Lapsed ja teismelised Saatana jaoks


Sinu huvi Saatana vastu on väga positiivne ja see on tugev märk, et otsid tõde. On oluline, et jätaksite Saatana tundmaõppimisel kõrvale kõik eelarvamused. Suurem osa sellest, mida olete tema kohta ilmselt mittesaatanlikest allikatest kuulnud, on pärit tema vaenlastelt ja inimestelt, kes vihkavad teda ilma tegeliku põhjuseta, välja arvatud see, mida neid õpetati uskuma. Teised vihkavad teda, kuna ta on tohutuks ohuks nende isiklikule võimule, rikkusele ja kontrollile, kuna need on üles ehitatud valedele.

Saatana ja tema deemonite kohta on räägitud palju valesid. Need valed on inimestele peale surutud. Hirmu, valet ja jõudu on relvana kasutatud sadu aastaid. Saatan ja tema deemonid EI OLE KURJAD!! Nemad on need, kes tõid inimkonnale teadmised, et saaksime olla vabad. Saatan on meie tõeline Looja Jumal. Saatan tahab, et me oleksime vaimselt vabad. Kristlik jumal on vale. Kristlik jumal on algusest peale mõrvar ja valetaja ning kõik, milles kristlased oma piiblis kuradit süüdistavad, on tegelikult nende enda jumal. Saatan pole kunagi kedagi mõrvanud, Saatan pole kunagi kellelegi valetanud, Saatan aktsepteerib sind sellisena, nagu sa oled, ega vihka inimloomust Saatan valitseb okultismi üle, mis on täiesti vaimne Saatan annab meile teadmisi ja ei karda inimeste vaimset edenemist Saatan ei karda inimkonda Kristlus ei ole religioon; see on programm, mis takistab inimestel oma mõistuse ja hinge jõudu tundmast ja nende kasutamisest, mida tuntakse nõidusena. Saatana on koheldud kohutavalt nende poolt, kes vihkavad teda ilma mõjuva põhjuseta ja kes vihkavad ka inimkonda ja püüavad orjastada meid. Nad tahavad hoida vaimseid teadmisi ja jõudu väheste kätes.

Satanism EI seisne rollimängudes, inimeste või loomade ohverdamises; verejoomises, õudustes, verevalamises või nende kahjustamises, kes seda ei vääri. Tõelisest satanism seisneb jumalaks saamises ja jumalasarnanase jõu omamises. Saatan on inimkonna vabastaja. Loomad on satanismis pühad ja neid tuleb kohelda austusega ja nende eest tuleb hästi hoolitseda. Paljud erinevad loomad on meie jumalatele pühad, näiteks maod on pühad saatanale, kassid ja öökullid on pühad Lilithile, koerad Anubisele ja palju muud.

Ainus viis tõelise tõe teada saamiseks on see ise leida. Me ei saa kunagi teada tõelist tõde, kui me ei suuda tundma õppida mõlemat poolt. Mõlemat poolt tundmata ei saa me teha tõelist valikut. Tõde on teada alles siis, kui suudame ise mõelda, ilma oletusi tegemata. Ise mõtlemine on oma tunnete ja sisehääle kuulamine. Ise mõtlemine ei ole see, mida teised on käskinud mõelda või uskuda. Need, kes soovivad teisi orjastada ja kontrollida, sõltuvad sellest, et inimesed usuvad kõike, mida neile öeldakse, ega mõtle ise.

Kui otsustate meiega Saatanas ühineda, ärge tundke survet. Sa ei pea pühendama oma hinge, et saada satanistiks. See on teie valik ja peaksite seda tegema ainult siis, kui seda tõesti soovite. Erinevalt kristlaste „Jumalast“ ei suru Saatan end kellelegi peale ja me kõik tuleme tema juurde oma vabast tahtest. On väga oluline kohelda Saatanat ja tema Deemoniid alati austusega. ÄRGE KUNAGI KUTSU DEEMONID LÕBUKS VÕI MÄNGIMISEKS. DEEMONI KUTSUMINE ON VÄGA TÕSINE. Kui olete hädas või teil on suuri probleeme, aitavad Saatan ja tema Deemonid teid. Deemonid töötavad meiega jõumeditatsioonide kaudu, et saaksime oma jõududele juurde pääseda ja asjadega ise hakkama saada, kasutades oma mõistust.

Saatan erineb valekristlikust Jumalast ja tema Naatsaretist [Jeesusest Kristusest]. Saatan aitab ALATI oma rahvast, kui neil on probleeme või kui nad on hädas. Tänapäeva maailmas ja koolides valitseva vägivalla juures on tema abi kõik. Jeesusel on pikaajaline kogemus oma järgijatele selja pööramises nende vajaduste ajal, kuna ta on väljamõeldud ja inimvihkajalik olend. Seda seetõttu, et ta pole enamat kui mõttevorm. Legendid tema jüngritest kes surevad kohutavalt peavad looma tema järgijates orjamentaliteedi. Orja jaoks on väga oluline, et ta saaks vastu võtta palju väärkohtlemist ilma küsimusi esitamatta või vastu võitlemata. Samuti ei ole orjadel kunagi teadmisi ja selleks, et olla täiuslik ori, tuleb alati uskuda ja teha seda, mida neile öeldakse, ning olla kirjaoskamatu.

Saatan näitab meile, et oleme olulised. On palju kordi, mil me ei saa vastu võidelda. On inimesi, kes on suuremad või kellel on rohkem võimu, ja täiskasvanuid, kes on kurjad ja ebaõiglased. Saatan laseb oma Deemonitel meie eest hoolitseda suurte probleemide eest, millega me hakkama ei saa. Saatan näitab meile, kuidas saame oma meelt kasutades jõudu kasutada. See on jõud, mida teistel inimestel ei ole. Saatan annab meile teadmised, kuidas kasutada seda jõudu, et saavutada elus, mida me tahame. Meil võib olla raha, armastust, head tööd ja palju muud, mida tahame. Inimesed, kes on meie vastu õelad, saavad karistada.

Elu võib tõesti raske olla. Kui tuleme Saatana juurde, muudab ta meie elu paremaks ja õnnelikumaks. Lisateabe saamiseks lugege, mis sellel veebisaidil on. Mõned inimesed, kes nimetavad end satanistideks, tegelikult seda ei ole. Nad ei usu saatanasse. Saatan on väga reaalne ja ta on olemas. Need, kes on võimul, ei taha, et inimesed Saatanasse usuksid, sest Saatan annab võimu lihtrahvale ja see on neile suur oht. Peate Saatanat ise tundma õppima ja avastate, et ta on väga tõeline.

Kuni olete alla 18-aastane, ei ole te vaba ega oma ka täiskasvanuga võrdseid õigusi. Kes iganes teie eest hoolitseb, teie vanemad või sugulane või eestkostja, neil on teie üle võim.

Kristlased püüavad väga kõvasti lapsi ja teismelisi oma uskumustesse sundida. Selle põhjuseks on asjaolu, et olete noor ja teil pole elust piisavalt teadmisi ja kogemusi ning nad teavad seda. Nad ei lase sul uurida mõlemat poolt ega teisi religioone. Seda seetõttu, et nad tahavad teie meelt kontrollida. Nad ei taha, et sa ise mõtleksid. Paljud on lastele haiget teinud ja neid kuritarvitanud, sest seda õpetab nende religioon. Kui elate kristlikus leibkonnas, peate olema ettevaatlik, kui uurite religioone, mida kristlasi õpetatakse vihkama.

Saatana ja tema Deemonite kohta lisateabe saamiseks lugege esmalt sellel veebisaidil leiduvat teavet. Kui elate koos kristlastega, ei pruugi te soovida omada pabereid või raamatuid, mida nad võiksid leida, mis võivad teid hätta jätta, seega olge Interneti kasutamisel väga ettevaatlik. Õppige oma ajalugu kustutama ja ärge kunagi unustage seda teha. Teie vanemad või kool saavad osta tarkvara, mis annab neile teada iga külastatud saidi ja ka teabe arvutis kasutatavate paroolide kohta. Neil võib see olla ja nad ei ütle teile. Kui olete kindel, et nad seda ei tee, tühjendage kindlasti ajalugu oma tööriistaribal ja vahemälust ning kustutage kõik saidid, mida te ei soovi, et nad teaksid, et olete külastanud. Kui su vanemad on kristlased, saavad nad sinu huvist Saatana vastu suure tõenäosusega väga pahaseks.

Võtke aega ja õppige. Saatan ei suru end kellelegi peale. Inimeste Saatanast eemale peletamiseks on palju valesid ja lugusid. Ära usu seda kõike. Teil on õigus ise teada saada. Samuti saate lugeda inkvisitsioonist selleks et teada saada, kui palju inimesi on kristlased tapnud. See kõik on tõsi, kuigi kristlased püüavad seda varjata. See on ajalooline fakt. Ainult siis, kui teil on piisavalt teadmisi, saate teha õigeid valikuid. Võtke aega ja õppige ning ärge laske kellelgi end survestada. Paljud teie tehtud valikud ja asjad, mida praegu teete, mõjutavad teie ülejäänud elu. Enne valiku tegemist õppige kellegi või millegi kohta kõike, ilma eelarvamusteta. Ärge laske teistel inimestel end survestada ega teha midagi lihtsalt sellepärast, et teised inimesed või hulk inimesi seda teevad. Need meist, kes oleme koos Saatanaga, ei ole orjad. Saatana õnnistused teile ja parimad soovid, kui uurite ja õppite. Loodame, et liitute meiega.

SATANISMIS EI OLE VAHENDAJAID [VÄGA TÄHTIS LUGEDA!]

Kristlastega toimetulek 

Näpunäiteid teismelistele


 

TEISMELISED SAATANALE E-GRUPP

See grupp on mõeldud 13–19-aastastele noortele, kes soovivad õppida sõbralikus keskkonnas, kus ei esine kristliku ahistamist. Ülempreestrid ja preestrinnad on võrgus, et vastata kõigile õigustatud küsimustele ja pidada teismelistele huvipakkuvaid jutlusi. Liitumiseks klõpsake ülaloleval lingil "Teens for Satan E-grupp".


 

© Autoriõigus 2002, 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457