Kristlastega toimetulek


Hakkasin astroloogiaga tegelema varakult – teismeeas ja lugesin teismeliseeas kaarte, taro ja lugemispalme. Minu mõte seda kirjutades on see, et kristlased ründasid mind halastamatult taro ja astroloogiat puudutavate teadmiste ja nendesse uskumise pärast. Nad röövivad tõesti teismelisi. Ma ei saanud kesklinna tänavat ületada, ilma et mind oleks tabanud kristlik räpasus, mis mind peataks ja ahistas. Tollal oli sellele saastale vähe tõsist vastuseisu ja ma kindlasti ei teadnud, mida ma praegu tean. See kõik oli minu jaoks siiski õppimiskogemus.

Kristlased, nagu enamik teisi alatuid inimesi, kes ründavad teisi, on alati tugevamad, kui nad on koos teiste kristlastega, mitte üksi. Mu vanem poeg ja tema sõbrad tegid sellele kristlasest tänavanurga tõugule tõesti raske olukorra, kui neid tabati [nagu peaaegu kõiki teisi... oma asjadega tegeledes]. Nad moodustasid ringi ja hakkasid teda mõnitama. Sellistes olukordades läheb see kristlik "usk" aknast välja ja kristlane muutub kiiresti ebakindlaks, eriti kui ta on üksi.

Olen enne Saatana juurde tulekut kuulnud ja kogenud nii palju lõputut jama ning hakkasin nendega enesekindlalt võitlema. Olen õppinud erinevaid viise, kuidas nendega toime tulla, kui sind sellesse surutakse. Mul endal on tõeline lühike süütenöör petliku saastaga. Üks idioot, kes ilmselgelt lugeda ei oska [mu välisuksel on anti-kristlikud sildid], üritas mind igatahes ahistada ja loll pettunud idioot sai peaaegu südamerabanduse, ma läksin nii hulluks.

Kui teil on aega, kannatlikkust ja soovi nendega vaielda, on kristlastega suheldes teatud asju, millele saate vastata.

1. Olen seda taktikat kuulnud aastate jooksul ja see on psühholoogiline mäng, mida alatud inimesed mängivad, kui nad üritavad teist inimest nii uskuma sundida, nagu nad usuvad. Kahjuks, kuigi kristlased kasutavad seda halastamatult, kasutavad seda ka teised.

See kõlab nii:

sa ei ole õnnelik, sest sul ei ole sama uskumuste süsteemi... sa ei ole 'päästetud' ja muu selline. Saate üldise idee. Ok, iga asi selle inimese elus läheb ilusti, neil on täielik kontroll oma elu ja saatuse üle ning nad on oma uskumuste süsteemi tõttu kogu aeg õndsalt õnnelikud. Igaüks, kes selle jama alla neelab, vajab pehmelt öeldes tõsist tegelikkuse kontrolli.

Tõde on see, et kui keegi pole täiesti hull ja reaalsust täielikult eitab, on kõigil ja kõigel siin maamunal probleeme. Jah, probleeme ja kannatusi on teatud määral, kuid keegi ei jää sellest puutumata. Seda teavad asjatundjad ülekuulajad, samuti psühhiaatrid ja teised, kes tegelevad inimpsühholoogiaga. Igaühel on oma nõrk koht. Igaühel on punkt, kus ta puruneb, kui see leitakse ja sellega mängitakse. Igaühel on saturn. Kõik kogevad saturni transiste ja raskeid aegu. On inimesi, kes oskavad väga osavalt oma probleeme varjata ja teeselda, et on maailmale õnnelikud. Mäleta seda. See ei tähenda, et inimene ei võiks olla õnnelik. Minu mõte on see, et kristlased kasutavad seda jama selleks, et sundida teisi nii uskuma, nagu nemad teevad, teeseldes samal ajal, et nende elus on kõik hästi.

2. Küsige suvaliselt kristlaselt, kes teid tüütab ja oma saasta ajab... Mitu inimest Mõrvas Saatan selles neetud piiblis? Kus on pühakiri???? Nüüd, arvestades minu kogemusi nende petlike idiootidega, jätkavad nad seda, et "Kurat oli algusest peale mõrvar ja valetaja". Ok, kes oli siis mõrvar ja valetaja? Jehoova! Otsige TÕENDUST vanast testamendist. http://www.exposingchristianity.com/

Tsiteeri pühakirja nendele petetud idiootidele. Siin on vaid mõned paljudest:

Neljas Moosese Raamat 31:7 Ja nad sõdisid midjanlaste vastu, nagu Issand Moosest oli käskinud; ja nad tapsid kõik isased.

31:8 Ja nad tapsid Midjani kuningad peale ülejäänud tapetute; nimelt Evi, Rekem, Suur, Huur ja Reba, viis Midjani kuningat; ka Bileami, Beori poja, nad tapsid mõõgaga.


SEE TÕELISELT KURI OLEND PIINAS ISEGI SURMANI JA MÕRVAS OMA POJA

[Muidugi teame, et jeesus on väljamõeldud, aga kristlastega rääkides...]


VEEL:

5. Moosese 7:1 Kui Issand, su Jumal, toob sind maale, kuhu sa lähed seda pärima, ja ajab sinu eest välja palju rahvaid, hetiidid, girgaslased, emorlased, kaananlased ja Perissid, hiivlased ja jebuuslased, seitse teist suuremat ja võimsamat rahvast;

7:2

Ja kui Issand, su Jumal, annab nad sinu ette; sa lööd nad maha ja hävitad nad täielikult; sa ei tee nendega lepingut ega halasta neile

Siis, see jama, mida nad 'vereohvri' kohta ajavad,

2. Moosese 23:18 Sa ei tohi ohverdada minu ohvri verd koos juuretisega; ja mu ohvri rasv ei jää hommikuni.


VÄGA SELGE.

3. Nad väidavad tungivalt, et "Kurat vihkab inimkonda". Ok, nende piibel on ka selle tõestuseks. Nii see räpane jeesus kui ka toores jehoova vihkavad inimkonda räigelt. Kõik inimkonnast on "patt". Otsige nende räpasest piiblist selle kohta tõestust. Nad võivad püüda tõde ratsionaliseerida ja moonutada, kuid loeb see, mis on kirjas. Neetud on peaaegu kõike inimloomusest ja loodusseadused on "patt".
Katoliku usutunnistuse aabitsa koopia

Samuti peaks nende "kurat" olema kunstlik. Kas kristluses on MIDAGI, mis toetab loodusseadust? Samuti peaks nende "kurat" olema materiaalne ja mittevaimne. Kas kristluses on MIDAGI, mis ON vaimne? MITTE MIDAGI!

4. Nad on korranud lõpmatuseni..."Kurat petab..." "Ta petab kõik rahvad..." Noh, kõik rahvad on kas kristlased või moslemid ja loomulikult selle pahaloomulise räpase juudi juure all. . Vaadake TÕELIST VALETAJAT:

2 Tessalooniklastele 2:11

Ja sellepärast saadab Jumal neile tugeva eksituse, et nad usuksid valet, 12 et nad kõik saaks hukka.

1. Moosese 2: salmides 16-17 on kirjas: "Ja Issand Jumal käskis meest, öeldes: "Aia igast puust võid vabalt süüa; (17) aga hea ja kurja tundmise puust sa ei tohi süüa. sest päeval, mil sa sellest sööd, sured sa kindlasti."

Piibli järgi ei surnud mees Aadam päeval, mil ta sõi keelatud puu otsast. Sest Piibel ütleb, et Aadam ja Eeva aeti aiast välja ja; 1. Moosese 5: salm 5 kõlab: "Ja kõiki päevi, mil Aadam elas, oli üheksasada kolmkümmend aastat ja ta suri."

[Kaks ülaltoodud lõiku on võetud aadressilt: https://www.infidels.org/library/modern/emmett_fields/word_of_god_debate.html]

Hesekiel 14:9 Ja kui prohvet eksib, kui ta midagi räägib, siis mina, Issand, olen selle prohveti petnud ja ma sirutan oma käe tema peale ja hävitan ta oma Iisraeli rahva hulgast.

5. Nad räägivad sellest, kuidas "Kurat orjastab" ja kogu nende muu petlik lõputu jama. Saatan pole kunagi kedagi orjastanud. Vaadake ka selle kohta nende vana testamenti.

Jeesus mitte ainult ei pooldanud ORJUST, vaid julgustas ja andestas orjade väärkohtlemise:

Luuka 12:47

Too teener, kes küll teadis oma isanda tahtmist, ent ei valmistanud ega teinud tema tahtmise järgi, saab palju peksa,

Efeslastele 6:5 Orjad, kuuletuge oma maistele peremeestele sügava austuse ja hirmuga. Teenindage neid siiralt, nagu teeniksite Kristust.

Kristlus oma juudi juurtega on olnud peaaegu kõigi ajaloo jooksul peetud sõdade põhjuseks. "Edasi kristlikud sõdurid."

On mõned kristlikud lollid, kes võivad ärgata. On ka teisi, kes on täielik ajaraiskamine. Ja kas jeesus ei olnud inimohver?

ELAGU SAATAN!!!!

 

© Autoriõigus 2012, 2013, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457