Annetada

Kristlikel kirikutel on miljardeid ja miljardeid dollareid. Selleks, et satanism saaks edasi areneda, on vaja raha. Joy of Satan Ministries saab ressurssidega teha palju rohkem. Viimase 20 aasta jooksul on Joy of Satan pakkunud tohutult palju vaimset teavet, teadmisi ja tuge. Suur osa sellest on saanud võimalikuks ulatuslike isiklike jõupingutuste abil ja annetused aitavad selles osas tohutult kaasa.

Tehke annetus satanismi reklaamimiseks ja edendamiseks juba täna!

Kiriku eesmärk on õppimine ja teadmised. Satanism seisneb teadmistes. Joy of Satan Ministries teeb teadmised kõigile tasuta kättesaadavaks. Paljud neist teadmistest on raskesti kättesaadavad, allasurutud ja haruldased. Olemasolevaid artikleid uuendatakse tihtii ja uusi teadmisi postitatakse sageli.

Joy of Satan vaimulikud pakuvad teadmisi, tuge ja juhiseid Joy of Satan e-rühmades.

Annetusi kulutatakse uurimismaterjalidele, JoSi veebilehtede hooldusele, reklaamile, uutele veebilehtedele ning satanismi reklaamimiseks ja edendamiseks.


Uuendused: 22. märts 2022

Kuulates liikmete tagasisidet, oleme lisanud allpool ka võimaluse annetada ZEC/ZCASH krüptoraha. See on, peale Monero, privaatsusele keskendunud krüptovaluuta, mida saab hõlpsasti osta mis tahes krüptovahetusest. Me kirjutame ka väga lihtsaid juhiseid neile, kes soovivad annetada. Krüptovaluutas annetamine on tegelikult väga lihtne ja selle mõistmine saabub kergesti pärast esimest katset. Internetis on palju teenuseid, mis võimaldavad kõigil seda väga lihtsalt teha.


Uuendused: 15. märts 2022

See on ametlik, me läheme üle ainult krüptoannetustele. See on otsustatud pärast märkimisväärset mõtlemist. Paypal ei ole olnud hea ja see ahistamine muudab selle annetuste jaoks ebasobivaks vahendiks, kuid ka probleemiks, kui tegemist on privaatsusega. Hiljutised sündmused vabaduste vastu Läänes, kuid üldine "teisitimõtlejate" kohtlemine, mis sarnaneb Nõukogude Liiduga, on piisavaks põhjuseks. Tavaline süsteem on praegu liiga palju vaenlase poolt ohjeldatud. Varem ei olnud muud paremat alternatiivi, kuid nüüd annab krüpto selle võimaluse. Kõiki julgustatakse krüptovaluutaga lähemalt tutvuma, et annetada, aga ka enda ja oma tuleviku huvides. See on väga lihtne, mugav, kuid see võib osutuda kasulikuks ka kõigile, kes õpivad need põhilised asjad selgeks enne krüpto massilist kasutuselevõttu.


Uuendused: jaanuar 2022:

Me võime täielikult üle minna ainult plokk-kettale/krüpto annetustele, kuid mitte enne, kui me seda ametlikult sertifitseerime. Krüptosüsteemide kasutusmugavus ja kvaliteet on parem kui Paypalil ja sellega seotud tehinguplatvormidel.


Uuendused: september 2021:

Ameerika Ühendriikides ja läänemaailmas toimuvate ohtude tõttu meie vabaduste ja finantsvabaduste vastu, võtab Joy of Satan nüüdsest vastu annetusi krüptoraha kaudu. Ameerika Ühendriikides ja läänemaailmas üha suurenev tsensuuri oht kasvab aja jooksul eksponentsiaalselt. Joy of Satan ei karda tõde välja öelda ja see ei muutu kunagi. Satanism tähendab vabadust.

Ülaltoodud reaalsuse tõttu on krüptovaluutad nüüd eelistatud viis annetamiseks. Kõigil soovitatakse kasutada selle asemel krüptoraha ja hakata selleks peavoolu protsessoritest eemale liikuma. Krüptoraha on väga lihtne osta, saata, annetada ja säilitada.

Kui soovite meid annetusest teavitada, küsida mis tahes seotud küsimust annetamise viisi kohta või kui soovite annetada muudes krüptovaluutades kui allpool toodud, siis kirjutage meile julgelt aadressil jos.donations@protonmail.com.


Bitcoin Logo  
Bitcoin:

bc1qmcgrj5d6eh9d603eu7nz8a6dyc3ns9vgrnqypv
 

Monero XMR Logo 
XMR:

47TDsoJjFYh75ZEWumRciPVrTawLqvV64QaUzqJNamGNGnkLDvVDfqrW2nFBFXDnu1X5oNWR1tXw19mipbbWRGbcG39JCSL

ZCash Logo
ZCASH:

t1MrAeBwUVv1a9c1FX4sU5yVUGdQjk7NsEYMeie eesmärgid on järgmised:


 

© Copyright 2005, 2022 Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457