Minu vestlus Saatanaga


Mul on olnud palju vestlusi Isa Saatanaga ja Azazeliga, ainult väga vähesed olen ma kunagi üles kirjutanud. Saatan ja tema kõrgeima astme deemonid ei ilmu igaühele. Need meist, kes töötavad otse temaga, kuna ta nõustab meid ja dikteerib meile juhiseid, mida me peame täitma, näevad teda silmast silma.


Isa Saatan on väga rahulik ja mõistev. Ta annab oma inimestele sisemise rahu. Ta ei vasta ühelegi tema kohta käivale stereotüüpsele kirjeldusele. Ta on väga ainulaadne. Olen leidnud, et teda tuleb ise tundma õppida. Ta on erinev kõigest, mida ma olen tema kohta lugenud.


Saatan rõhutas mulle sageli igapäevase jõumeditatsiooni tähtsust. Ta on mulle ka öelnud, et "meie pool on võitnud". Saatan kaotas ammu lahingu, kuid mitte sõja. Ta on hiljuti sõja võitnud. Ta on maailma olukorrast kohkunud.


Alustuseks tahan kõigile paar asja selgeks teha, et see, mida ma nüüd jutustada kavatsen, oleks paremini mõistetav. Olen oma õpingute käigus lugenud palju kordi kirjeldusi surmalähedastest kogemustest. Lugesin raamatut selgeltnägijate sõjalisest kasutamisest.* Autor, kes raamatu kirjutas, oli USA armee koolitatud selgeltnägija. Tal oli peatükk surmast ja suremisest.

Ta mainis "põrgut"; seda, mida ta uskus, et see on põrgu. Need on samad vanad õudusjutud, kus hirmu kasutatakse manipuleerimiseks ja kontrollimiseks, mis on tingitud inimkonna teadmatusest.

Järgnevalt on see, mida Saatan, ise ütles selle kohta:


Siin on väljavõte vestlusest, mis mul temaga oli:


Ma mõtlesin Azazelile ja enne kui ma seda märkasin, istusin tema kõrval mingisuguses puhkealal väljaspool uksi. Taevas oli selline, mida me näeksime pilvine/valgushall, seal olid marmorplokid [võõras- midagi, mida me siin ei näeks] ja marmorist pink, millel ma istusin tema kõrval. Kauguses oli kiltkivi värvi püramiid.


Enne kui ma seda märkasin, istus Isa Saatan minu teisel poolel, mina keskel. Ta rääkis minuga mõnda aega ja siin on väljavõte vestlusest. Sulgude vahel olevad sõnad [ ] on minu enda sõnad; ma ei suutnud mäletada tema täpset sõnastust vestluse teatud osades.


Isa Saatan: "Kas sa tead, miks püramiidil on nii palju jõudu?" "Sest see on suunatud taeva poole."


[Siis küsisin ma temalt, kuna olin huvitatud, kuigi ei olnud liigselt mures paljude kogemuste pärast, kes arvavad, et see, mida nad on näinud, on "põrgu".]


Isa Saatan: "Seal on [taskud]"keerised" väga hävitava, negatiivse energiaga." "Viha, kurjus, hirm, mõrv, surm ja kõik muud [destruktiivsed] asjad." "Need on nagu mustad augud / ussiaugud." "Nad akumuleerivad negatiivset energiat nagu vaakum."


"Kui te mediteerite, märkate erinevust?"


Maxine: "Jah."


Isa Saatan: "On olemas erinevad eksistentsi tasandid." "Kui te mediteerite, siis tõusete kõrgemale tasandile." "On erinevaid tasandeid ja mediteerimise kaudu elate kõrgemal tasandil kui enamik teisi." "Inimesed, kes on juba madalamal tasandil, võivad sattuda sellesse negatiivse energia keerisesse ja endasse tõmmata." "Need, kes [nagu ateistid/mitteusklikud] on omaette ja on vastuvõtlikud kõigele." "Vaenlane* teab, kuidas neid kasutada."


[Kui ta mainis "vaenlast", nägin ma Halle.]


[Siis tekkis tal mingi kurb ilme ja ütles] "Ma tean, nad võrdsustavad seda minuga."


"Siin on koht, mis meil on surnud hingede jaoks." "Sa oled seda näinud."


[See oli see koht, mida ma nägin koos baariruumi ja suitsetavate inimestega].


"Me kaitseme neid, kes meie juurde tulevad." "Mõned on [eksinud] ja me reinkarneerime neid, kuni nad näevad tõde ja on valmis siia tulema." "Enamik inimesi [need, kes on ka ilma] reinkarneeruvad."

Azazel on "inimhinge degeneratsioonist" pahane.


Algtšakras on inimesed energiast suletud. [Seda sümboliseerivad need kaks inglit, kes valvavad "elupuud" leegitsevate mõõkadega]. See on analoogne sellega, kui siduda jäse kinni ja mitte lasta verel või lümfil voolata ning jätta see närbuma ja surema. Nii on see olnud inimhinge puhul, mille "Jahve" on kundalini energiast ära sulgenud. Meie hinged on drastiliselt degenereerunud. Kundalini madu üles tuua on väga raske ja võib olla keskmisele inimesele ohtlik, sest me oleme harjunud tegutsema väga madalal bioelektrilise energia tasemel.


Azazel ütles mulle, et "10 000 aastat tagasi" olime "lähedal täiuslikkusele". Me elasime kõrvuti jumalatega. "Maad rünnati."
*[Viide ekslikule arusaamale põrgust] Lyn Buchanani "Seitsmes meel".

©2003

Et lugeda tõde "põrgu" kohta,  palun kliki siia: Surm, Teispoolsus ja Põrgu

 

© Copyright 2003, 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457