Väljasaatmise rituaal


Väljasaatmise rituaal tuleks teha siis, kui Kuu on kahanevas seisus. Sõltuvalt soovimatute energiate tugevusest tuleb seda tõenäoliselt korrata. Et tagada kõigi soovimatute energiate kadumine, on kõige parem teha seda rituaali iga päev alates täiskuust kuni uue kuuni, kui kuu on kahanevas seisus.

Vibratsioon on võti soovimatute energiate eemaldamisel. Kummitused, vaimud jms jäävad sageli piirkonda ja toituvad kokkusobivatest vibratsioonidest. Samuti toitub negatiivne energia negatiivsest energiast. Kui probleemiks on PAHATAHTLIK kummitus või vaim, siis vibreerige lihtsalt tema nime [kui see on teada] 9 korda tagurpidi, pärast seda kinnitades: "Sind ei ole enam". Seda tuleb teha iga päev alates täiskuust kuni uue kuuni.

Pahatahtliku mõju korral vibreerida "Vinasa" VEE-NAH-SAH 9 korda pärast nime vibreerimist tagurpidi, tähtede kaupa. Kui nimi on tundmatu, siis vibreerige lihtsalt sõna "Vinasa" 9 korda ja kinnitage: "Sind ei ole enam." Vinasa on iidne sanskriti sõna, mis tähendab pagendamist ja toimib soovimatu energia ja/või üksuse hävitamiseks. See sõna tähendab hävitamist ja seda ei tohiks kasutada ühelgi muul eesmärgil. Inimhinged, kes on lõksus ja kes ei taha midagi halba, tuleks suunata reinkarnatsiooni.

Kui soovimatu energia pärineb surnud inimeselt või loomalt, kes ei ole pahatahtlik, siis proovige temaga suhelda ja öelge talle, et on aeg edasi liikuda. Paluge abi Saatanalt, et võtta tema hing.

Sageli võib majas, korteris või muus piirkonnas olla endiste elanike halbu vibratsioone. Ma olen tajunud teatud kohtades külma, steriilset tüüpi vibratsiooni. Üks korter, kuhu ma teismelisena läksin, tundus väga külm ja kole. Naine, kes seal elas, oli õnnetu ja väga pahatahtlik. Ta reetis oma sõpru, oli täiesti üksi, armukade ja totaalne mõrd. Teine koht, kuhu ma läksin, oli üürituba. Seal valitsev vibratsioon oli äärmiselt üksildane ja depressiivne. Otsustasin seda tuba mitte üürida ja otsisin teise.

Kui tegemist on maja, korteri või muu eluruumiga, kus on halb vibratsioon, mis tuleneb seal varem elanud inimeste intensiivsetest negatiivsetest emotsioonidest, võib ühe inimese jaoks kuluda palju energiat, et teha rituaal. Vanaaegse sanskriti sõna "Sananda", mis tähendab õnne ja rõõmu, 10 korda vibreerimine võib aidata negatiivseid energiaid hajutada. Mida rohkem inimesi saab pagendsmise rituaalis osaleda, seda parem. "Sananda" rituaal tuleks teha uuest kuust kuni täiskuuni, kui kuu on kasvamas. See võimendab loodavaid energiaid.

Olen ka märganud, et majaõhtu ja regulaarsed sõbralikud koosviibimised, kui palju inimesi on kutsutud heale ajale, pidudele, toidule jne... see aitab negatiivset energiat ise hajutada. Halb energia asendub õnneliku energiaga. See on koht, kus soovimatud energiad on veidi leebemad. Juhul, kui energiad on äärmiselt tugevad, ei pruugi pagendamisrituaalid toimida.

Ametlik rituaal ei ole vajalik. Piisab sellest, kui tõsta oma energiaid. Seda saab teha RAUM meditatsiooni, ja teie valitud hingamisharjutuste abil. Kasutage seda, mis teile kõige paremini sobib. Kui otsustate teha ametliku rituaali, siis minge lihtsalt tagasi Saatanlike rituaalide lehele ja valige kas standard- või edasijõudnute rituaal.

Tagasi saatanlike rituaalide lehele 

©Copyright 2015, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457