KÕRGED JUMALAD JA KROONITUD PÕRGUVÜRSTID


On neli suurt jumalat, kes valitsevad Põrgut: Saatan Peltsebul, Astaroth ja Azazel. Saatan on kõige võimsam ja valitseb kõigi üle.


Suurt auastet ja võimu omavad jumalad abistavad ainult oma usaldusisikuid ja lähedasi sõpru.


Ea/Enki [Saatan], Enlil [Beelzebub; algne "Baal"], Inanna [Ištar, Isis, Astaroth] ja Šamaš/Utu, Aššur [Azazel] olid neli kõige populaarsemat, võimsamat ja tähelepanuväärsemat jumalat kogu maailmas. Nad olid Mesopotaamia, Vana-Kreeka, Sumeri, roomlaste jne algsed jumalad. Kõik on omavahel seotud. Beelzebub/Enlil on Saatana/Ea poolvend.

ASTAROTH

AZAZEL - [also known as APOLLO, MITHRA, MITRA/SURYA, LUGH, SHAMMASH, UTU, SAMAS , BABBAR, Ashur (Assyrian), SHAMIYAH, SEMIHAZAH]

PELTSEBUL - [tuntud ka kui ZEUS, ENLIL, THOR, BEL, INDRA, PERKUNAS või kui "BAEL"].

PÕRGU KUUS PEAJUMALAT:

AGALIAREPT

Auaste: Kindral

Agaliarept paljastab saladusi ja paljastab müsteeriume.

Tema alluvad deemonid on: Buer, Gusion ja Botis.

Agaliarept kannab oma sügavmustasid juukseid Egiptuse stiilis, õlgadeni. Ta on oliiviõli värvi ning väga pikk ja tugeva kehaehitusega. Ta on üsna vaikne.

-Ülempreestrinna Maxine


ASMODEUS /ASMODAY ehk SYDONAY

Auaste: Kuningas, põrgu mängumajade juhataja.

Asmodeus kuulus serafide ordusse ja kannab tiitlit "deemonite kuningas". Ta valitseb paljusid naudingute kuningriike.

Ta eelistab, et teda kutsutakse palja peaga [ilma mütsi või peakatteta] ja ta õpetab astronoomia, aritmeetika, geomantia ja käsitöö kunsti. Ta vastab kõigile küsimustele, avastab ja valvab aardeid ning annab võime lugeda teiste mõtteid. Ta annab nähtamatuse ja võib lõhkuda abielusid/suhteid.

Asmodeusel on inimlik ema ja tema isa on jumal. Tal on mustad juuksed, mis on punutud patsis mööda selga, ja ta on oliivipärane jume. Asmodeus on äärmiselt viisakas ja väga härrasmehelik. Ta on pehme kõneviisiga ja tasase häälega. Asmodeus on väga meeldiv deemon.

- Ülempreestrinna Maxine
SIGIL

FLERUTY

Auaste: Kindralleitnant

Flerutil on õigus teha öösel mis tahes tööd. Samuti võib ta põhjustada rahekivide langemist mis tahes kohas.

Tema alluvad deemonid on: Bathin ja Eligos.

SÜMBOL 


LUCIFUGE ROFOCALE

Lucifuge on tuntud ka kui "Tarchimache" ja “Focalor” [Vaata].

Ta kontrollib kõiki maailma rikkusi ja aardeid.

Tema alluvad deemonid on Agares ja Margas.

Lucifuge Rofocal abistab neid, kes on äsja pühendunud satanismile. Ta on kannatlik, viisakas ja vaikne. Tal on kiilaspea. Ta kannab heledalt säravat hõbedast rüüd, millel on kuldsed esiletõstmised. Ta on üsna vaikne. Tal on sügav hääl ja kerge aktsent.

- Ülempreestrinna Maxine
SIGIL


SARGATANAS

Auaste: BRIGAADIKINDRALMAJOR

Sargatanas on otse Astarothi alluvuses. Ta võib avada kõik lukud ja transportida astraalprojektsiooni abil ükskõik keda ükskõik kuhu.

Ta annab nähtamatuse ja annab oskuse armatseda.

Tema alluvad deemonid on: Loray, Valefar ja Foraii.

Sargatanasil on kaunid kuldsed tiivad ja ta kannab punast kullaga tolmutatud rüüd. Tal on pikad blondid juuksed ja helesinised silmad ning hele nahka. Ta oli väga vaikne

- Ülempreestrinna Maxine


SATANACHIA

Auaste: Ülemjuhataja

Satanachial on põhjalikud teadmised kõigist planeetidest. Tal on võim kõigi naiste ja tüdrukute üle ning ta pakub loomadest sõpru. Tema alluvad deemonid on: Prulas, Amon ja Barbatos.
SUMBOL
SIGIL
Apolluse kunstiteos


ABADDON

Abaddon on tuntud ka kui Apollyon.

Auaste: Apaddon: Sõja vürst.

Abaddon on nõunik. Ta on kuristiku isand ja deemonite kuningas.

"Ta on üsna suur, ma ütleksin, et vähemalt 8 jalga pikk. Ta on kopsakas, kannab mingisugust lahinguriietust, kui ma teda näen. Ta on tumeda välimusega, tumeda jumega, tumedate silmade ja juustega ning koos vuntsidega."


ABIGOR

Abigor on tuntud ka gooti deemonite nimede "Eligor" ja "Eligos" all.

Auaste: Eligor: 60 leegioni ülem.

Abigor on vilunud sõjasaladustes ja ennustamises.

Abigoril on ilusad mustad tiivad, millel on valged triibud. Tal on must aura ümber pea ja suured mustad silmad ilma iiristeta. Tal on ka kaks musta triibu sarnast märki põskedel.
SIGIL


ADRAMELECH

Auaste: Suurkantsler

Saatana üldnõukogu president, Saatana garderoobi järelevalvaja. Adramelech oli Avitide jumal. Need olid iidne rahvas, keda iisraellased "Jäävi" juhtimisel julmalt välja suretasid

Adramelech on väga pikk ja tumemustade juustega. Tema juuksed on tukaga ja ulatuvad õlgadeni, nagu on näha paljudel Egiptuse templite ja püramiidide maalidel. Tal on väga läbitungivad mustad silmad ja intensiivne pilk. Ta on heleda nahaga.

- Ülempreestrinna Maxine


ALASTOR

Saatana kohtu poolt välja antud otsuste täitja

Alastoril on lühikesed heledad blondid juuksed, mis on viltused. Tal on helehallid silmad ja ta näeb väga noor välja. Tal on valged tiivad ja ta oli valgesse riietatud, kui ma teda kohtasin.

- Ülempreestrinna MaxineANUBIS

Anubis on tuntud ka kui gooti deemon "Ipos".

Anubis on hiiglane. Ta näib olevat kahe meetri pikkune ja väga hästi vormis. Tal on sirged blondid juuksed kuni kõrvadest allapoole ja päevitunud nahk. Anubis on šaakalipäine surnute jumal. Ta abistab surnute küsimustes. Ta juhib matuseid ja teda võib kutsuda kaitsma kõiki hiljuti surnuid. Ta on surnute hingede kaitsja ja teejuht.

- Ülempreestrinna Maxine
SIGIL


BEHEMOTH

Auaste: Öövalvur

Behemoth juhib kõiki pidustusi ning pidusid põrgus.


BELIAL

Belial jagab kingitusi ja tiitleid. Ta lepitab sõpru ja vaenlasi ning annab tuttavaid. Ta aitab inimesel oma ametis edasi jõuda ja kõrgemat positsiooni saavutada. Ta toob teiste, isegi oma vaenlaste soosingut. Belial oli vooruste ordu vürst.

Belial on väike ja peenike. Tal on plaatinablondid juuksed.
SIGIL


BELPHAGOR

Belphagor on geniaalsete avastuste ja rikkuse deemon. Ta kingib rikkust neile, kes talle meeldivad.

Belphagoril on blondid juuksed ja lihaseline kehaehitus. Tavaliselt jätab ta pärast kohtumist inimesele sooja sära. Tal on valged tiivad ja väga läbitungivad silmad.


CHARON ehk CHIRON

Charon veab hinged üle Styxi jõe põrgusse.


CIMERIES ehk CIMEJES

**Cimeries on tuntud ka kui Egiptuse jumal "Khepera". Ta on tuntud ka nimede "Kheperi" "Khepri" "Kheprer" ja "Chepera" all.

*Es teatas ühele õpilasele, et ta eelistab, kui teda kõnetatakse kui "Khepu".

Cimeries annab vaimule jõudu ja julgust. Ta teeb nad lahingus kangelaslikuks, õpetab kirjandust ja leiab kõik, mis on kadunud. Ta õpetab grammatikat, loogikat ja retoorikat ning on sõdurite ja sõjaväelaste patroon. Ta leiab ka maetud aardeid.

Tal on ilusad õlgade pikkused maasikablondid juuksed ja ta on heas vormis. Ta on väga ilus ja laia tiivaulatusega jumal. Tema tiivad on kuldsed. Ta on kaetud kuldse sädelusega.
SIGIL


DAGON

Dagon on tuntud ka kui GOETI DEEMON "ZAGAN"
Dagon oli vilistite jumal. Ta on väga suur nagu Anubis. Ta on vormis nagu kulturist. Tal on sirged blondid juuksed, väike õhukeste huultega suu ja sinakashallid läbilõikavad silmad. Ta on põllumajanduse, talupidamise ja viljakuse jumal. Ta on põllumeeste ja põlluharijate patroon. On tõendeid, et teda kummardati ka Kaug-Idas Myanmaris/Birma.
Shwedagoni pagood, mis tähendab "Suur Dagon", räägib enda eest.
- Ülempreestrinna Maxine

Shwedagoni pagood, mis tähendab "Suur Dagon", räägib enda eest.

- Ülempreestrinna Maxine
SIGIL


HORUS

Horus on tuntud ka kui gooti deemon "Purson".

Ta on väga õiglane. Ta sarnaneb Amon Ra'ga, ainult et tal on pehmemad näojooned. Tema juures on neli teist deemonit. Ta on deemonite seas väga lugupeetud ja on väga kõrge positsiooniga. Väga noorusliku väljanägemisega Horus võib oma energiaga valgustada kogu ruumi, kui ta ilmub.

- Ülempreestrinna Maxine
SIGIL

 

LILITH (Klõpsa siia)

Lillith on Saatana lemmik tema viiest naisest.* Ta on naiste vabastajanna. Ta on tugevate naiste patroon ja naiste õiguste jumalanna. Lilith esindab seksuaalset vabanemist ja seksuaalset naudingut. Ta on naiseliku jumaliku ülendamine. Lilith seisab ka abordiõiguste ja sünnituskontrolli eest. Ta on tuntud ka naiste abistajana sünnitusel.

Lilithi ei saa kutsuda. Ta ilmub sellele, keda ta ise valib. Üks tema pühadest sümbolitest on öökull.

*Tema isiklikult; tal on viis naist.

Kunstnikutöö:

"Lilith", Hon John Collier, 1892.


MAMMON [ZEUS]

Ametikoht: Põrgu varahoidja

"Mammon" ei ole tema tegelik nimi. "Mammon" on heebrea sõna raha kohta ja ei midagi enamat. Kuidas seda nime kasutati deemonile/jumalale, oli valesti tõlgendamine ja teadmatus. Me leidsime oma töös deemonitega, et kreeka jumal Zeus vastab "Mammonile". Zeusil on lühikesed plaatinablondid lainetega juuksed ja väga heledad sinakashallid silmad. Ta kannab loorberikrooni, valget toogat ja on kopsaka kehaehitusega." - Ülempreestrinna Maxine


"Mammon" on Ammonase või Mammonas Zeusi üldnimetus, mis on seotud Zeusi kuningavõimu ja võimuga. Sellist "erinevat deemonit" ei ole olemas. Zeus Ammonas, millest Mammon tekkis, on Lord Zeus [Beelzebul], tipphierarhia jumal Vana-Kreeka panteonis. Mammonas oli Zeusi aspekt, mis oli seotud maise rikkuse ja rikkusega. Vajutage siia, et lugeda rohkem. " -Ülempreester Hoodedcobra 666


MASTEMA

Mastema on oluline Vana-Egiptuse deemonitar. Ta valitseb ja on musta maagia ja nõiduse ekspert. Tal on ilusad pikad blondid säravad juuksed, täis lokke ja puhtast kullast tiivad.

- Ülempreestrinna Maxine


MORAX

Morax on tuntud ka kui Foraii, Forfax, Marax ja on Egiptuse jumalanna "Maat".

Morax õpetab astroloogiat, astronoomiat, humanitaarteadusi ning kivide ja taimede maagilisi omadusi. Ta pakub ka tuttavaid. Ta on korra, tõe ja õigluse jumalanna. Ta on teiste deemonite seas väga lugupeetud. Tal on tušimustad juuksed, millel on pungad, oliivipunane jume ja Egiptuse maalidel esinev juuksestiil. Tal on suured valged tiivad ja ta on väga pikk.

- Ülempreestrinna Maxine
SIGIL


MULCIBER

Auaste: Pandemoniumi linnavalve komandör.

Mulciber on Beelzebubi teine ülemus. Ta on Pandemoniumi nime all tuntud linna arhitekt ja insener. Ta on väga intelligentne ning strateegia ja sõjapidamise ekspert. Ta ehitas ja projekteeris Saatana suure palee.


NEPHTHYS

Nephthys on gooti deemoness "Bathin" ja on tuntud ka kui "Nebthet".

Nephthys on Set'i naine. Nagu Thoth ja Seshat, esinevad nad sageli koos. Kui Nephthys ilmub, on tema juures kaitsvad deemonid. Ta on heas vormis ja tal on palju pikki lokkis blonde juukseid. Nephthys on väga sõbralik ja jutukas. Ta on osav maagias, tunneb võimsussõnu ja on tervendav jumalanna. Ta on ka surma jumalanna ja nagu tema abikaasa Set; pimeduse jumalanna.

- Ülempreestrinna Maxine
SIGIL 1
SIGIL 2


NERGAL ehk HADES ehk PLUTO

Nergal on üks Saatana seitsmest pojast ja allmaailma valitseja. Tema naine on Erishkegal. Tal on võim surnute üleNEBIROS

Nebiros on tuntud ka kui gootiline deemon "Neberius ehk Cerberus".

Auaste: väepealik ja peainspektor.

Tal on võime tekitada kurja kellelegi.

Ta õpetab mineraalide, metallide, köögiviljade ja loomade omadusi. Ta valdab ennustamise kunsti ja oskab suhelda surnutega.

Nebirosil on rohekas aura. Tema värvus on rikkalik roheline.

- Ülempreestrinna Maxine
SIGIL


OSIRIS

Osiris on tuntud ka kui gooti deemon "Orias, Oriax".

Osiris on allmaailma, surma ja ülestõusmise jumal. Ta annab pärast surma stabiilsust, jõudu ja uut jõudu. Osiris on sügava häälega ja ilmub kiilakana ning tema otsaesisel on tätoveering.
SIGIL


RAUM

RAUM ON EGIPTUSE JUMAL "KHNUM".

Raum loob armastust ja lepitab vaenlasi. Ta võib hävitada maine, linnad ja/või vara. Ta võib võtta teiselt raha ja tuua selle maagile.

Ta on Egiptuse jumal "Khnum", tuntud ka kui Khnemu, Khnoumis, Chnemu, Chnum.

Ta on oinaspeaga jumal. Ta ilmub särava valge säraga ja kannab oinaspea maski. Tal on mustade ja valgete triipudega tiivad nagu sebral ja ta kannab Egiptuse stiilis riideid. Raum on väga helde. Ta annab telepaatia ja võime suhelda loomadega. Ta on väga sõbralik jumal.
SIGIL


SCIRLIN

Scirlin on üks põrgu käskjalgadest ja võib olla abiks teiste deemonite kutsumisel. Ta esindab Luciferi autoriteeti.


SEKHET

Sekhet on tuntud ka kui "Sekhmet", "Sechmet", "Sekhait", "Sekhautet", "Sekhem" ja "Sakhmis".

Sekhet on lõvi jumalanna ja on tuntud oma võimu poolest. Ta on sõdalane ja austatud sõja ja lahingu jumalanna.

Tal on pikad mustad tiivad, millel on punased triibud. Tal on väga tume nahk ja heledad rõngaste juustega juuksed. Tal on sügav ja võimas hääl.


SESHAT

Seshat on tuntud ka kui "Sefkhet-Aabut" ja "Sesheta".

Seshat on äärmiselt heledate pikkade heledate juustega, millel on kiharad rõngad. Ta on äärmiselt ilus ja Thoti naine. Ta saadab teda ja abistab teda paljudes projektides. Ta on Egiptuse mõistuse jumalanna ja on kirjutaja nagu tema abikaasa. Ta on kirjanduse ja raamatukogude jumalanna. Ta valitses kõigi Egiptuse iidsete raamatukogude üle. Mõnikord asendab ta Thothi, kui too on hõivatud. Need meist, kes on töötanud Thothi ja Seshatiga, näevad neid koos või mõnikord tuleb Seshat meie juurde oma abikaasa asemel, kes on alati väga hõivatud. Thoth on kõigist deemonitest kõige hõivatum.

- Ülempreestrinna Maxine


SET

Set on tuntud ka kui gooti deemon "SITRI, "** Seth, Sethi, Sit, Sut, Sutekh. Set on Egiptuse pimeduse isand. Ta on üks Saatana 7-st pojast. Ta on tumeda jume ja mustade juustega. Kui ma temaga energiatööd tegin, olid tal alguses kummist tumepruunid tiivad. Kui ta vabastati, muutusid need ilusateks pehmedeks mustadeks sulepeenikesteks tiibadeks nagu rongal. Ta kannab pikka musta satiinist rüüd. Ta oli väga lahke, leebe kõneviisiline ja jättis mulle tugeva energeetilise rahutunde. Tal on ilus energia. Set'i naine on jumalanna Nephthys. Nad võivad mõnikord ilmuda koos.

- Ülempreestrinna Maxine
SIGIL


SORATH

Sorath on Päikese jumal. Ta olevat olnud Adolf Hitleri isiklik kaitsedemon.

Sorath valitseb energiavoolu, mis tegeleb inimpsüühika, muutunud teadvuse seisundite, mõttevormide, elementaalide, seletamatu, ootamatu ja tundmatu ning imetegudega. Sorath on "Sulgeja", samas kui Azazel on "Avastaja". Sorath Suur Jumal ei meeldi kõigile, sest ta on igavesti musta põleva Päikese kehastus, mis on nagu öö igavene päev. Tema number on seitse ja ta valitseb sodiaagi kolmeteistkümnendat märki, millest on olemas ainult üks, ja tema aeg on iga, kui Kuu on muidugi tühi. Ta valitseb põhjast.

Mõistus on väga keeruline, eriti see osa, mida meie, maagid, kasutame. Meele jumala osa võib teha absoluutselt kõike. Saatan usaldab oma ja mitte kellegi teise seda võimu. See ei aktiveeru kellegi jaoks ja kui ta seda teeb, siis teeb ta seda hirmuäratavaks õppetunniks neile, kes on ilma, kes üritavad seda jõudu rakendada. Sorath valitseb "lähemat osa", "tundmatu mõistuse" energiavoolu üle ja on Jumal iga Universumi Päikese poolt kiiratud energia üle. Ta valitseb magnetismi ja kõigi eluteguri keskust koos fotogeenide ja igasuguse päikesejõuga. Sorath väitis, et kõik Päikesed Universumis mõjutavad meid, mitte ainult meie oma. Põhjatuli, Päike üleval. Lõpuks, imed ei ole midagi, mida jumalad põhjustavad. Jumalad on sellest kaugemal. Nende maailm on möödas vajadusest või arusaamast, mis on ime. Imed tulevad MEIST. See, mis on ühele ime, võib teisele needuseks olla; mis on kadunud, võib teine näiteks leida.

- Salem Burke

Sorath kuulub Põhjala jumalate rassi. Ta on pikk ja tal on heledad blondid pikad juuksed.

-kõrge preestrinna MaxineTHOTH on tuntud ka kui "Hermes" [kreeka], "Merkuur" [rooma], "Tehuti", "Ningishzidda" ja "Quetzalcoatl" [Kesk-Ameerika].

*Ülaltoodud teave on dikteeritud Thothilt isiklikult.

Thoth on väga kõrgetasemeline ja tähtis deemon. Ta on üks Saatana 7-st pojast. Ta on kõige geniaalsem ja intellektuaalsem jumalatest. Ta on väga sümpaatne, äärmiselt karismaatiline ja sõbralik. Ta on kõigist deemonitest kõige hõivatum ja teda võib olla raske kutsuda, kui ta ei ole tema jaoks oluline. Tema naine on Seshat. Ta täidab teda sageli, kui mees ei saa kohal olla.

Thoth on tervendamise ja meditsiini tõeline isa. Ta on arstide, meditsiiniõdede, parameedikute, haiglatöötajate, ravitsejate ja kõigi nende patroon, kes töötavad meditsiinis.


Kõik, kes on Thothi näinud ja temaga suhelnud, nõustuvad, et ta on pikk, lihaseline, väga hea kehaehitusega, paksude kuldblondide juuste ja siniste silmadega. Ta on hele nahk. Ta kannab oma juukseid tagasi kammitud ja punutuna nagu Asmodeus, mõlemal on juuksed õlgadeni.

Tagasi: Deemonid, põrgujualad 

 

© Copyright 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457