Keskendumine

Intensiivne tähelepanu on hädavajalik kõigis maagilistes ettevõtmistes. Vahet pole kui sinu keskkond on täis segavaid faktoreid – peaksid alati suutma hoida täielikku keskendumist. See oskus kaasneb meelte treenimisega.

Osalesin Deemonite vabastamise projektis*. Thoth ja minu Kaitsedeemon Azazel tulid minu juurde, sest nemad töötasid minuga. Thoth oli meie projekti patroon, saates igaühe Kaitsedeemonit ja tuues meile Deemoneid vabastamiseks. Glasya-Labolas oli vaja vabastada esimesena ja kohe. Mu tütar oli minu toas telekat vaatamas ja maja oli mürglit täis. Ütlesin Deemonitele, et pean veidi ootama selle tööga.


Umbes viis minutit hiljem lasi mu tütre koerakutsikas minu voodi täis. Pidin pesu voodist ära võtma ja tagajärgi koristama. Seepärast pidid kõik minu toast lahkuma. Kui Deemonid vajavad midagi kohe, langevad asjad tavaliselt omale kohale.

Läksin oma tuppa, lukustasin ukse ja hakkasin töötama Glasya-Labolas vabastamise nimel. Lapsed kaklesid, peksid mu toa uksele, teisi lapsi tuli neile külla ja valitses üleüldine hullumaja. Ma häälestasin end sellest segadusest välja ja vabastasin Deemoni edukalt.

Alati tuleb hoida täielikku keskendumist sõltumata häirivate faktorite intensiivsusest. Lihtsalt tee seda mida sa teed ja ära lase välistel faktoritel vahele tulla. Loomulikult peaks uksed alati lukus olema.

Kui sa fokusseerid oma tähelepanu ja keskendud sedavõrd, et sa pole enam teadlik sinu ümber toimuvast, siis selles seisundis on sul kõige rohkem väge.

* Mina koos nelja inimesega vabastasime üle 100 Deemoni, töötades alates 2002. aasta detsembri keskpaigast kuni 2003. aasta aprilli keskpaigani. Töö toimus seksi maagia abil. Orgasmi hetkel ühendasime oma hinged Deemoni hingega ja kandsime igast enda tšakrast energiat üle Deemoni tšakratesse. See oli väga rahuldustpakkuv kogemus. Pärast energia ülekandmist kadus deemon tiibade lehvides.


TAGASI SAATANLIKU NÕIAKUNSTI LEHELE  PAGE

 

© Copyright 2003, 2005, 2006, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457