SidumisloitsMida selleks vajad:
• Materjali nuku meisterdamiseks.
• Seotava isiku väike isiklik ese (selle saab õmmelda nuku sisse).
• Piisavalt pikk jupp tumesinist materjali või linti, et siduda nukk kinni nagu muumia.
• Naela ja puud mille otsa nukk riputada.
• Nuku täidisena võib kasutada ka ravimtaimi kui isiklik ese ei ole piisavalt suur või ei mahu nuku sisemusse. Nelgi ürdi lisamine “vaigistab keelt”. Pidage meeles – ravimtaimedel ei ole reaalset jõudu kui meditsiinilised omadused välja arvata. Ürtide jõu maksimeerimiseks tuleb neid rikastada elementidega *Loe olulist infot ürtide kohta


Kõiki ülaltoodud ürte valitseb planeet Saturn. Saturn on sidumise planeet. Seda rituaali on parim läbi viia täiskuu ajal. Kui oled nuku toppimise ja õmblemise lõpetanud, märgista see esindama seda inimest keda soovid siduda. Joonista inimese nägu nii hästi kui oskad – näokarvad, prillid – see ei pea olema täiuslik. Teine võimalus on kleepida nukule fotolt välja lõigatud inimese nägu. Nüüd õmble nuku suu kinni, tehes seda kavatsusega. Vibreeri ISA ruuni sellesse 108 korda.
ISA ruuni informatsiooni saamiseks vajuta siia

Aseta nukk oma altarile ja alusta standardset rituaali. Pärast Põrgu Kroonitud Printside sissekutsumist ütle: “Mina esitan sidumiseks (nimi). Mida ma teen sellele kujutisele, teen ma (nimele)”. Nüüd võta nukk kätte ja hakka sellele materjali/paela ümber mässima nagu muumiale, alustades suust, jättes ühe jala sidumata (et saaksid nuku üles riputada). Kui oled lõpetanud, aseta nukk uuesti oma altarile ning loe ette järgmine tekst:

“(Nimi) on seotud; tema on võimetu rääkima minu vastu. (Nimi) on seotud; tema on võimetu tegutsema minu vastu. (Nimi) on seotud; tema on võimetu kahjustama mind mis tahes moel.
Ave Satanas”


Sulge rituaal, mine nüüd õue või kui juba olid õues siis mine puu juurde kus naelutad nuku sidumata jalaga puu külge, pea alaspidi nagu Poodu kaardil Tarot pakis.*

See kaart tähistab paigalseisu, tegevusetust, peatatud isikut; rippuma jäetut. Naeluta nukk sellisesse kohta kus seda ei häirita ega nähta. Täna Põrgu Jõude ja lahku.

 

*Selle osa rituaalist (nuku riputamine) andis mulle Azazel.


TAGASI SAATANLIKU NÕIAKUNSTI LEHELE 

 

© Copyright 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457