Beltsebub: hieraatiline teaveSellel lehel esitatud teadmised on täoendatud ja sisaldavad teavet neile, kes soovivad Baalzebuli põhjalikumalt tundma õppida. Seal on ka hieraatilisi [sügavalt vaimseid] teadmisi, nagu Beltsebuli jumalikud nimed.

Mis puudutab lisateavet jumalike nimede kohta, siis need on nimed, mis on numeroloogiliselt kõlavad jumalikud nimed, mida kasutatakse väljakutsumiseks:

Jumalikud nimed:


[*]Baal-Sebul [hääldatakse Va-AL-ZeBul]
[*]Baal-Zevulon [hääldatakse Ba-AL-zevulON*
[*]Baal-Al-zevul [hääldatakse Ba-Al – ALZEVUL]
*nagu sõna udukogu/nebulon, aga ZEbulon
Jumalikud sümbolid:
Äike
Sig ruun
Härja pea
Tammepuu
Thori haamer
Varja [hindu]
Mäed ja mäetipud
Jumalikud numbrid ja atribuudid:
Numbrid: 40, 50, 60*
Ruunid: [Selles tähtsuse järjekorras]: Thurisaz, Tiwaz, Sowilo.
Jõu sodiaagimärk: Jäär
Jumaliku looma sümbol: suur kotkas, härg, kull, madu

Beltsebuli psalm:

Austav/üleskutsuv psalm Beltsebulile 

Jumalikud jõud:
 • Elusäde
 • Liit/divisjon
 • Asutus
 • Kuningriik
 • Valitsemine
 • Kaitse
Olulised nimetused:
 • Jumalate ja inimeste isa
 • Inimese Looja
 • Vägev
 • Taevane Isa
 • Universumi Moemees
 • Basileus [kuningas]
 • Kronuse tapja


BEELZEBUB on tuntud ka kui BAALZEBUB, ENLIL, BEL, "PIR BUB" * BAAL SEBUL ja BEELZEBUTH

Ta on tuntud ka kui goeetiline deemon "BAEL", Vana-Kreeka ZEUS, Norra THOR, Hindu INDRA ja Balti PERKUNAS

Muud nimed:

[*]Pole probleemi nimetada teda lineaarses kõnes juhuslikult Beltsebuliks või Beltsebuliks või isegi Zeusiks. Hieraatilised nimed on aga ülal ja annavad parima kontakti vaimseteks töödeks, nagu väljakutsumine.

[*]Beltsebul on paljudes erinevates paganlikes panteonites kandnud palju teisi nimesid, nagu Perkunas, Thor, Zeus, kõik sarnaselt seotud nimed. Kõik need on seotud seadusega, taevase ja maise korraga, tugeva juhtfiguuriga, kuid peamiselt äikesega. Indias elab Indra Meru mäe kõrgeimas tipus [nagu Zeus Olümpose mäel], valitseb Varja püha äikest, kuid tema nimi on ka "Vihma" juur.Lisaks oma idapoolsele päritolule oli Beltsebul üks tähtsamaid jumalaid Kreeka Panteonis, Zeusi nime all. Hiljem kajastus see Rooma Panteonis, mis, nagu hästi teada, tulenes iidsete kreeklaste kultuurist. Kõrge lugupidamine on olemas Põhjala Panteonis, aga ka slaavi keeles. Üldmõiste "Bel" või "Baal", mis tähendab kuningat, oli aunimetus, mis näitas taevalikku jõudu ja vaimset võimu. Isegi tänapäeval, Lähis-Idas, on pealkiri seotud identse tähendusega. Sõna "Baal" on vanakreeka keeles seotud sõnaga "Basileus", mis tähendab sama asja: kuningas. Selle tulemusena pandi Zeusi nägu [Basileus] sageli kõikidele kuningatega seotud esemetele: müntidele, kilpidele, pealdistele ja nii edasi.Vastupidiselt vaimsete müütide kaasaegsetele tõlgendustele oli Zeus kõige olulisem jumal ja kroontšakra ["taevad"] sümbol pea kohal. Enlil oli jumaluse identse sümboli sünkronism. Just sel põhjusel on Beltsebuli seostamine "taevaste" ja "vihma annetamisega" või sellega, kuidas ta "saab äikest oma vaenlastele" Zeusi omadustega. Zeusi nimetatakse ka vihma kinkijaks, mis on sümboolne kui kroontšakrast alla voolav energia, mis võib tunduda, nagu see oleks vihm. Seevastu on äike seotud tunnetega, kuidas mediteerimisel tekib bioelektri poolt "lõhkumine", tundes endas palju nagu tegelikku elektrit. Äikese sümboliks on äikese ehk Sowilo ruun.


Beltsebulile antud tänapäevased tiitlid näitavad tuhandete aastate pikkust kultuurilist vaimset sõda Aabrahami religioonidega. Laimu ja desinformatsiooni hulk on suur, kuid ka selles laimus peitub vaieldamatult armuvalgus, äärmine vaimne jõud ja kõrgeim autoriteet. Isegi jumalate vaenlased said sellest aru. Beltsebul jõudis Zeusi identiteedis jumalate kuningast deemonite kuningaks. Kreeka keeles tähendab sõna Daemon "jumalat" ja seetõttu on tema tiitel endiselt sama sisuga. Ta on tõepoolest deemonite kuningas. See reaalsus peegeldub paljudes vaenlase grimoiredes, mis kirjeldavad tema "lõputuid auastmeid". [ 1 ]

 
Psühholoogiliselt sümboliseerib Beelzebul/Zeus ülimat mehelikku jõudu, sellisena olevat temast pärit Herakles ja teised vana aja kangelased. Kõik iidsed litaaniad väidavad avalikult, et ta on maailma otsustav jõud ehk "kosmos", mis tähendab "kõik, mis on".

Ehkki Jumal on kõige aeglasem kohtumõistmisel, on tema raev kõige hävitavam, samas kui tema õnnistused on kõige võimsamad. Vanadel kreeklastel oli avaldus, et "kõik, mis juhtub, juhtub Zeusi juuresolekul", oli suunatud eelkõige maistele autoriteedidele, kes läksid nende käeulatusest kaugemale või türannidele. Zeus võib põhjustada türannide langemist, aga ka kuningaid, keda negatiivsed jõud ei saa kunagi liigutada.

Tema tahe valitseb nii jumalate kui ka surelike üle. Beelzebul võib jõustada ka sõdade algust või lõppu. Universaalse jõuna on ta pidurdamatu ja võimatu ohjeldada, sümboliseerib ka hinduistlik Varja relv.

Ainult Saatan ise saab tühistada kõik tema käsud, valikud või otsused. Tema tahe on valitsev tahe. Beltsebuli jõud oli iidses maailmas tuntud kõikjal ja teda tunnustati ülemaailmselt võimsaima jumalana. Isegi Piibel võrdsustab tema võimu Saatana omaga, mainides Ilmutusraamatus: "See oli koht, kus on Saatana troon " (Ilm. 2:13). See viitab iidsele Pergamoni linnale Väike-Aasias ehk Türgis. Pergamoni Altar on arheoloogiline ime. See tempel on päästetud, asudes praegu Berliinis, teisel fotol.

Sümbolina on ta isaliku korra jumal. Tänu oma ülikõrgele autoriteedile on ta olnud Kreeka Panteoni [ja paljude teiste] juht ning isalikule, kindlale ja õiglusele orienteeritud valitseja sümbol. Kui Saatan juhib Panteonide ja müsteeriumide sisemist funktsiooni, siis Beltsebulist on sageli saanud nähtava või materiaalse sfääri valitseja, kusjuures Saatan on alati kõrgeima võimu all. Zeusi kutsuti ka "jumalate isaks", kuna ta on sünnitanud palju teisi jumalaid, kuid on olnud seotud ka paljude maiste kangelaste ja pooljumalate, nagu Herakles või Aleksander Suurega. Seoses inimestega kutsuti Zeusi ka "saatuste otsustajaks" ja ka "inimeste isaks" tema väga olulise rolli tõttu inimkonna loomisel. [ 2 ]

Tema suhe "Kärbeste isandaga" on tema nime teotamine tema vaenlaste poolt. Selle allikas pärineb Zeusi epiteedist, mida kutsuti "Zeus Myiagros" või "Zeus, kes ajab kärbsed [katkud] minema". Sõna "kärbsed" vanakreeka keeles on sõna, mida hääldatakse "Minu", mis moonutati tähe eemaldamisega ja taandati "Myaroseks", mis tähendab "kärbeste tema" või selle asemel "rüvetatud". [ 3 ] [ 4 ]

Sama ühe tähe eemaldasid heebrealased, et muuta Beltsebuli nimi Beeltsebuliks, mida on selgitatud eelmisel veebilehel. Sageli tehti seda tava paljude paganlike jumalatega, et moonutada nende nimesid ja teotada neid heebrea keeles. Nende kuriteod tema vastu ei lõpe pelgalt Tema nime sõnade muutmise, laimamise ja loomulikult Tema kujutamisega võimalikult madalal viisil. Vaenlane mainib Piiblis sageli aukartuse ja hirmuga Beltsebuli, Uues Testamendis mainitakse otse, et ta on Jeesuse pettuse vastane vaenlane. Tema mõju ja jõud oli nii suur, et kui "Jeesus" tegi oma niinimetatud tervendamise "imesid", ei uskunud keegi, et seda tegi tema, kuid kõik ütlesid, et see pärineb "Petsebulist". Tavaliselt oli Beltsebul selles piirkonnas tervendav jumal, kes tegi äärmuslikke tervenemise imesid. Kuigi see lugu ja piibel ise on võlts, näitab see, kui palju vaenlane mõistab Beltsebuli ülikõrget auastet ja tema äärmist paranemisvõimet, aga ka valitsemist kõigi deemonlike üksuste üle. Nagu Saatan, kes halvustavat jeesust Piiblis põlgab, kahandab Beltsebuli nimi jeesuse kahetsusväärse pettuse olemasolu isegi vaenlase pettustest nakatatud teoste puhul. Ainus, kes on Beltsebuli kohal, on Saatan ise. [5]

Rünnakud Beltsebuli vastu on olnud süstemaatilised nii heebrealaste kui ka aabrahamismi järgijate poolt ning on kestnud tänapäevani. Aastal 2015 hävitasid need järgijad ja inimajaloo hävitajad Bal in Palmyra templi. Selle Jumala suur jõud on olnud nii suur, et nagu Saatan, on kõiki katsed tehtud, et tema pärand inimkonna ajaloost välja juurida. Ilmselgelt on nad haledalt läbi kukkunud.

Vaenlase avalduses on kapseldatud Beltsebuli vägevuse ulatus, mis on Saatana jaoks teisejärguline. Heebrealased tunnistavad täielikult, et kõik need rünnakud, mille nad Beltsebuli vastu sooritasid, pärinevad neilt kui religioossete inimeste kollektiivilt. Pange tähele, kuidas kasutatakse Vaimse Sõja keelt:

"Baali vastu tõusid võimsad vaimse sõja lained, mis rebisid ta maha ja muutsid ta peadeemoniks, Jumala vastandiks. Rünnak Baali vastu toimus Vana Testamendi kirjutiste kaudu, eelkõige selleks, et heebrealasi heidutada Baali kummardamast ja ühendada nad Jahve ainuvõimu alla. […] Baal oli selgete jõududega elava jumala erinimi. Nagu universaalne jumal, oli Baal palju keerulisem kui ühemõõtmeline jumalus. […] Uue Testamendi kirjutamise ajaks oli Baal kindlalt seotud sõnniku, räpasuse ja seksuaalsete perverssustega ning teda tunti heebrea ringkondades Beltsebulina. " [ 6 ]

Tuleb märkida, et paljud heebrealased püüdsid pidevalt reeta oma väikseid võltsitud "rahvajumalaid" ja imbuda paganlikesse usuliikumisse isegi neil aegadel. Erinevalt paganatest tegid heebrealased seda meelsasti, sest nad olid jõuetud, tahtsid imbuda ja loomult oma traditsioonide reeturid. Seevastu paganad tegid seda harva, kui üldse, kuid alles pärast seda, kui nad kõigil juhtudel kollektiivselt tapeti või pärast massilist genotsiidi, et see juhtuks.

Beltsebul võib eemale peletada kõikvõimalikud katkud, olgu selleks siis füüsilised haigused [tema tervenemisvõimena], sotsiaalsed ohud [õigluse taastaja] või muud vaimsed needused. Tegelikkuses on seos kärbeste ja sõnaga "Myiagros", kuid korrelatsioonis suminate, susisemise ja valjude helidega, mis kõik vastavad laulmisele ja vibratsioonile, hinge puhastamisele ja hinge vaevavate needuste eemaldamisele, selle tervendamiseks.

Välja arvatud entomancy, on Zeusi ja tema võime kohta saata "kärbseid" või bioelektri või Vrili aistingul varjatud tähendus, mis tunneb end nahal nagu "putukad" [tekitavad sumisevad helid, laulmine, eespool selgitatud].

Beltsebuli kui Ekroni tervendava jumala tervendavat võimet ja tema tervendamisvõimeid sümboliseeris Vrili väe tõus, mis tekitab praktikute nahal roomavate sipelgate tunde.

Zeus sümboliseeris kreeka panteonis ka järeleandmatut, ettemääratud jõudu, saatust, millest olendid ei pääsenud. Kuid samal ajal võitles Zeus Kronose või Saturniga ja kehtestas end kuningana, alistades inimloomuse ja karma ranged piirangud.

Nagu eespool selgitatud põhjustel või ilmamuutustest tulenevatel põhjustel seostati teda äikesejumalaga, on Beltsebul olnud seotud põhjamaise jumala Thoriga, kes on äikesejumal. Beltsebuli jõule vastav ruun on Thurisaz/Thor ruun, mis on seotud äikesega. Tema jaoks on teisejärgulised ruunid Sowilo ja Tywaz. Isegi tänapäeval nähakse Beltsebuli suurt tähtsust selles, et see Thori tiitel on säilinud sõna "neljapäev(inglise keeles)" tänapäevases nimes või lihtsas sõnastuses Thori päev. Oma varjatud kuningriigis on teda ka sisemiselt seostatud Päikese ehk Päikesekuningaga. Lisaks sümboliseerib Rune Tyr Saatana määrusi, mis kehtestati Beltsebuli käe läbi ja tema sümboolses õigusemõistmises.

Zeusi relv, äikese relv, nimega "Keravnos", on korrelatsioonis sõnaga "Keruvim", mis on juutide ja kristlaste relv. Heebrea sõna "Kerub" kasutatakse sõnana, mis viitab üksuse kõrgeima vaimse auastme ja jõuga, olukorrale, mis peaks sel juhul näitama Beltsebuli äärmist tugevust. Zeusi orfi müsteeriumis on pidevalt austatud tema „Äikese“ võime eest. See äike peaks tooma hinge passiivsest letargiast uuesti ellu.

Beltsebul/Zeus oli Aleksander Suure kaitsedeemon, kes vallutas peaaegu kogu tol ajal teadaoleva maa. Aleksander uskus ja oli avalikult kuulutanud, et ta on Zeus Ammonase poeg, sugulane Egiptuse jumala Amuniga [mitte segi ajada Amon Ra-ga, mis on teine ​​jumal ehk Marduk]. Beltsebul on õnne, haavamatuse ja katastroofi ajal õnne kinkija. Kui Aleksander Lähis-Itta sisenes, tunnistati teda Baali pojaks, samal ajal kui Kreekas Zeus Ammonase pojaks. Aleksandrit kutsuti tavaliselt "Basileuseks", mis idas oli "Bael", mis mõlemad tähendasid kuningat ja ülimat valitsejat.

Allpool on Zeus Ammonase kuju ja Aleksander Suurele vermitud mündid. Nagu näha, on sarnasus silmatorkav, eriti sarvede puhul, kui märk lõplikust domineerimisest. Aleksander Suurt arvati olevat Jumal Beltsebuli/Zeusi järeltulija oma ema Olympiad kaudu, mis oli Vana-Kreeka kuningliku päritoluga, ja tema Maal elamise ajal võeti kõik laialdaselt vastu kui Jumala väe füüsiline kehastus. tolleaegsed paganlikud tsivilisatsioonid. Tema ema Olympiad oli samuti sügavalt vaimne naine ning okultistlike riituste ja meditatsiooni praktiseerija.


Lord Zeus/Enlil/Bael

Aleksander Suur, Makedoonia kuningas

Sõna "Aamen", millega kristlased lõpetavad peaaegu kõik oma palved, on varastatud sõnast Amon, mis on samuti Zeusi epiteet.

Tema salapärane surm 33-aastaselt [keegi ei tea, mis temaga täpselt juhtus] ei tähenda füüsilist surma, vaid silmatorkavat võimalust, et ta on oma 33. eluaastal lõpetanud Magnum Opuse, kus tema elu 'lõppes'. Ka jutud joogi sisse mürgist ja surmast ei paista omavat erilist väärtust. Tema sünnimüüt oli äikese sümboli kujundites tugevalt seotud ja tema ema oli "äikesest immutatud". Plutarchos kirjutab, et Aleksander austas alati teisi paganlikke kultuure ja tajus, et neis kõigis olid samad jumalad. Aleksander, keda õpetas Aristoteles [tema aja kõrgeim hierarhiaõpetaja Makedoonias, Kreekas], oli juhendatud ja hästi kursis selliste vaimsete praktikatega nagu alkeemia. [ 8 ],[ 9],[ 10 ]

Zeus on sümbolirikas ja tulvil vaimseid allegooriaid ja mitmekihilisi teadmisi. Zeusi nimi on selgelt seotud proto-Euroopa ja Kaug-Idaga. Ta on algne "Taevaisa", kellest vaenlane räägib. Kuna tema mõju on nii suur, on teda sageli kutsutud lihtsalt "Jumalaks" või "Isajumalaks", mis ei erine Isa Saatanast. Zeusi jõud on tavaliselt seotud põhjuslikkuse, elu, olemasolu ja eetri elemendi, jagunemise, replikatsiooni ja kõigi asjadega, mis on vajalikud universumi ja selle tuumas oleva elu loomiseks. Zeusile on antud kümneid ja kümneid epiteete, mis kõik sümboliseerivad tema mitmekülgset jõudu, mis on üle kogu eksistentsi, näidates tema täielikkust ja täiuslikkust jumalana. [ 11 ]

Valest, mis Enlilile kuhjati "Sumeri eeposes inimkonna tabanud veeuputuse" pärast

Vastupidiselt juudi Zecharia Stichini väikestele petturlikele väidetele ei olnud Enlil [Sumeris Beelzebul] kunagi Enkiga "rivaalitsemas" ega ka Saatana ja Beltsebuli vahel ei juhtunud pisitülisi. Need on vaimse mütoloogia jämedad heebrea tõlgendused, mille eesmärk on jumalate teotamine ja eelkõige inimeste eemalehoidmine igasugusest vaimsest mõistmisest. Ei, Enlil ei uputanud kunagi "inimkonda".

Niinimetatud "uputus", mis "hävitas inimkonna", mis on levinud vaimne müüt kogu paganlikus kultuuris, on oluline müüt nii Enlilile kui ka Zeusile, näidates veel üht otsest seost Beltsebuliga. Veeuputus on üks tähtsamaid vaimseid allegooriaid, mis kunagi eksisteerinud, mis ei erine Eedeni aiast. Kui Saatan hoiab enda käes müüti Eedeni aiast [seda tuleb teises teemas põhjalikult selgitada], siis Baalsebulil on kõige olulisem müüt "veeuputusest".

Sellest müüdist lähtuvalt on meil Noa laev heebrea religioonide poolt varastatud desinformatsioon. Noa ja tema “naine” varastati Deucalionilt ja tema naiselt “Phyrra”, mille nimi tähendab “tuld”, kes päästsid inimkonna Zeusi “loodud” veeuputuse ajal. Nagu eespool selgitatud, on "veeuputus" see, kui kroon uputab keha allapoole suunatud vaimse energiaga, uputades keha vaimsesse energiasse. Tuli sümboliseerib Kundalini madu, mis annab inimesele jõudu.

Veeuputuse müüt on seotud inimese sees olevate ebapuhaste elementide uppumisega ning nende asendamisega jumaliku vaimse energia ja kõrgema väärika loodusega. See saavutatakse meditatsiooni ja hinge jõustamise abil. "Uputus" on vaimne allegooria, mis vihjab sellele vaimsele tõsiasjale.

Ida ja Pigala [Mao tule ja vee aspektid] teevad hinge puhastamise tööd. “Uputus” sümboliseerib hinge üleujutamist veeelemendiga [vajalik seisund, mis juhtub vaikimisi], mis uputab ebapuhtad elemendid, Phyrra aga sümboliseerib sellele järgnevat puhastavat tuld, mis päästab inimkonna üleujutusest. Need on ka olulised ettevalmistused Magnum Opuse jaoks.


Sinu järgijad, Beltsebul, kroonitagu neid äikeselise taeva krooniga.

HAIL BEELZEBUL!!!

Lehe autor Ülempreester Hooded Cobra 666

Allikad/Bibliograafia:

1. Vanakreeka keele sõnaraamat, J. Stamatakos

2. Kreeka ja Rooma mütoloogia entsüklopeedia, Luke Roman ja Monica Roman

3. Pausaniase üldistes teostes on Zeusile viidatud kui "kärbseeemaldajale", mis tähendab, et ta tõrjus katku ja needusi. Rohkem selle kohta: https://en.wikipedia.org/wiki/Myiagros

4. Ibid., 1, jaotis "Daimon".

5. Heebrea piibel: Matteuse 12:24, Markuse 3:22, Luuka 11:15 ja nii edasi.

6. "Beelzebub: An Fairly Demonized Deity?", Huffington Post,  https://www.huffpost.com/entry/beelzebub-an-unfairly-dem_b_9759936

7. Ibid 2, sissekanne Zeusi jaoks.

8. Plutarchos, Kreeka elud.

9. “Aleksander Suur kui jumal”: https://www.ancient.eu/article/925/alexander-the-great-as-a-god/

10. On vähe säilinud näiteid, enamik neist on kuulutatud "võltsiks", kuna kristlik kirik konfiskeeris need ning kirjutas ajaloo ümber. Nende tekstide näide on Secretum Secretorum

11. Wikipedia Zeusi nime kohta: "Nimejaotis" ja "Epiteedid"

12. Ibid 2, jaotis "Deucalion ja Phyrra".

*Isand Belzebulilt otse Ülempreester Hooded Cobra


Tagasi kõrgetasemeliste jumalata ja kroonitud põrguvürstide juurde 

 

© Copyright 2021, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457