Kuidas kasutada kurja silma

Palju kordi on öeldud, et “silmad on hinge aknad”. Silmad on ainsad luuga katmata avaused ajju. Optilise närvi kaudu on silmad ajuga ühenduses. Kui treenime oma meeli ja tõstame oma bioelektri taset, suudame teisi inimesi vahetult lummata vaadates neile lihtsalt silma ja püüdes nende pilgu mitmeks sekundiks.

Seda tehakse niimoodi:

1. Sinu meel peab olema tugev ja tahtlik, võimeline kontrollima endast nõrgemaid.

2. Mida lähemal sa teisele inimesele oled, seda efektiivsem see tehnika on. See vajab harjutamist.

3. Keskendu ja suuna oma bioelekter koos oma kavatsustega enda silmadest välja ja teise inimese silmadest sisse.

a. Istu peegli ees ja lõdvestu. Vaata üles umbes 1 kuni 2 minutit, see aitab sul jõuda alfa olekusse. Mine transis nii sügavale kui saad.

b. Keskendu iseenda silmadele peeglis. Alusta energia suunamist läbi oma silmade. *Loomulikult ei tohi treeningu käigus iseendale negatiivset energiat suunata!

c. Peaksid hakkama tundma iseenda energiat mis peeglist tagasi peegeldub. Tee seda harjutust igapäevaselt ja su energia muutub tugevamaks.

d. Kui tunned end tugevana ja oled piisavalt kindel, võid proovida seda teiste inimeste peal. Loomad on samuti väga vastuvõtlikud. Treeninguga on võimalik saavutada selline tase, et suudad sind ründava koera poolel teel peatada.

5. Kedagi hüpnotiseerides anna talle mõttes käsk mida sa soovid et ta teeks, kogeks vms. Sama kehtib needuste kohta mida tuleb saata maksimaalse vihkamise ja intensiivsusega. Käsk peab olema lühike fraas. Loomad suhtlevad mentaalsete piltide kaudu.

6. Vaata teisele sügavalt silma, peaaegu läbi silmade pealuu tagaossa, suunates oma energiat otse ajju sinu tahtmist tegema. Keskendu intensiivselt.

See on väga arenenud oskus. Treenida võid ka lähedaste või usaldusväärsete sõpradega seni kuni kasutad positiivset energiat. Negatiivne energia põhjustab kahju – ära mängi sellega.

See oskus vajab enamasti aastaid pidevat treenimist meisterlikkuse saavutamiseks, et teisi inimesi paari sekundi jooksul enda kontrolli alla saada.

TAGASI SAATANLIKU NÕIAKUNSTI LEHELE 

 

© Copyright 2002, 2005, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457