Saatanlike rühmade initsiatsioonitseremoonia

Initsiatsioonirituaal tuleb läbi viia iga uue liikmega. Uued liikmed tuleb valida hoolikalt, sest nad peavad olema rühma kavatsuste ja mõtteviisiga ning seadma rühma huvid esikohale. Initsiatsioon on sidumine rühmaga; nagu perekonna puhul. Nagu ka pühendusrituaal Saatanale, on püsiv. Kandidaadi huvid ja eesmärgid peavad olema kooskõlas rühmaga ning eelkõige peab ta olema täielikult ja absoluutselt pühendunud Saatanale/Luciferile ja tema tegevuskava edendamisele. Kõik kandidaadid peavad olema juba sooritanud pühendusrituaali, enne kui nad saavad rühmale initsiatiivi anda. Uutele liikmetele annab loa rühma patroon- deemon/deemoness. Kedagi ei tohi vastu võtta ilma patroon-demoni/deemonessi nõusolekuta.


Initsiatsioonirituaal on tseremoonia. Riituse juurde peaks kuuluma eriline rituaal. Enamik initsiatsioone viiakse läbi Sabbati või Esbati ajal. Igal rühmal on initsiatsiooni läbiviimiseks oma variatsioonid, kuid siin on standardjuhised:

Kandidaat loeb vande andmisel valjusti ette paberile või pärgamendile kirjutatud järgmise teksti. Pärast vande lausumist peab ta grupi ees oma nime verega alla kirjutama. Seejärel põletatakse paber põlevas kausis ohvriks Saatanale/Luciferile.Mina_________________(täielik nimi), kõikvõimsa Saatana/Luciferi ees, _______________(rühma patroon deemoni nimi), ______________

(oma kaisedeemoni nimi; kui see on vajalik) ees,

kõigi siin kokkutulnute juuresolekul, oma vabast tahtest, vannun pühalikult, et hoian alati saladuses need asjad, mis on usaldatud ainult minu kõrvadele selle rühm poolt.

Ma luban töötada satanismi edendamiseks igal võimalusel, mis on minu käsutuses.

Mõistan, et olen Saatana sõdalane ja põrguarmee maapealne liige; see rühm on minu üksus.

Ma luban rakendada oma vägesid ja energiat koos rühma omadega, et hävitada valitud Saatana vaenlased.

Ma luban rakendada oma väge rühma jõupingutustes iga selle rühma liikme jaoks, kes seda vajab, teades, et sama tehakse minu jaoks, kui see on vajalik. Kõike seda vannun oma elu nimel, nüüd ja edaspidi, ja need jõud, mida ma praegu või edaspidi oman, võivad pöörduda minu vastu, kui ma seda kõige pühalikumat vannet rikun.

Isand Saatan ja kõik Põrgu Deemonid ja väed,

pidage mind selle vääriliseks.

Ave Satanas

__________________(allkirjastage oma nimi verega).


Seejärel põletatakse paber/pärgament kausis ja riitus on lõpetatud. Pärast seda peetakse pidu ja tähistatakse.

 

© Copyright 2005, 2012, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 001-216-457

TAGASI RÜHMADE PEALEHELE