Vaimne satanism: Uute jaoks.


Kahjuks on kristlik kirik töötanud järeleandmatult teadmiste kõrvaldamise, ajakirjandusvabaduse ja sõnavabaduse mahasurumise ning Saatana ründamise nimel. Satanism on suur oht paljudele, kes soovivad säilitada kontrolli ja võimu, sest satanism annab kontrolli ja võimu tavaliste inimeste kätte. Satanismi on sajandeid teadlikult ja tigedalt rünnatud ning selle järgijaid on karmilt taga kiusatud. Vaenulikud programmid, mis maskeeruvad nn "religioonideks", on saanud vabalt propageerida oma valesid ja õuduslugusid satanismi kohta, et hoida inimesi eemal, kasutades teadmiste puudumist koos hirmuga. See on toonud kaasa palju teadmatust ja segadust seoses satanismiga ning see on avaldanud väga kahetsusväärset mõju paljudele, kes on saanud valesti aru koos sellega, et keegi ei vasta nende küsimustele, kui nad otsivad Saatanalt.

Satanism on väga intensiivne vaimselt. Neile teist, kes on kasvanud kristlikus kodus või olid ateistid, võib see vaimsuse intensiivsus olla üllatav või isegi tulla šokina. Vaenulikud programmid, nagu kristlus ja islam, on vaimselt surnud; teisisõnu, midagi ei juhtu, ja kui harva midagi juhtub, siis on see nõrga iseloomuga. Sellised programmid nagu kristlus põhinevad varastatud ja võltsitud tavadel ning vaimsus on tahtlikult eemaldatud. Erinevalt kristlastest, kes palvetavad ja palvetavad jätkuvalt ilma vastuseid saamata, saavad satanistid otseseid vastuseid ja ma ei mõtle, et kakskümmend aastat hiljem!

Paljudel meist on olnud sarnaseid kogemusi kui vaimsetel satanistidel, kuid me kõik oleme indiviidid. Kogemused on erinevad ja mida üks inimene võib kogeda, seda teine ei pruugi kogeda. See kõik on seotud sellega, kui arenenud on teie hing selles elus. Need, kes eelmistes eludes regulaarselt mediteerisid, olenemata sellest, kes nad on, on avatumad ja selgeltnägemuslikumad kui need, kes ei ole kunagi nende distsipliinidega tegelenud.

Neile, kes on uued, on siin mõned asjad, mida võite oodata:

Paljud varakult toimuvad asjad võivad olla stimuleerivad ja põnevad. Pidage meeles, et see on midagi uut ja võib võtta aega harjuda, sest te rajate tugevaid, püsivaid vaimseid suhteid, mis aitavad teid mõõtmatult.

Nüüd, mingil hetkel, tavaliselt siis, kui te tunnete end mõnevõrra enesekindlalt, näitab Saatan teile suure tõenäosusega, mis on teie elus valesti. Saatan teab meie kohta kõike ja seda, kuhu me oma tegevuse, algatusvõime puudumise või mis iganes juhtumi järgi liigume. Kui me teeme midagi sellist, millel on meie elule tulevikus kahjulik mõju, annab ta meile sellest sageli otseselt teada. Järjepidev meditatsioon toob ka teadlikkust ning me märkame ja näeme asju, mida enamik teisi ei märka.

See võib olla mõnele segadusttekitav ja isegi lausa hirmutav, eriti kõigi nende valede ja õuduslugude juures, mida vaenlane sajandeid levitab. Ei ole põhjust muretsemiseks. Ta võtab teiega ühendust ainult sellepärast, et ta hoolib. Mõnikord saadab ta deemoni meid suunama, nagu ta tegi minuga ja ma olen tänaseni sügavalt tänulik. Deemon võib olla range või teha midagi, mis paneb teid kuulama ja muutuma.

MITTE KUNAGI EI KÄSI SAATAN VÕI TEMA DEEMONID TEID TEHA MIDAGI KAHJULIKKU ENDALE VÕI TEISTELE! Sellised kogemused tulevad kristlikelt inglitelt ja teistelt olenditelt, millel ei ole midagi pistmist Saatanaga või mõne meie Jumalaga/Deemoniga.

Jääge alati avatuks. Kui teil on probleeme millegi mõistmisega või olete segaduses, võite paluda Saatanalt abi ja ta aitab teid. Pidage meeles, et näidake AINULT austust ja aukartust Saatana ja meie deemonlike sõprade vastu ja nad premeerivad teid suure tarkuse ja teadmistega, mida kõrvalised inimesed ei saa kunagi.

Niinimetatud "üleloomulikkus" on sageli osa meie kui satanistide igapäevaelust. See on midagi positiivset. Saatan premeerib teid vaimse ja sisemise jõuga, mis tõmbab teid läbi kõigest. Psüühilised anded hakkavad meile üha enam avanema koos enesekindluse ja sügava mõistmisega.

Lõpetuseks on oluline hoida tugevat positiivset suhtumist ja mitte kuulata jama ja valelugusid, mida räägivad need, kes ei tea midagi Saatanast ega satanismist.

Saatana õnnistust teile ja olgu teie teekond vaimse satanismi alal rikas ja rahuldust pakkuv.


Tagasi uute inimeste pealehele 

 

© Copyright 2002, 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457