BeelzebubBELTSEPUL on tuntud ka kui BAALZEBUB, ENLIL, BEL, "PIR BUB" * BAAL SEBUL ja BEELZEBUTH

Ta on tuntud ka kui goeetiline deemon "BAEL", Vana-Kreeka ZEUS, Norra THOR, Hindu INDRA ja Balti PERKUNAS

Need, kes on Beltsebuli lähedased, teavad, et ta on Enlil. See on temalt isiklikult. Enlil oli algne "Bel", mis hiljem arenes välja "Baaliks". "Baal" tähendab "Issand", "Meister" "Vürst Baal". Beltsebub/Enlil oli väga populaarne ja tuntud jumal, kelle nimed olid linnad eesliitega "Baal" kogu Lähis-Idas.

Enamik inimesi, kes on okultismi uurinud, teavad, et ta on Saatanale väga lähedane ja mõlemad lähevad tagasi "aegade algusesse" siin maa peal; Enlil ja Enki. Ta on Isa Saatana poolvend. Koos oma venna Ea/Saatana ja Astarothiga sattus ta grimoiredesse kui põrgu kroonitud prints ja teda tembeldati "kurjaks", nagu ka meie teised paganlikud jumalad.

"Baal Zebub, Ekroni tervendav jumal, sai hiljem üheks sõnaks - Beltsebul -, mis hakkas Piibli Uues Testamendis tähistama kurjust ja ebajumalakummardamist."

- Katkend võetud Coleman Southi filmist "Süüria", 1995

Beltsebul on tuntud kui vilistite jumal, ta valitses Ekroni linna. Ta on Saatana järel teisel kohal. Muistsed vilistid kummardasid Teda Baalsebuli nime all. Beltsebul on "Issand kõige lendava üle". Kus iganes teda kummardati, tunti teda kui ilma- ja meteoroloogiajumalat. Ta kontrollis ka hingamisteid, kui nefilimid Maale tulid. Heebrealased moonutasid tema nime ja ütlesid "kärbeste isandat".

Beltsebul hoolitseb pühendunud satanistide vaheliste võitluste eest. Saatan tahab ühtsust ja Beltsebul sunnib seda. Ta võib olla väga range, sest Saatan ei kiida heaks pühendunud satanistide üksteist sõimamist. Paljude oma vastutustasemete hulgas on Beltsebul kogu idamaade [Kaug-Ida] patroon, võitluskunstid ja Aasia kultuur olid tugevalt mõjutatud Beltsebulist.

Ülempreestrinna Maxine'ilt:

" Minu kogemus – nägin teda esimest korda, kui palusin tema abi selle tema kohta käiva veebilehe loomisel. Ta ilmus mulle plaatinablondide juuste ja tumedamate kulmudega, seljas valge rüü. See oli esimene kord, kui teda nägin. Ma kuulsin tema häält juba ammu ja see oli kähisev, aga kui ta hiljuti minuga rääkis, oli kähin kadunud. Tõenäoliselt on põhjuseks see, et ta on nüüd vaba."

Ülempreester Hooded Cobra 666-lt:

"Tiitel Baal on tõlkes kuningas või meister. Beltsebul on alati olnud seotud kuningavõimu, valitsemise, kosmilise valitsemise ja kõrgeima võimuga ning olnud kõrgeim jumal enamikus paganlikes tsivilisatsioonides, kandes erinevaid nimesid. Roomlaste jaoks oli ta oli Jupiter ja kreeklastele Zeus, kes jagas äikest, ilmastikukontrolli, kuninglikku võimu ehk võimu ja rikkuste andmist. Ta on vaimsuse meister ja annetab oma rahvale materiaalse jõu kõrval ka vaimseid kingitusi. vaimse mõistmise tulemusena.Ta on olnud maailma suurimate ja füüsiliselt ja vaimselt arenenumate impeeriumide, juhtide ja silmapaistvamate isiksuste taga, mis on inimkonna ajalugu märkimisväärselt mõjutanud.Ta on maise ja kosmilise autoriteedi kehastus. Ta on olnud paljude suurte ajalooliselt oluliste isiksuste, näiteks Aleksander Suure patroon. Ta on olnud meiega aeonide kaupa."

Beltsebuli kohta täpsemate teadmiste, allegooriate ja ulatuslikuma teabe saamiseks Jumala kohta klõpsake siin.

Beltsebubi märgid:


Egiptuse hieroglüüf "õhk" ja "tuul" on väga sarnane ühe Beltsebubi sigiliga. Siinne areng on ilmne. Minu mõte on see, et Beltsebub on "Õhuprints". Minu arvates on kohutav, kuidas vaenlane on halvustanud meie jumalaid ja väitnud, et Beltsebul on "kärbeste isand". Paljudel juudi kirjutatud grimoiredes on illustratsioonid inetutest kärbestest Beltsebuli jaoks ja palju teisi koledaid kujutisi meie teiste jumalate kohta.
Samuti olen oma õpingutes korduvalt märkinud, et paljude erinevate iidsete rahvaste kohta, näiteks aviitide kohta, kelle jumal oli Adramelech, on tegelikku teavet vähe kui üldse mitte. Kõik, mida ma leidsin, oli judeo/kristlik piibel, kus heebrealased tungisid jõhkralt sisse ja mõrvasid neid massiliselt [genotsiid], nagu paljude teiste mitte-jiitide puhul. Muistsed raamatukogud, mis maatasa tehti, ei sisaldanud mitte ainult okultistlike ja vaimseid teadmisi, vaid ka ajalugu. Ülaltoodu on ehe näide ajaloost, mis on teadlikult hävitatud ja valedega asendatud.

Koos juutide ja kristlaste iidsete teadmiste hävitamisega kadusid peaaegu kõik teadmised Beltsebuli kohta. Kristlastel oli vabadus algsete jumalate mainet teotada, solvata ja laimata mis tahes viisil, mida nad õigeks pidasid. Kuna pärast linnade hävitamist, "paganlike" rahvaste massimõrvamist, nende templite, raamatukogude ja arhiivide hävitamist ei jäänud vastuseisu, ei olnud uutel põlvkondadel muud allikat, kust neid jumalaid puudutava teabe saamiseks pöörduda peale juudi/kristliku piibli.

Beltsebul/Enlil oli Nippuri kaitsejumal, Sumeri linn, mis on praegu Iraagis.

Beltsebuli tsikguraadid, pühamud ja templid asusid tema linnas Nippuris. Allpool on fotod tema templi jäänustest. Künka otsas asuva kindluse ehitasid Ameerika ekskavaatorid 1890. aastatel "et kaitsta neid kohalike hõimude eest". All on Nippuri suur tsikuraat ja Enlili tempel:

Beelzebul/Enlil on tormide, atmosfääritingimuste, tuule, vihma ja õhuelemendi jumal. Ta on ka Entomancy jumal. Entomancy on ennustamismeetod putukate käitumise tõlgendamise teel. Beelzebub on ka astroloogia ja tähtkujude meister.

Tema number on 50

Tema Nippuri tsikuraadi nimi oli "Fi-irn-bar-sag". Tema on Jumal, kes paiskab oma pikse ja välgu Saatana vaenlaste vastu. [Rohkem kui üks kristlik kirik on mõnikord katastroofiga kokku puutunud]. Teda peetakse armuliseks eluandjaks ja elu hoidvaks Jumalaks, kes hoolitseb oma rahva, metsaloomade, taeva lindude ja mere kalade eest. "Enlil [Beltsebul] on nii sõja- kui ka rahujumal; hävitaja ja kaitsja, taastaja ning ülesehitaja; vaenulik ja kõige armulikum." ¹

Tema õnnistuste nautimiseks tuleb astuda õigesse suhtesse tema ja Saatanaga. Ta viib viib ellu Saatana korraldusi.

"Enlil [Beltsebul] ei karda ega karda vaenlast. Tema ettevõetud lahingut jätkatakse lakkamatu jõuga, kuni see viiakse võiduka lõpuni - temaga pole armu ega taganemist:

Vaenlane ei saa maad alistada.

Kui ta viha kord äratatakse, pole kedagi, kes saaks teda lahkuma või maha jahtuma panna."²

Enlil/Beelzeb oli "kaitsja ja eluandja". "Nii raevukas ja hävitav nagu Enlil võib olla oma vaenlastega, nii armuline, lahke ja armastav ta võib olla oma rahva ja riigi suhtes. Ta kaitseb oma rahvast vaenuliku sissetungi eest, ümbritsedes neid ja nende kodu kõrge müüriga või muutudes nende jaoks kimdluseks või majaks, mille poldid ta kindlalt kinni kinnitab, nii et vaenulikud hordid ei saaks sellest üle ronida ega ületada ega ka selle väravatest sisse pääseda."

"Kui tema rahval on vihma vaja, avab ta taevaväravad, tõmbab tagasi selle trellid, lõdvestab selle kinnitused, eemaldab poldid, et rikkalik vihm võiks nende põlde kasta, või ta võib seda teha selleks, et vaenlane uputada ja täielikult hävitada. "

Allpool on iidne sumeri hümn Enlilile/Beelzebulile:³

Taevavärav (ad) Taeva

trellid Taeva

kinnitused Taeva

poldid

Sa avad

Sa tõmbad tagasi

Sa

vabastad Sa eemaldad

"Ta hoiab ülal nii inimese kui ka looma elu. Seda tehes ei jäta ta tähelepanuta isegi kõige väiksemat ja tähtsusetumat, kes idanema paneb, tera oled sina."

Muistsed babüloonlased olid üllatunud Enlili armastavast lahkusest, kaitsest ja toetusest ning kiitsid teda hüüatusega: "See, kes kaitseb [toetab]".

Erakordne jõudud ja autoriteet. Tema autoriteedi embleem on puhas või särav skepter, mida ta kannab või hoiab käes. Ta tegutseb Saatana võimu all. See särav skepter pole aga pelgalt autoriteedi, jõu ja vägevuse embleem, vaid ka pliiats Beltsebuli, kirjatundja käes, mille abil ta kirjutab testamenti ja viib ellu Saatana otsuseid.

"Kaheteistkümnel sodiaagimärgil, aastal, aastaaegadel, kuudel ja sodiaagimärkidel on kõigil oma algus ja lõpp, nende piirid või piirjooned, nende pildid või joonised: Enlil [Beltsebub] näitab ja kuulutab neid. Enlil [Beltsebul] tõlgendab neid. Seda ta teeb "oma ilmingute täiusena". "Enlil ja tema seitse ilmingut." See on üks tähelepanuväärsemaid fakte seoses iga jumala olemusega, kes ühel või teisel ajal mängis antud kolmainsuses "Poja" rolli, et sellisel jumalal peeti "seitset ilmingut". tema volitused.' "Seitse" nad olid, sest see arv väljendab "täiust, täielikkust, terviklikkust". 4

*Need on tšakrad

Allpool on diagramm iidse Filistia Ekronis asuva Beltsebubi templi kohta:
*Iraagi jeziidide kuradikummardajate jaoks oli Beltsebubi tuntud kui "Pir Bub". Nad väidavad, et ta oli kuningas Ahabi jumal. [Viide: Devil Worship 1919, Isya Joseph, lk 40]

Järgnevalt on väljavõte raamatust „Encyclopaedia Biblica; Piibli kirjandus-, poliitika- ja religiooniajaloo, arheoloogia, geograafia ja loodusajaloo kriitiline sõnaraamat"

I köide: AD

, autorid The Rev. TK Cheyne, MA, DD ja J. Sutherland Black, MA LL.D.

Uus York, The Macmillan Company; London: Adam ja Charles Black, 1899

"BAALSEBUB võtab Sebubi või Myla nimeks Kärbsejumal, Ekroni jumal, kelle oraaklilt küsis Iisraeli kuningas Ahasja tema viimase haiguse korral. Nime on tavaliselt seletatud "Kärbeste isand." Tõsi, sellel pole semiidi analoogiat, kuid Pausanias räägib meile Jumalast, kes ajas Olümpiast minema ohtlikud kärbseparved, ja Aleksandria Klemens kinnitab sama Jumala kultust Elises ja kui tahame, võime seda pealkirja tõlgendada. "Jumal, kes saadab ja eemaldab kärbeste katku."

Vaatame siiski kaugemale. Bezold arvas, et 12. sajandil e.m.a Assüüria raidkirjas oli "Baal-Zabnbi" Sebubi nimi. Baal-Sebub oli laialt tuntud jumalik nimi, mis võeti kasutusele Ekroni jumala jaoks. . Lõpusilbi taastamine on siiski üsna ebakindel ja lugemine Baal-Sapuna [vt BAAL-ZEPHON, I] tundub palju tõenäolisem. Seetõttu viitab Winckler, et Sebub võib olla Ekroni paikkonna väga iidne nimi [ei ole enam etümoloogiliselt seletatav] Baal-Sidoni, Baal-Hermoni, Baal-Liibanoni analoogia põhjal. Sellist paikkonda pole aga teada ja Ekron, mitte ükski Ekroni paikkond, oli Baali territoorium. Seetõttu on tõenäolisem, et Baal-Sebub, "Kärbeste isand" [mis esineb ainult väga hilises narratiivis, millel on selgelt väljendunud didaktiline kalduvus], on põlglik ebaeufooniline juudi modifikatsioon õigest nimest, mis tõenäoliselt oli Baal-Sebul, "kõrge maja isand". siiski on teada ja Ekron, mitte ükski Ekroni paikkond, oli Baali territoorium. Seetõttu on tõenäolisem, et Baal-Sebub, "Kärbeste isand" [mis esineb ainult väga hilises narratiivis, millel on selgelt väljendunud didaktiline kalduvus], on põlglik ebaeufooniline juudi modifikatsioon õigest nimest, mis tõenäoliselt oli Baal-Sebul, "kõrge maja isand". siiski on teada ja Ekron, mitte ükski Ekroni paikkond, oli Baali territoorium. Seetõttu on tõenäolisem, et Baal-Sebub, "Kärbeste isand" [mis esineb ainult väga hilises narratiivis, millel on selgelt väljendunud didaktiline kalduvus], on põlglik ebaeufooniline juudi modifikatsioon õigest nimest, mis tõenäoliselt oli Baal-Sebul, "kõrge maja isand".

See seletus heidab valgust kolmele pärisnimele – JEZEBEL, SEBUL ja SEBULON, 'su pühaduse ja au kõrgest majast'. Sama terminit võiks kasutada taevas asuva kuu häärberi kohta. 


Viited:


¹ Sumeri hümnid ja palved Jumalale Nin-Ib Nippuri templiraamatukogust

, Hugo Radau

Philadelphia Väljaandja Pennsylvania Ülikooli arheoloogia osakond 1911; Lk 21

² Ibid, lk 23

³ Ibid lk 25

4 Ibid lk 27


*Isand Belzebulilt otse ülempreester  Hooded Cobra

Tagasi: Kõrge tasemega jumalad ja kroonitud põrgujumalad 

 

© Copyright 2004, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457