AZAZEL tuntut ka kui ZAZEL, APOLLO (kreeka; Päikese särava jumala), Mithra (rooma), Mitra/Surya (veedalik aeg), LUGUS/LUGH (iiri/valsia), SHAMASH (babüloonia), UTU (sumeri; The Shining One),* SAMAS (Akkadi), BABBAR (Sumeri), Ashur (Assüüria), SHAMIYAH (Hathra), SAMYAZA, SEMJAZA, SEMIHAZAH, SEMIHAZAI (Nagu ta esineb paljudes vaenulikes kirjandustes, mis on võetud Lähis-Ida jumala nimedest ja tiitlitest).


  • Tähtkuju: Kaljukits/veevalaja (mõlemad 1-10 kraadi), vaimse töö jaoks, Ophiuchus Skorpioni kraadid**
  • Taro kaart: Mõõkade äss
  • Planeedid: Saturn, Kuu lõunasõlm (draakoni saba).
  • Küünla värv: sinine, must
  • Metall: Plii
  • Õhu element
  • Sümbolid: Kotkas ja skorpion: Faravahar (vt allpool).
  • Arv: 20, ka 5, 7, 36**.
  • Auaste: Julgeoleku ülemus põrgus, töötab otse Isa Saatanaga.


Ülempreestrinna Maxine'lt:

"Ma tunnen Azazelit hästi ja olen talle väga lädane. Ta on väga kõrge ja tähtis jumal. Ta on 2,3 meetrit pikk, väga tugeva kehaehitusega, heledate blondide juustega, mis ulatuvad üle õlgade ja voolavad. Tal on läbitungivad sinakashallid silmad. Ta on väga võimas ja pühendunud Luciferile. Ta eeldab maksimumi ja võib olla tõsine ja range. Ta suhtles tihedalt inimestega ja õpetas neid iidsetel aegadel. Azazel EI ole Paimon, nagu mõned grimoire'd valesti väidavad. Nad on mõlemad erinevad jumalad. Azazel on prints. Paimon on kuningas. Azazel on väga kõrge positsiooniga; väga lähedal Lutsiferile. Ta ütleb, et ta on umbes 60 000 maa-aasta vanune.


Azazel tegi minuga selle lehekülje kallal põhjalikult koostööd. Ta viis mind paljude erinevate viidete ja allikate juurde (loetletud allpool). Ta käskis mul mainida "Hammurapi seadusi" ja et selle dokumendi sisu on sajandite jooksul drastiliselt muudetud ja see, mis meil praegu on, ei sarnane mitte kuidagi originaaliga. Azazel seisab õigluse eest ja ei propageeri mingil juhul alistumist või teise põse pööramist. Kuigi on olemas mõned teated, et Azazel on olnud abielus erinevate jumalannadega, on see ebatäpne. Azazel võttis endale inimesest naise umbes 10 000+ aastat tagasi. "

Ülempreestrilt Kapuutsiga Kobralt 666:


"Azazeli tegelik nimi on Apollo, kõige kuulsam ja armastatum Vana-Kreeka jumal. Ta on käinud paljude nimede all kõigis antiikpanteonides. Tänapäevases "deemonoloogias" on Azazeli tiitel seotud tema äärmise võimsusega, olles sõna, mis näitab Jõudu ja Valgust kui tuletatud allikat: Azaz on seotud tohutu võimuga ja EL on seotud "Valgusega". Kreeklastele oli ta Apollo, iirlastele oli ta Lugus, roomlastele oli ta nii Sol kui ka Mithra. Roomas valitses ta Mithraismi varjatud müsteeriumikoolkonda. Mithraismi koolkond oli Rooma okultistlike teadmiste tipp, mille kohta on teada väga vähe. Sumeris tunti teda Utu ja Shammashina. Kõik need nimed ja tiitlid keerlevad tema ulatusliku auastme ja võimu ümber, ta "oli heleduselt võrdne Päikese valgusega".


Azazel on kõigi kunstide, prohvetluse ja sügava jumaliku tarkuse kehastus ja par excellence jumal. Ta on ennustamise meister kõigis selle vormides ja suudab õpetada ennustamist meistritasemel. Ta on astroloogiliste "sfääride" või taevaste teadmiste meister. Apollon oli armastatud ja nautis suurt kuulsust ja tuntust kogu antiikmaailmas. Tema õpilane, Apollonius Tüaanlastest, on veel üks tõestatud juhtum, kus surelik on jõudnud jumalatesse. Apolloniuse kuulsus ja lugu on see, millel põhineb väljamõeldud jeesuse vale."


Azazel on erakordselt tähtis jumal. Põhjalikum teave tema kohta on alljärgneval lingil, mille on koostanud ülempreester Hooded Cobra 666

Täiustatud teave ja hierartilised teadmised Azazeli kohta -KLIKI SIIN Azazel näib olevat väga sarnane. Ta
ilmub sellel pildil.
Tema kuju on seotud tugevuse
ja äärmusliku majesteetlikkusega.
Azazel on Saatana poeg.
Paremal näeme
tema sigilid.


https://www.joyofsatan.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Azazel_Sumerian_Sigil.gif

Ülalolev sigil on sumeri keelest,
vasakul olev on tema isiklik
sigil, väga oluline vaimse
alkeemia jaoks.


Azazel on õigluse ja tõe sõjameesjumal. Tema linnad olid "Sippar", iidne akkadi linn Eufrati idakaldal, Babülonist põhja pool ja Sumeri Larsa/Ellasar. Sippar asub 32 km (20 miili) Bagdadist edelas Iraagis. Sippar oli üks esimesi jumalate poolt rajatud linnu.

Vana-Kreekas oli tema kummarduspaik Delfis, kurikuulus "Delfi oraakel", oli paljude sajandite jooksul ülemaailmne vaimse nõustamise ja ennustamise keskus.

"Ellasari sumerikeelne nimi on antud kui Ararwa, ilmselt Arauruwa, 'valgusabode', mis on tegelikult selle ideograafilise rühma tähendus, millega see on kirjutatud. Selle iidse paiga varemed on praegu tuntud kui Senqara ja need asuvad Eufrati idakaldal, umbes poolel teel Warka (Erech) ja Muqayyari (Kaldea Ur) vahel. Lisaks nimele Larsa näib, et seda nimetati ka Aste azaga "püha (helge, puhas) asukoht" (või troon), ja mõlemad nimed olid ilmselt tingitud sellest, et see oli üks Babüloonia suurtest päikesejumalate kummardamise keskustest.

Nagu enamikus Babüloonia peamistes linnades, oli ka seal suur templitorn, mida nimetati E-dur-an-ki, "taeva ja maa sideme maja". Linna tempel kandis sama nime nagu Sippari tempel, st E-babbar, 'valguse maja', kus kummardati päikesejumalat Samast. Selle templi taastasid Ur-Engur, Hammurapi (Amraphel), Burna-burias, Nebukadressaar ja Nabonidos. Loftuse poolt sellest paigast leitud tahvlite hulgas oli ka see, millel on esitatud pikkuse ning ruut- ja kuupjuurte mõõdud, mis viitab sellele, et see oli üks Babüloonia suurtest õppimiskeskustest. Peale nende templite jäänuste on säilinud ka müüride jäljed ja kodanike majade jäänused. Linna valitsesid esialgu oma kuningad, kuid sellest sai Babüloonia impeeriumi osa mõni aeg pärast Hammurapi valitsemist." ¹.


Azazel on õigluse ja kättemaksu jumal. Ta on mustade kunstide meister ja reisijate kaitsja. Tema sümbol faravahar (vasakul) tähistab valikuvabadust ja kaitset. Faravahar on algne tiibadega ketas.
Ta oli Igigi mässuliste juht. Azazel on ka ennustamise jumal ja temaga on konsulteerinud paljud ennustajad. Ta oli ka Hathra linna peajumalus. Hathra peajumalusena tunti teda kui "Shamiyah". Pange tähele sarvi vasakul asuva skulptuuri fotol.
Koos oma vanaisa Beelzebubiga kontrollis ta jumalate õhuteid, kandes oma sümboliks kotkast.

"Bad-Tibiras, mis oli rajatud tööstuskeskuseks, pani Enlil oma poja Nannar/Sin käsutusse; tekstides räägitakse temast linnade nimekirjas kui NU.GIG ("Ta öise taeva"). Usume, et seal sündisid kaksikud Inanna/Ishtar ja Utu/Shamash - sündmus, mida tähistab nende isa Nannari seostamine järgmise sodiaagikonstellatsiooniga Kaksikud (kaksikud). Kuna Šamaš oli raketiteasuses koolitatud jumal, määrati talle tähtkuju GIR (mis tähendab nii "rakett" kui ka "vähi küünis" ehk Vähk), millele järgnesid Ištar ja Lõvi (Lõvi), kelle seljas teda traditsiooniliselt kujutati."²

Juudi/kristlikus Piiblis on kirjas, et "Azazel õpetas inimesi valmistama mõõku, nuge, kilpe, soomusrüüsid".

Vaime ärakasutavates grimoirides väidetakse, et Azazel on geenius metallide, kaevandusteaduse ja geoloogia alal. See kõik on sümboolne. Ta on alkeemia meister; vaimse alkeemia. Vaimne alkeemia on seotud elementide ümberkujundamisega inimhinges, energia ammutamisega maast ja vaimse tööga maaga. Iga seitsmest tšakrast on esindatud konkreetse metalliga. Azazel töötab koos pühendunud Saatana jüngritega, et saavutada jumalikkus.

Kõik eelnev on vaimne. Piiblilugu oli väänatud. "Mõõgad, noad, kilbid ja keharelvad" on kõik vaimsed relvad. Ta on planeetide, tähtkujude ja astroloogia ekspert. Ta on ka väga osav kunstides, kosmeetikas, kaunistuste ja ehete valmistamises. Azazel loob ilu.

AZAZELI SIGIL NUMBER ÜKS 
AZAZELI SUMERI SIGIL

*Väga paljud ürgjumalad olid oma võimsa aura tõttu tuntud kui "Säravad".

¹ Rahvusvaheline standardne piiblientsüklopeedia

² Setsaria Sitchini 12. planeet © 1976

Muud viited:

Jean Bottéro: Religioon Vana-Mesopotaamias.

Tõlkinud Teresa Lavendar Fagan, University of Chicago Press, © 2001.

An Illustrated Dictionary, Gods, Deemon and Symbols of Ancient Mesopotamia, Jeremy Black ja Anthony Green, © 1992.

Babüloonia rahva mütoloogia, Donald A. Mackenzie © 1915


© Copyright 2005, 2016, 2021 Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 001-216-457