Kroonitšakra avamine
*eriline tänu Azazelile, kes töötas minuga selle meditatsiooni kallal.


Selleks, et avada oma kroonitšakra tõhusalt, peate olema juba läbi viinud kolmanda silms avamise  ja 6. tšakra avamise.

Selle harjutuse mõju on äärmiselt meeldiv. Järgneb kerguse tunne. Mõned inimesed võivad tunda energiat või kihelust oma pea sees või täielikult pead sellega kaetuna; kerget survet krooni piirkonnas ja intensiivset eufooriat. See meeldiv kerge tunne on see, mis teeb astraalprojektsiooni ja astraalreisi lihtsaks. Õndsuse seisund võib tekkida tundide ja isegi päevade pärast.

Selle muudetud meditatsiooni [30/August/2018] puhul on kahe erineva vibratsiooni kasutamine palju võimsam ja tõhusam. Esimene neist põhineb Björk-ruunil.* Selle raja avamine on väga tervendav ka narkomaanidele, sest see kutsub loomulikult esile äärmuslikku naudingut. Teine vibratsioon on MAUMi mantra.

See harjutus võib tekitada üsna tugevat peavalu [eriti inimestel, kellel on kalduvus peavalule], mis võib tekkida järgmisel päeval. Kui teie kroonitšakra on avatud, tunnete kergust ja õndsust. Kui te ei tunne neid märke 4-5 päeva pärast, võite seda harjutust uuesti teha nii mitu korda kui vaja, et avada oma kroontšakra. Samuti ei tunne kõik peavalu, kuid kui olete vastuvõtlik peavalu tekkele, olge sellest teadlik.

1. Asetage käed vasakul näidatud asendisse ja hingake sügavalt sisse ning hoidke seda nii kaua, kui see on mugav (ärge üle pingutage), ja vabastage hingamine vibreerides B-B-B-B-B-B-B-B-B (vibreerige sügava, pehme suminaga, kusjuures huuled on peaaegu suletud) Vibratsioon peaks kõlama nagu mesilane. Mesilane oli Vana-Egiptuses ja paljudes teistes iidsetes kultuurides just sel põhjusel püha.

BJÖRK Mp3 Audio jaoks klõpsake siin 

Sa peaksid fokuseerima vibratsiooni oma kroonitšakrasse, mis asub täpselt keskel oma pea ülaosas, otse kolju sees. Tehke seda B vibratsiooni seitse korda.

2. Keskenduge taas oma kroonitšakrale ja vibreerige MAUM, vibreerituna M-M-M-AH-AH-AH-AH-U-U-U-U-M-M-M-M, 6 korda oma kroonitšakrasse. Pikendage vibratsiooni lõpus M-M-M-M-M-M, kuni olete täielikult väljahinganud.

Klõpsake siin MAUM Mp3 Audio jaoks 

See harjutus on äärmiselt võimas, palju võimsam kui eelmine versioon.


Tehke seda harjutust neli päeva järjest.

Nüüd joondage oma kroonitšakra, visualiseerides seda punktiga allapoole, nagu on kujutatud vasakul.

 

Björk ruun annab intuitsiooni, kaitseb energiat, kogub ja suunab nelja elemendi jõudusid, on tervendav ja tervendav ning
elavdab elujõudu.

Pange tähele mesilase nõela Tutankhameni kirstu peakatte tagaküljel


TAGASI HINGE AVAMISE JUURDE 

TAGASI JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE 

 

© Copyright 2005, 2007, 2018, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457