Musta peegli kasutamine ja väestamine


Peeglisse vaatamine võib olla kasulik vahend Deemonite ja vaimudega kontakteerumiseks, tuleviku ennustamiseks ja küsimustele vastuste saamiseks. Must peegel on sellisteks asjadeks ideaalne. Musta peegli valmistamiseks on traditsiooniliselt kasutatud obsidiaani kuid alltoodud meetod toimib samamoodi hästi.

Täiskuu tsükkel on parim aeg musta peegli loomiseks, sest Kuu valitseb kolmandat silma ja psüühikat. Musta peegli valmistamiseks sobib suvaline pildiraam. Võta raami seest klaas välja ning värvi üks pool musta emailvärviga. Tõenäoliselt on tarvis mitut värvikihti. Õlipõhised emailid on kestvad kuid kuivamiseks võib kuluda palju aega. Värv klaasil peab olema täielikult kuivanud enne kui sa selle tagasi raami paned.

Musta peegli asemel saab kasutada musta kaussi musta vedelikuga või särava pinnaga musta eset mis on piisavalt suur sellele keskendumis
eks. Saadaval on ka musti kritallkuule. Minu kogemuste kohaselt sobib ka tavaline igapäevane peegel hämaralt valgustatud ruumis (küünlavalgus on ideaalne). Alltoodud väestamise rituaal on mõeldud edasijõudnud mediteerijatele ning on väga efektiivne. Kui sa pole veel edasijõudnute hulgas, võid musta peeglit küll tulemuslikult kasutada aga enne väestamise rituaali läbiviimist oota kuni oled piisavalt kogenud.

            Väestamise rituaal:

Mine Täiskuu ajal võimalusel õue, sellisesse kohta kus saad olla omaette. Sisene kerge transi olekusse, hinga sisse Kuu energiat oma kolmandasse silma ja välja hingates lausu pikalt vibreerides “Inanna” (I-I-I-I-I-N-N-N-N-N-A-A-A-A-A-N-N-N-N-N-A-A-A-A-A), keskendudes selle tunnetamisele oma kolmandas silmas. Tee seda 30 korda. Seejärel tihenda Kuu energia oma kolmandas silmas ning liiguta seda päikesepõimiku tšakra ja kolmanda silma vahel üheksa korda. Lõpuks jäta energia päikesepõimiku tšakrasse. Aseta paber või pärgament millel on Astarothi märk  musta peegli pinnale ning aseta mõlemad oma altarile (kui sul selline asi on). Astaroth on ennustamise Jumalanna.

Pane puhtale paberile kirja järgmine palve:

Võta mind kuulda, Isand Saatan, palun sinu nimel, et sinu jõud annaksid ennustamise väe sellele peeglile; et võiksin kasutada seda maagilist meediumi kontakti võtmiseks mis tahes Deemonitega keda välja kutsun, et saaksin heita pilgu saladustele ja teadmistele mis on minule tundmatud.
Saatana/Lutsiferi nimel palun Astarothil anda ennustamise õnnistus ja sellega kaasnevad võimed seetõttu sellele peeglile. Kõike seda palun ma sinu nimel, Isand Saatan. Nii on see tehtud.

Oma rituaali kõrghetkel loe palve valju häälega ette. Kui oled lõpetanud, süüta paber altari vasakul küljel asuva musta küünla leegis. Aseta süüdatud paber tulekindlasse kaussi kus see lõpuni põleb.

Nüüd võta südametšakrasse salvestatud energia ja vabasta see väljahingamisega peeglisse, hääldades samal ajal g-g-g-g-g-e-e-e-e-e. Vibreerides kasuta tugevat G tähte. Sinu keele tagaosa peaks Gebo ruuni vibreerides olema kurgu tagaosale võimalikult lähedal. Gebo on Astarothi ruun, seda kasutatakse südametšakra väge sisaldavates ettevõtmistes. Yoni kujuga südametšakra on kesksoost ühenduslüli. Vibreeri energiat peeglisse iga väljahingamisega. Visualiseeri energiat peeglisse sisenemas. See peaks olema värvuselt indigo (sinakas-violetne), selles võib olla veidi rohelist või keeriseid ja selle tugevus peaks iga väljahingamisega suurenema. Peaksid olema võimeline hindama millal peegel täielikult väestatud on ning tunnetama energiat sinust lahkumas.

Peegli kasutamiseks:
Paiguta peegel nii, et see on mugavas kõrguses. Peeglisse piilumise ajal peaksid mugavalt istuma. Ruum peab olema vaikne ja hämaralt valgustatud. Eelistatud on küünlavalgus. Väliseid häirivaid faktoreid ei tohi olla.

Vaatamise sessiooni alustamiseks sisene transi seisundisse ning kujuta ette, et peegel on must vesi, süsimust nagu kaev. Fikseeri oma pilk peeglile. Peegli pind muutub lõpuks heledamaks, halliks ja hakkavad moodustuma pilvede pildid. Ole kannatlik, sest võime näha vaimude ja sündmuste pilte tuleb harjutamise käigus.

Enne Deemonite või vaimude kutsumist või peegli kasutamist tõsisemaks ennustamiseks on kõige parem oma peegliga ära harjuda. Esmalt näeb peaaegu igaüks pilvi. See on normaalne ja positiivne märk. Kogemuse ja püsivusega hakkad nägema muid visioone mis tulevad suvaliselt. Need visioonid on juhitamatud.

Kogemuse kasvades tekib sul võime tekitada visioone tahtejõuga. Meisterlik vaataja võib kogeda peeglit vaadates visioone mis hõlmavad kõiki viit meelt. Selleks kulub aega, püsivust ja harjutamist. Deemonid võivad vaatajat puudutada, viia läbi pikki vestlusi ning suhelda veidi personaalsemal moel. Visioonid võivad hakata laienema peeglist väljapoole ning ümbritseda vaatajat.

Kui peeglit ei kasutata, peaks see olema siidi sisse mähitud, et hoida ära energia kadumine. Peeglit tuleks hoida ohutus kohas kus teised inimesed seda ei sega. Energiat tuleb peeglisse sagedasti juurde laadida. Peegli rikastamiseks Kuu energiatega tuleb see asetada Täiskuu ajal aknale või õue. Selleks hinga sisse Kuu energiat südametšakrasse või kolmandasse silma ja hinga energia läbi käe tšakrate peeglisse. Kui oled avatud meeltega, näed kolmanda silmaga ja tunnetad millal peegel täielikult väestatud on. Samuti tajud millal peegel laadimist vajab.


TAGASI SAATANLIKU NÕIAKUNSTI LEHELE

 

© Copyright 2002, 2005, 2006, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457