Armastuse loits


Armastuse või iha õhutamiseks kasutatakse seksuaalset orgasmi mis suunatakse ihaldatud inimese hinge. Seda tuleks ideaalis teha sageli ning ajal mil ihaldatu magab. Stimuleeri end orgasmini, fantaseerides ihaldatud inimesest. Orgasmi hetkel visualiseeri kuidas energia valgustab kogu tema keha ja aurat ning käsuta energiat kinnitusega. Kinnitus peaks olema lühike, oleviku vormis ja täpselt sõnastatud. Näiteks: “(ihaldatu nimi) on minusse sügavalt armunud ja ihaldab mind seksuaalselt.”

Loitsu täiendavaks tugevdamiseks mine transsi ja visualiseeri ihaldatud kui ta eelistatavalt magab, tõmba välja tema valguskeha ning käsuta seda õrnalt kuid kindlalt. Näiteks: “(Ihaldatu nimi), sa armastad mind ja ihaldad mind väga, iga päev. Ma olen sinu jaoks täiesti vastupandamatu.”

Mida sagedamini sa seda teed, seda parem. Aeg-ajalt tuleb seda rituaali tugevdamiseks korrata.

Paari lahkuajamiseks või potentsiaalse kavaleri eemale peletamiseks tuleks isoleeritava inimese ümber panna tundemuutuse aura. Näiteks “(Inimese nimi) aura tõrjub tagasi kogu (sinu ihaldatu nimi) huvi, kiindumuse ja veetluse igal moel. (Inimese nimi) on (sihu ihaldatu nimi) jaoks eemaletõukav ja ebameeldiv.” Immuta energiaga selle inimese aura keda soovid isoleerituna hoida selle inimese eest kellel on huvi. Algne idee on sul selge. Ühe aura mõjub teisele ja loob erinevuse või isegi vaenulikkuse. Selleks võib kuluda palju energiat kuid paari lahkuajamisel võib seda teha mõlema inimese aurale nii, et nad muutuvad teineteise jaoks vastikuks ja lähvad lahku.
Seksuaalmaagia kokkuvõte: kliki siia 


TAGASI SAATANLIKU NÕIAKUNSTI LEHELE 

 

© Copyright 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457