Energia rebimine


Must maagia seisneb täielikult energia manipuleerimises ja suunamises. Inimese meelte ja aura tugevus määrab kindlaks energia tüübi ja hulga mida ta suudab ohutult suunata ja käsitseda, saavutades selle käigus soovitud tulemuse. Kui sinu meeled ja aura on nõrgad ja/või sa pole nii vägev kui ohver, siis ettevõtmised ebaõnnestuvad. Musta maagiat kasutatakse õigluse jaluleseadmiseks.

Energia rebimine tähendab elujõu äratõmbamist. Sul peaks eelnevalt juba olema tugev aura mis suudab tahte kohaselt energiat tõmmata ja seda isikliku kasu eesmärkidel muundada. Selle tegemiseks on kaks moodust. Esimene on ohvri aura hävitamine. Teine on energialiini (“juhtme”) ühendamine ja ohvri tühjaks tõmbamine. See muudab ohvri psüühiliste rünnakute suhtes oluliselt haavatavamaks ja avab ta täielikult maagi tahtega sisendatavale hävitavale energiale.

Pead teadma ühte asja: teiselt olendilt võetav energia sisaldab väge. Inimese uskumused, kogemused ja isegi haigused võivad siin rolli mängida. Selle energia võtad sa enda sisse. Sul peab olema väge, et see energia ära muundada. Kui sa energiat ei muunda, võib see sind mõjutada. Teine alternatiiv on suunata see energia kusagile mujale kuid jällegi – pead olema piisavalt tugev, et seda efektiivselt teha. Olen näinud Saatanat seda tegemas mingi väga vastiku energiaga kuid tema on Jumal. Lihtsalt ole sellest teadlik. Aastal 2006 avaldas meie seast lahkunud JoS ülempreester selle meetodi. See oli väga kaua aega tagasi. Olen sellega töötanud ja avaldan siin rohkem infot. See pole mitte ainult minu kogemus vaid ka teiste kogemus. Kui otsustad seda tööd teha, pead sellest teadlik olema.

1. Sul peaks ohvrist olema foto või kujutis. See on oluline, et suudaksid teda selgelt visualiseerida. See on antud töö jaoks väga oluline.

2. Sisene transi seisundisse.

3. Alustuseks visualiseeri, et sina tõmbad ohvri aurast energiat välja ja lagundad selle. Võid visualiseerida, et sa tegelikult sööd ja seedid seda aurat kuni see on täielikult kadunud või tõmbad selle oma seksuaaltšakrasse. Alati tõmba energiat feminiinsete tšakratega, sest need võtavad endasse. Maskuliinsed tšakrad suunavad energiat. Seda tüüpi energiat on kõige parem absorbeerida alumiste tšakrate kaudu.

4. Kui aura on lagunenud ja ära seeditud, visualiseeri end kõiki vaenlase seesmisi energiaid ära tõmbamas. Ohvri valge energia peaks muutuma halliks ja sealt edasi mustaks, andes märku elujõu täielikust kadumisest.

Puhasta põhjalikult oma aurat ja tšakraid pärast igat sessiooni ja ütle kinnituslaused, et muundada absorbeeritud energia positiivseks isiklikuks energiaks.

Ülaltoodud nelja sammu tuleb teha sageli, minimaalselt 3 kuni 4 korda nädalas, vajadusel rohkem kui üks kord päevas. Lõpuks see mõjub.

Kui rituaal on oma töö teinud ja ohvri tühjaks tõmmanud, tuleks musta maagiaga jätkata. Enne igat maagilist ettevõtmist tuleks ohvri aurat musta energia abil ette valmistada, et see imaks endasse hävitava energia. Visualiseeri ohvrit musta auraga ja alusta tööd.

Ära unusta põhjalikult puhastada oma aurat ja tšakraid.

Edasijõudnud tehnikate hulka kuulub töötamine elementaalide energiaga ja surma energiaga. Surma energiaga töötades pead olema väga vilunud ja kogenud, sest see võib olla ohtlik. Elujõud asendatakse elementide hävitava energiaga või surma energiaga.


TAGASI SAATANLIKU NÕIAKUNSTI LEHELE 

 

© Copyright 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457