Mustast Maagiast


Inimesed teevad elus teistele halba kuna teavad, et pääsevad puhta nahaga. Suuresti on selle taga inimkonna kui terviku paiknemine spirituaalselt väga madalal tasemel, mille põhjustas teadmiste vägivaldne eemaldamine ja hävitamine kristlike kirikute poolt. Tõsist õiglust esineb harva. Enamus inimesi on programmeeritud taluma igat liiki ebaõiglust ja väärkohtlemist. See on kooskõlas ülemaailmse orjariigi loomisega, sest orjad peavad ebaõiglust taluma. Kui iga inimene oleks spirituaalselt väekas, oleks meie omavaheline suhtlemine oluliselt läbimõeldum ja kaalutletum. Ühiskond ja inimrass tervikuna areneks kõrgemale tasemele.


Maailmas eksisteerivad loomulikud loodusseadused. Üks neist on järgmine: mis tahes liik (või üksikisik) kes ei suuda vastu võidelda ja end kaitsta nende eest, kes teda tõsiselt kahjustada tahavad, saab olema ründaja poolt orjastatud või lakkab olemast. Paljud loomade ja taimede liigid lakkavad olemast, sest nad ei suuda end kaitsta. Meie kehad võitlevad pidevalt erinevate sissetungijate vastu nagu bakterid, viirused ja pisikud. Kui meie rakud lõpetaksid võitluse ja kahjulike sissetungijate tapmise, jääksime kiiresti haigeks ja sureks. See on eluline fakt ja loodusseadus.


Tsivilisatsiooni jätkumiseks on vajalik eetika ja teatud käitumiskoodeks. Iga üksikisiku enesekontroll on samuti väga oluline. Mõnikord on kellelgi väga paha päev või ettekavatsematult öeldakse ja tehakse asju korduvalt. Kui aga kellelgi on tõsine eesmärk sind kahjustada või sind õiglusest ilma jätta, on sul kohustus vastu võidelda. Satanistid ei ole ohvrid.


Musta Maagia ettevõtmised vajavad tugevaid meeli ja oskusi. Wiccalased ja teised kristlike eluvastaste õpetustega programmeeritud inimesed neid oskusi tavaliselt ei oma ja on seega vägagi ebasoodsas seisus.


Mida tugevamaks meie meel ja hing muutuvad, seda võimsamad me igal ajal oleme. Regulaarne jõumeditatsioon, töö tšakratega ja visualisatsioon on üliolulised. Kättemaksuks ei ole otseselt vaja rituaale appi võtta. Kui sul on tugev ja keskendunud meel, piisab teiste mõjutamiseks intensiivsest mõtlemisest või energiate suunamisest. Seda on oluline meeles pidada kui asjasse puutuvad perekond ja lähedased. Me kõik solvame teineteist aeg-ajalt kuid kui sul on võimas meel ja aura, ei tohi sa seda ära unustada ja pead säilitama kontrolli. Kui sa oma mõtteid ja viha ei kontrolli, võib see isegi ilma otsese kavatsuseta põhjustada teistele ebaõnne ja õnnetusi.


Mis puudutab neid kes sind tahtlikult ründavad, siis tugeva, hästitreenitud meele korral piisab vaid nendele keskendumisest ja oma viha vabastamisest. Minul on selliseid asju ette tulnud ilma, et oleksin pidanud rituaale tegema. 


TAGASI SAATANLIKU NÕIAKUNSTI LEHELE 

TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI LEHELE  

 

© Copyright 2002, 2005, 2006, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457


LOITSUD JA MAAGIA