Elementaalse mõttevormi loomine tulest

See ettevõtmine võib ilmselgelt ohtlik olla. Eelnevalt peaksid omama vilumust tule elemendi kontrollimises ja hoidmises. Ilma kontrollita võib see olend suvalisi asju põlema süüdata. Sellega ei tasu mängida. Enne proovimist loe palun läbi Keerukamate mõttevormide leht. Lisaks peaksid enne tulega töötamist omama vilumust tavaliste keerukate mõttevormidega töötamises.

1. Sisene transi seisundisse ja visualiseeri end keset tuld. Tunneta kuumust, kuula leekide sisinat ja praksumist, tunneta põlemist.

2. Alusta tule kogumist ja kokkusurumist keraks enda ees. Tõmba tule elementi igast suunast enda ees olevasse kerasse. Välja hingates liiguta tuli tahtejõuga kerasse. Mida rohkem tule elementi sa kerasse suunad, seda tihedam, materiaalsem ja kuumem see on. Seda tehes peaksid tundma kuumust. Mida rohkem sa tuld kokku surud ja tihendad, seda kuumemaks see läheb. Tegelikult peaksid tundma end nagu oleksid keset tuld. Lisaks võid tulekera vormida mis tahes kujule. Kuju peaks vastama selle töö iseloomule mida mõttevorm tegema peab.

3. Nüüd programmeeri tulekera selle infoga mida see tegema peab. Sinu kirg peab olema tugev, tunneta seda sügavalt kui lausud kinnitusi. Kinnitus peab olema lühike, korratud fraas, lakooniline ja täpne.

4. Nagu iga teinegi süütaja, tule mõttevorm põleb koos selle poolt põhjustatud suurema põlenguga. Peaksid andma elementaalile käsu lahustuda selles tules mille see loob, lõpetades sellega missiooni.

5. Anna mõttevormile nimi ja ütle seda nime mitmed korrad.

6. Hinga sisse ja puhu seejärel jõuliselt välja, saates kera teele.

7. Unusta mõttevorm ja rituaal ära. Lase sellel oma tööd teha.

Tule mõttevormi eesmärk on ilmselgelt midagi põlema panna. Tule maagiat kasutades olen kogenud, et aura hõõgub soojalt või tajun kuumust kui suunatud energia või olend oma tööd teeb. Tulekera saab mustas maagias suunata vaenlase kehasse. Neid meetodeid kasutasid 1920 - 1930 aastatel Saatanlikud Loožid Saksamaal (Adolf Hitler kuulus ühesse neist) vaenlaste elimineerimiseks psüühilise ohverduse kujul. Kui ohver ei ole tule suhtes meisterlik, läheb tema veri sõna otseses mõttes keema. Lõpptulemus on suure tõenäosusega südamerabandus, surm loomulikel põhjustel.

TAGASI SAATANLIKU NÕIAKUNSTI LEHELE 

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;

Library of Congress Number: 12-16457