Kummitused

Kummitused on hinged, kes ei ole edasi liikunud ja on jäänud astraali lõksu. Enamik kummitusi EI ole lihtsalt "tühjad kestad", nagu juudi müstika jama püüab jutlustada. Enamikul kummitustel on emotsioonid, nende isiksused on terved ja kõik on eneseteadlikud. Hing on nagu vesi ja võtab selle keha kuju/ilmet, milles ta on elanud. Kummitused võivad olla lõksus mitmel põhjusel. Enamik neist ei puhka, sest neil on veel suuri probleeme, mis vajavad lahendust. Inimesed, kes mediteerivad ja kellel on tugev hing, paistavad astraalis nagu majakas. Mäletan, et aastaid tagasi sai üks mu poja sõber koos abikaasaga minult päevasel ajal ühes hõivatud restoranis signaali. Ta on samuti selgeltnägija. Tal oli elus olev kummitus, kes oli sõbrunenud tema pojaga [kes oli tol ajal vaid 5-aastane]. See kummitus järgnes talle ka uude majja, kui pere kolis.


Järsku, keset seda, kui ta mulle temast rääkis, ütles ta: "Ta on siin". Loomulikult läks ta otse minu juurde, sisenes minusse ja hakkas minu kaudu rääkima. Ta suri alkoholismi 1950ndate alguses selles esimeses majas, kus nad elasid, oli väga üksildane ja sõbrunes oma pojaga, kes suutis teda näha ja temaga selgelt suhelda. Ta oli väga mures, et nad võivad teda tagasi lükata, ja kinnitas kõigile [minu kaudu toimuva suhtluse kaudu], et ta ei tee kunagi kellelegi haiget. Ma nägin tuba, kus ta suri, ja voodit, milles ta suri. Pärast lugemise ja suhtlemise lõppu ütles ta mulle, et tema juurde tuli veel paar selgeltnägija ja mõlemad ütlesid sama, mida mina.


Nüüd on kummituste tasemed. Esimese taseme kummitused ja teise taseme kummitused. Esimese taseme kummitused on nagu kummitus, millest ma eespool kirjutasin. Neid võivad tajuda tavalised inimesed, kes on hingelt veidi avatumad ja lapsed, kes on piisavalt avatud, et neid näha ja tajuda. Nendel kummitustel ei ole palju jõudu ja nad on tihtipeale vaimsed ohvrid. Neil on erinevad põhjused, miks nad ei liigu edasi. Nende hulka võib kuuluda mõrvamine, eriti juhtudel, kui mõrvarit ei tabata ja/või laipa ei leita, või muud ebatavalised või eriskummalised asjaolud, mis olid seotud nende surmaga. Hing ei lepi. Sageli aga ei leita laipa või ei maeta seda sinna, kuhu hing soovib, et ta oleks maetud. Surm võis toimuda ka juhuslikult. Inimene võib olla kaduma läinud ja üritab perele teatada, et ta on surnud.


On isegi neid, kes ei tea isegi, et nad on surnud. Minu poeg oli sõbrunenud kahe vennaga. See oli väga kurb. Noorem vend [hilisteismeline] oli väikese kasvu. Tema sõbranna ärkas hommikul pärast temaga koos veedetud rasket pidutsemisööd üles ja leidis ta jäigana ja külmana ning täiesti surnuna - surmaga lõppeva alkoholimürgistuse tagajärjel. Järgmisel päeval häälestasin teda ja ta ei teadnud isegi, et ta on surnud ja imestas, miks ma vaevusin temaga ühendust võtma.


Mõnikord püüab kummitus enne edasi liikumist edastada midagi, mida ta peab oluliseks. See võib juhtuda nädala jooksul pärast nende surma. Seejärel liiguvad nad mõne päeva pärast edasi. Minu onu [kes oli nõrk hing] püüdis minuga ja mu emaga suhelda kaua aega tagasi. See ajas mind omamoodi segadusse, sest ma olin tol ajal ateist ja ei tahtnud sellega tegeleda, sest ma ei uskunud hinge ega midagi sellist, aga kui mu ema ütles, et ta tundis teda ka, kuid häälestas teda, teadsin, et see oli reaalne. Ta võttis minuga ühendust sellega, et ma nägin tema surma ajalehe järelhüüde rubriigis. Oli konkreetne isiklik põhjus, mis oli seotud ühe teise minu sugulasega.


Ok, nüüd on olemas nn teise taseme kummitused. Need on midagi muud. Need hinged on palju haruldasemad kui teised, millest just kirjutasin. Need olid juba elades võimsad nõiad ja maagid ning NAD TEAVAD, ET ON SURNUD - poltergeistid ja need, kes võivad teatud kohtades igasugust kaost ja kaost tekitada. Mõned võivad isegi esemeid liigutada, elusolenditele – nii inimestele kui loomadele – vigastusi, lõikehaavu jms tekitada. Nad on võimsad ja enamik inimesi, isegi need, kes pole selgeltnägijad, tunnevad nende kohalolekut.


Veeenergia on külm ja paljudel juhtudel surmav. Kohtades, kus on olnud vägivaldseid surmajuhtumeid, on sageli veeprobleeme, tavaliselt seletamatute lekete näol.

© Copyright 2011, 2013, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457