Südame tšakraNELJAS TŠAKRA, SÜDAME TŠAKRA (ANAHATA), KESKUS


PAIKNEMINE: rindkere keskel

ELEMENT: Tuli/õhk

VÄRV: roheline

KROONLEHTEDE ARV: 12

PLANEET: Merkuur

Sugu: Neutraalne

PÄEV: Kolmapäev

METALL: Elavhõbe

FUNKTSIOON: Südame tšakra on neutraalne ühendaja ülemiste ja alumiste tšakrate vahel.

SISEMINE SEISUND: Levitatsioon, astraalprojektsioon

SÜDAME TŠAKRALE KUI NEUTRAALSELE TŠAKRALE PUUDUB VASTE.


Südame tšakra on sanskriti keeles tuntud kui Anahata ja on hinge neutraalne ühendaja; ühendab kolm ülemist naislikku tšakrat kolme alumise meessoost tšakraga. See kontrollib hinge vereringesüsteemi. Südame tšakra erineb selle poolest, et see on yoni kujuga.


"...seitse torni - Saatana tornid [Ziarahid] - kuus neist on trapetsikujulised ja üks, "keskus" Laleshi mäel, on terava, soonikujulise tipu kujuline."

-- Anton LaVey "Saatanlikud rituaalid" (The Satanic Rituals)


Ülaltoodud väljavõte on samuti allegooria, sest keskus on teistest erinev; südametšakra. Südame tšakral on küll võim, kuid mitte selline võim, mis on kõige tugevamal hingetšakral, "666" Päikese tšakral. Südame tšakra jõud on väiksem. Seepärast reklaamib vaenlane seda pidevalt peavooluraamatutes ja avalikkusele kergesti kättesaadavas new age dogmas. Olen oma kogemuste kaudu loomade tervendamisel täheldanud, et tervendava päikesepleksi tšakra energiat saab väga tõhusalt suunata südametšakrast välja, hoides looma rinnal. Olen leidnud, et see tehnika on palju võimsam ja tõhusam kui kätega tervendamine. Samuti lahkuvad paljud inimesed, kes suudavad astraalprojektsiooni teha, oma kehast läbi südametšakra.


© Copyright 2013, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457


TAGASI TŠAKRATE PEALEHELE 

TAGASI JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE