Saatanlikud pühadMÄRKUS: SIIN LOETLETUD KUUPÄEVAD ON MÕELDUD PÕHJAPOOLKERAL ELAVATELE INIMESTELE. KUI ASUTE AUSTRAALIAS, LÕUNA-AAFRIKAS VÕI EKVAATORIST LÕUNA POOL, SIIS KLÕPSAKE SIIN. 

Saatanlikud pühad põhinevad looduslikel tsüklitel. See, mida tuntakse "satanismina", on inimkonna algne religioon. Allpool loetletud pühad eelnevad kristlusele sadu kuni tuhandeid aastaid. Kuna kristlik kirik ei suutnud kõiki mõrvata, võeti algsed paganlikud pühad ja kristianiseeriti, püüdes võimalikult paljusid ümber pöörata.

Tõde kõigi nende eriliste tähtpäevade taga on see, et planeedid ja astraalmaailm on joondatud teatud viisil, mis suurendab oluliselt teatud toiminguid, andes neile lisajõudu, mis ei oleks võimalik, kui neid alustataks teistel aegadel. Vanasti kogunesid Covensid regulaarselt täiskuu tsüklite ja allpool loetletud erikuupäevade ajal, kuna planeedi- ja astraalenergiad olid nendel aastaaegadel väga võimsad. Selleks, et süstemaatiliselt ja vägivaldselt eemaldada meie rahvast vaimseid teadmisi ja jõudu, varastas kristlik kirik need pühad ja asendas need väljamõeldud mõttetusega. Peaaegu kõige puhul on olemas tõde ja vale ning kristluse räiget valet võib näha selles, et kõik selles räpases programmis oli ja on varastatud algsetest religioonidest ja asendatud võltsitud tegelaste, kohtade ja riitustega, kus midagi vaimset ei ole jäänud. Teine näide on see, kuidas fundamentalistlikud kristlased on töötanud selle nimel, et hävitada viimased Jõuludeja talvise pööripäeva paganlikud/saatanlikud tavad, nagu jõuluvana, jõulupuu ja muud tõendid, mis paljastavad Jõulude tõelist päritolu, ning asendada need üksnes jeesuse ja sarnaste tavadega. Täiendava teabe ja uurimistöö saamiseks kirjutage mis tahes interneti otsingumootorisse, näiteks google.com, "Jehoova tunnistajad" ja lisage "paganlikud pühad". Teave selle kohta on ulatuslik ja tõestab ilma igasuguse kahtluseta, et neil pühadel ei ole MIDAGI KIRIKUGA SEOTUD.

Fiktiivsel jeesusel ei ole jõuludega midagi pistmist. Christmas langeb kokku talvise pööripäeva ja Jõuludega, aasta kõige lühema päevaga. 25. detsember on Pärsia jumala Mithra sünniaeg ja Rooma püha Saturnalia. Kuusel, kaunistustel, küpsetamisel, kingitustel ja tähistamisel ei ole jeesusega MITTE midagi pistmist. Need on algsetest paganlikest pidustustest üle kantud. Jõulupuu sümboliseerib tegelikult inimhinge, kusjuures tüvi esindab selgroogu, oksad 144 000 nadi [vril/ nõiavõime/chi] ja tuled sümboliseerivad nadi, mis on kõik valgustatud Saatana Käärmeenergiaga. Puu tipus olev täht esindab üles tõusnud Saatana madu.

"Lihavõtted" varastati Astarothilt. Algselt tuntud kui "Ashtar". See püha langeb kokku kevadise pööripäevaga, mil päev ja öö on võrdse pikkusega. Anglosakslaatele tuntud kui "Eastre". Viljakuse jumalannana seostati teda küülikute ja munadega. Kristlased varastasid selle püha ja moonutasid selle tähendust. Muud nimed on järgmised: Eastre, Eastre, Eos, Eostre, Ester, Estrus, (Estrus on see, kui loom läheb tiineks; paaritumisaeg) Oestrus, Oistros ja Ostara. Jällegi, "Jumala Tall" on varastatud sodiaagimärgist Jäär, mis esineb igal kevadel.

"Kõikide pühakute päev" vastab "Halloweenile/Samhainile".

Neitsi Maarja päev" langeb kokku "Lammas-i päevaga" "Suvise pööripäevaga". Lisateavet vt " "Uus Testament ja kristlik religioon" ja Kristluse Paljastamine 

 

JÕULUD/TALVINE PÖÖRIPÄEV

22.-23. detsember

Kuigi pööripäev algab 21.-22. detsembril, on 23. detsember isale väga eriline isiklik päev. Päike siseneb Kitse märki, mis esindab Saatanat. Ööl vastu 22. detsembrit- 23. detsembri eelõhtu on aasta kõrgeim saatanlik püha öö. (See on dikteeritud temalt isiklikult). See on päev pärast aasta pikimat ööd. Jällegi ootame algust, sest aasta jooksul hakkavad päevad pikenema. See on intensiivse tähistamise ja Issandale Saatanale pühendumise aeg. Hellitus, kodu kaunistamine, perekondlikud pidustused ja koosviibimised. 22. detsembri öö tuleks veeta Saatanale pühendumisega. See on suurepärane aeg keskenduda aasta planeerimisele. Kui keegi soovib teha isiklikke otsuseid, on see hea aeg selleks.

Rituaali kõrghetkel võib isiklikke

soove paberile kirjutada ja põletada. Isa Saatan on alati abiks, et meil oleks jõudu oma kavatsuste elluviimiseks. Pärast rituaali peaks toimuma intensiivne tähistamine.

Jõulupühad on satanistide jaoks elu füüsiliste ja materiaalsete aspektide nautimise aeg. Tegelikult on jõulupuud ja pärjad paganliku päritoluga, nii et pole põhjust mitte tähistada seda püha koos oma perega kingituste tegemise, küpsetamise ja kaunistamisega. See ongi see, mis on TÕELINE JÕULUAEG, mitte see räpane väärtusetu christmas.

Link lisainformatsioonile:
Baal Berith ja Jõulud 

IMBOLC/KÜÜNLAPÄEV/TULEPÜHA 
Veebruari algus 
(Hääldatakse "Im-bulk")

BELTANE'I EELÕHTU 
30. aprill 

SUVINE PÖÖRIPÄEV 
23.-24. juuni

LAMMASPÄEV/LUGHNASADH

august 1. august

Valmimisel[Joy of Satan Ministries on teinud uuringuid nende pühade tegeliku tähenduse kohta]. New Age paganlikud raamatud ja allikad on enamiku nende tähtpäevade kohta aasta jooksul täiesti ekslikud ja jätavad täiesti tähelepanuta nende taga olevad tõelised vaimsed alused. Me uuendame ülejäänud kuupäevad, kui meil on nende kohta täpne teave. Kõik need kuupäevad aastas on võimsad vaimsed punktid aastas, nagu ka pidustused ja pidutsemine, mis nendega koos toimuvad.

SAMHAIN/HALLOWMAS/HALLOWEEN
31. oktoober

KEVADINE PÖÖRIPÄEV

21.-23. märts [Päike peaks olema 0 kraadi Jääras].

See on aeg suurte tööde alustamiseks, nagu Magnum Opus, mida alustatakse kell 3:00 hommikul, Saatana tunni ajal.


SÜGISENE PÖÖRIPÄEV

21.-23. september (Päike, 0 kraadi Kaaludesse)

Pööripäevad on head ajad asjade alustamiseks. Rituaalid asjade elluviimiseks.

TAGASI SAATANLIKE RIITUSTE JA PIDUSTUSTE PEALEHELE 

 © Copyright 2005, 2011, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457