Astarte: Hieratiline teaveSellel leheküljel esitatud teadmised on täiendatud ja sisaldavad teavet neile, kes soovivad leedi Astarte'i põhjalikumalt tundma õppida. Seal on ka hieratilisi [sügavalt vaimseid] teadmisi, nagu Astarte jumalikud nimed.


Mis puudutab lisateavet Jumalike nimede kohta, siis need on nimed, mis on numeroloogiliselt kõlavad Jumalikud nimed, mida kasutada kutsumiseks:

Jumalikud nimed:


[*]Inanna [hääldatakse EEN-AHN-NAH]
[*]Astarte [hääldatakse AS-TAR-TEE]*
[*]IA-ASTARHT-Y [hääldatakse EE-A ASTA-RHT-EE]
Aphrodite [APHRO-DEE-TEE]
Isis/Isida [EE-SEE-DYA]
*nagu sõna Star
Jumalikud sümbolid:
 • Kaheksaharuline täht
 • Kuu ketas
 • Sarved
 • Härja pea
 • Yoni
 • Muna
 • Lõvi pea
 • Rohelised põllud, lehed ja karjamaad
Jumalikud numbrid ja atribuudid:
 • Numbrid: 5, 55, 10, 8, 51*
 • Planeet: Veenus
 • Ruunid: [Selles järjekorras]: Fehu, Gebo, Gera, Uruz.
 • Tähtkuju: Sõnn/Oinas.
 • Jumalik loomasümbol: Lõvi, Härg, Jänes, Luik.

Astarte psalm:

Astarte Psalm: Astarte aupsalm/õnnitluspsalm 


Jumalikud jõud:
 • Sünd
 • Liit
 • Ilu
 • Kasv
 • Põlvkond
 • Paljunemine
 • Harmoonia
Olulised nimetused:
 • Taevaskuninganna
 • Tähtede kuninganna
 • Jumalate ja inimeste ema
 • Püha ema
 • Ema Maa
 • Daam
 • Aldebarani kuninganna


Inanna [sumeri], Aphrodite/Artemis/Demeter [vanakreeka], Diana/Venus/Ceres [rooma], Freya [norra/germaani], Astarte/Ashtart [kaanlaste], Isis/Aset/Ashet [egiptuse], Ishtar [assüüria], Tanit-Ashtart või Ashtaroth [foiniiklaste], Atargatis [süüria], Usash [Rig Veda].

Muud nimed:

[*]Ei ole probleemiks, kui teda nimetatakse juhuslikult ka Astarothiks või isegi Veenuseks või Isiseks. Hieratilised nimed on siiski ülalpool ja annavad parima kontakti vaimsete tööde, näiteks väljakutsumise puhul.

Inanna, Suur Jumalanna, kehastab vaimse jõu kõrgeimaid vorme, kuid ka mitmeid kõige olulisemaid universaalseid ideaale. Astarte on nii silmapaistev ja võimas Jumalus, et teda on kummardatud kõigis muistsetes paganlikes religioonides paljude erinevate nimede, varjunimede ja identiteetide all.

Loomulikult on ta üks kõige laimatavamaid paganlikke Jumalusi, kelle ees vaenlane pidevalt hirmu ja aukartust tunneb. Juudi allikad moonutasid tema Jumaliku Nime, moonutades selle tähenduseks "Astoreth" ja nimetades teda alandava terminoloogiaga. Laim tema vastu on suur, lõputu ja seda saab võrrelda ainult Saatana ja Beelzebubiga või tema kaksikvennaga Azazeliga. Sumeris olid nad samuti vend ja õde, kusjuures Azazel oli Shammash/Utu ja tema õde [Inanna]. Saatan ja Enlil andsid mõlemale ulatuslikud volitused, et juhtida inimkonda valgustuse poole.

Venus

Isis

Aphrodite

Astarte

Inanna


Astarte'i mainitakse vaenulikus Piiblis kui "neetud" jumalust, mis oli ülemaailmselt tuntud ja mida juudid muidugi laimasid ja teotasid lõpmatult. Juudid on ainukesed inimesed maa peal, kes on laimanud jumalannat ja kõike, mida ta esindab. Ei oleks liialdus öelda, et Astarte oli kõige armastatum naisjumalanna, kes inimkonna ajaloos kunagi oli, kusjuures paljud jumalannad mängisid surematut rolli, kuid tema seisis selgelt esiplaanil.

Üks suurimaid rünnakuid, mida Astarte on saanud, oli tema pelgalt võrdsustamine välise ilu või prostitutsiooni aspektidega, mis kõik on juurdunud rabiinsetest rünnakutest, mis on algatatud Suure Jumalanna vastu. See laim on jäädvustatud Piiblis, aga ka hilisemates rabiinlikes teostes. Astarte rõhutas mulle selle lehekülje kirjutamisel tugevalt, et selgitada, et tema sümboolika on Armastuse kõikidel tasanditel, hõlmates samas tema täielikku isiksust. Armastusel on palju tasandeid ja see ei ole ainult seksuaalne, nagu tavaliselt propageeritakse vaenlase või inimeste poolt, kes on eksinud ebatäieliku teabe tõttu.

Astarte peamise sümboolika taga peitub peamine faktiline tõde, et ta on armastuse jumalanna, kes ühendab hinge, sügav vaimne jõud, mis valitseb universumit. Sellega koos valitseb Inanna/Astarte/Aphrodite ka armastust sellistel tasanditel nagu seksuaalne või reproduktiivne tasand. Samamoodi on ta väljendanud, et inimestele tuleb meelde tuletada, et armastus on, peale lihaliku ja seksuaalse, armastus, mida me tunneme pere, traditsiooni, üksteise vastu, aga ka kõige tugevam armastuse side, mis tekib ema ja laste vahel. Ükski juudi rünnak ei suuda kunagi jõuda tema hiilguseni. Ta on endiselt kogu maailmas armastatud, hinnatud ja austatud.

Kõik tema võimed, mida sel leheküljel selgitatakse, on vaid tilgad Astarte võimu ja teadmiste igavikulises meres. Piibel on täis neid groteskseid viiteid, mis alavääristavad Suurt Jumalannat.

Isegi vaenlane teab täielikult, et need ei esinda Astarte tegelikku iseloomu, mis tuuakse välja sellel leheküljel, kuid see kõik on osa nende propagandast Inimkonna Suurima Jumalanna vastu.

"Astarot", mis tuleneb jumalikust nimest Ashtart/Astarte, tähendab piibellikus heebrea keeles "juurdekasvu, järglast", mis viitab Astarte viljakusfunktsioonidele. Ka Egiptuses on Astarte tuntud kui viljakuse jumalanna, sest teda nimetatakse koos Anathiga üheks "suureks jumalannaks, kes rasestub, kuid ei sünnits".

Kuigi need ei ole nii tuntud kui tema viljakusomadused, on Astarte seotud ka sõjaga, mida näitavad mitmed Egiptuse kujutised, kus ta kannab sõjarelvi, ning kirjeldused nii Egiptuse kui ka ugaritide tekstides, mis iseloomustavad teda kui sõjajumalannat. [...]

Mitmes teise aastatuhande e.m.a. Egiptuse tekstis nimetatakse teda "taeva daamiks" ja esimese aastatuhande e.m.a. Eshmunazori üleskirjutuses nimetatakse teda "kõrgeima taeva Astarte'ks". Foiniikia Siidonis, linnas, mida seostatakse kõige enam jumalanna kultusega (vt Juuda 10:6; 1Ks 11:5, 33; 2Ks 23:13), nimetatakse tema püha ringkonda "kõrgeimaid taevaid". Foiniikia allikad teatavad ka Astarte samastamisest Veenuse, hommiku- ja õhtutähega. [...] Heebrea Piiblis on Astarte kummardamine korduvalt hukka mõistetud [...]" [1]

Nimi Astarte, on etümoloogiliselt lähedane vanakreeka sõnale "Astron", mis tähendab "täht" [2], mis viitab nii Astarte enda tähelisele ilule kui ka sellele, et teda on kutsutud mitmete epiteetidega nagu "Taevakuninganna". Astarte sisemine ja väline ilu on olnud aeoonide jooksul arusaamatu.

Sellised sõnad nagu Astro-loogia on tuletatud tema Jumalikust nimest. Levinud epiteet, mida anti paljudele Astarte nimega seotud jumalatele, oli "Astroos või Astroa" [3], mis tähendab "Tema tähtedest". Vihjamine Jumalate põlvnemisest inimkonnale ja nende saabumisest Tähtedest on tuntud teema kõigis antiikpaganlikes religioonides.

Isegi tänapäeval nimetame inglise keeles teadvustamata ilusaid naisi ja mehi, kes on sügava iluga, "A Star", et kinnitada seda tähtede omadust inimese kohta. Sõna "Astreos", mis tähendab "Tähtedest", on levinud vanakreeka epiteet inimeste kohta, kellel on tähtedest või ülimaid omadusi, kuid seda kasutatakse väga sageli ka jumalate kohta. New Yorgis asuv Vabaduse kuju, mis kannab A-tähe krooni, sümboliseerib Astarte mõju Ameerika Ühendriikidele. Kuju ise on inspireeritud Egiptuse kunstiteostest. [4]

Astarte võimas seos Saatanaga on iseenesestmõistetav reaalsus. Üks Saatana tähtsatest epiteedidest, "EOSFOROS", mis on vanakreeka vorm ladinakeelsest sõnast "Lucifer", tähendab "Valguse tooja". Selle sõna esimene osa, sõna Eos, on koodsõna Astarte jaoks. Eos on Vana-Kreeka mütoloogia jumalanna, kes valitseb koidiku valgust, pehmet vaimset valgust, mis on inimeste jaoks ideaalne aeg mediteerimiseks. Ushash, mis on Eose sanskritikeelne nimetus, on iga päev oluline meditatsiooniaeg, mida nimetatakse ka "kummardamise ajaks" vaimses koodis. Sõna "EOSFOROS" viimane osa, "Foros" tähendab tõlkes "tooja" [5] ja sümboliseerib pehmet koiduvalgust. [6]

Piiblis nimetatakse Lutsiferit, Astarte ja Azazeli isa, "hommiku/koidu pojaks". Sama oli ka Eose tiitliga.Vabadussammas & Eostre/Ostara, Kevade Jumalanna 

Vana-kreeka Eosest on meil keelelises tõlgenduses otsene seos ka germaani rahva jumalanna "Eostre", kelle rekonstrueeritud nimi viitab nimele "Austro", mis on, nagu ma eelnevalt selgitasin, meie armastatud Astarte Vana-Kreeka nime allikas. Tema nimi Eostre või Ostara näitab tema tugevat seost ja armastust oma Isa Saatana Lutsiferiga, aga ka tema tugevat seost Azazeli/Apolloga ja nende valgust toova ja elu andva uuestisünni kvaliteediga.
Tema aastaaeg on kevad, aastaaeg, mille kaudu loodus taastub ja uus elu tekib. Varastatud lihavõttepühade tähistamine on isegi suurelt jumalannalt varastatud. Veelgi ilmsem ja populaarsem tema nime ilming on riik nimega "Austria", mis tähendaks "Astra maa" või "Tähed". Astarte on loodusjumalanna, mis on hästi teada kogu tema ajaloos, kuid mida tunnistab ka vaenlane. Tema valitseb pühasid puid, rohelisi karjamaid, looduse ilu, loomi ja kõike, mis on selle planeedi ilu õnnistuseks. Ta on looduse hooldaja ja oma võimu kaudu on ta elu ja eksistentsi, nii inimeste kui ka loomade, säilitaja. Ta on õitsva elu jumalanna, igavese loomingulise taastumise, viljakuse, sünni ja lõpuks pärast surma taassünni sümbol.

 Eos, mis on tugevas korrelatsioonis Selena [Kuu jumalanna], on Vana-Kreeka mütoloogias tuntud kui Päikese - kreeka keeles Heliose - kaksikõde, samamoodi nagu Artemis on Kuu valitseja ja Apollo, Päikese ilmselge vägi, kaksikõde. On olemas arvukalt lugusid Astarte'i poolt inimestele surematuse andmisest, näiteks Selene'i poolt Igavese Nooruse andmine inimesele nimega Endymeon. [7]

Nii nagu kevad saabub pärast looduse surma, nii võib ka jumalus saabuda inimestele, kes otsivad seda pärast mahajäetuse ja teadmatuse perioodi. Astarte jälgib seda muundumist.

 
Pildil on üks tema templitest Vana-Kreekas [Artemise tempel Efesoses]. See tempel oli üks antiikmaailma seitsmest imest ja üks kõige uhkematest templitest, mis on kunagi ehitatud. Templi müstilistel maalidel olid kujutatud amatsoonid ja nende kuninganna Otrera, samas kui tempel oli täis vaimseid allegooriaid. Ühes neist allegooriatest võtab Astarte taas mütoloogilise allegooriaga sõdalase kuju.

Antiik-Kreeka Antipater, on tsiteeritud tema templi mainimist oma teoses "Kreeka antoloogia": "Ma olen vaadanud kõrgel Babüloni müüri, millel on vankrite tee, ja Zeusi kuju Alpheuse ääres, ja rippuvaid aedu, ja Päikese koloss, ja kõrgete püramiidide tohutut tööd, ja Mausoluse tohutut hauakambrit; aga kui ma nägin Artemise maja, mis tõusis pilvedesse, kaotasid need teised imed oma sära ja ma ütlesin: "Vaata, peale Olümpose pole Päike kunagi midagi nii suurepärast vaadanud.""Astarte aspektidTa hõlmab kõike, mis on naiselik, naislike jõudude mitmeid nägusid, mis on nii meie liigis kui ka kosmoses. Tema müsteeriumide tarkus on põhjalik ja Vana-Kreeka müsteeriumides, aga ka paljudes mütoloogiates on ta "jagatud" paljudeks "Aspektideks". Nende jagunemiste põhjuseks on see, kui keeruline ja kui arenenud ta on.


"Aphrodite" ehk Armastuse/atraktsiooni aspekt - Astarte kui maksimaalse ilu ja viljakuse kehastus.

Inanna esindab reeglina Veenuse jõudu, Armastuse jõudu. Sellel kujutamisel esindab ta välist maailma, vaadeldavat ilu, vormi ilu, välist ilu ja mõõdet. Ei ole ühtegi jumalanna, kes oleks nii ilus kui ta. Ometi peidab see tähendus palju varjatud tähendusi, välja arvatud puhta välise ilu tähendused.

Selles ilu võimsuse vormis esindab teda Aphrodite. Vale ja inimkonna teadvuse languse tõttu on Astarte'ile omistatud peamiselt välise seksuaalse ilu jumalanna. Seksuaalne atraktiivsus on väga oluline, on seotud sigimissooviga ja on vajalik inimese eksistentsile. Kui minna kõrgemale, siis Veenus valitseb ka armastust tervikuna, alates madalamatest aspektidest kuni kõrgemate aspektideni.

Platoni sümpoosionis on Aphrodite selles aspektis jagatud kahte tasandisse: "Uraani Aphrodite" ehk taevane Aphrodite ja "Pandemos Aphrodite" ehk "maapealne" ja "inimeste" Aphrodite. Mõlemad esindavad jumalanna erinevaid nägusid, üks neist keskendub lihalikule sigimisele, teine aga armastuse mõiste kõrgematele jõududele.

Kuigi ilu on oma välises vormis see, mis teeb elu kunstis ja kultuuris vaieldamatult elamisväärseks, on see ka teiste sügavamate mõistete, näiteks harmoonia, ilming. Platoni ja teiste antiikfilosoofide jaoks on ilu avaldumine ka selliste kõrgete ideaalide nagu tasakaal, harmoonia, tasakaal ja täiuslikkus. Platon ja Sokrates on laiendanud sõna "Ilus" arvukaid tähendusi ja selle termini antud filosoofilisi mõisteid, mis tegelevad ideede maailmaga [astraalmaailmaga] ja käsitlevad universumi segadust. [8]

Armastuse mõiste ja kõigi selle ilmingute kõikehõlmav tähtsus kuulub tema võimu alla, mis on seotud planeediga Veenus. Nagu selle lehekülje alguses selgitatud, näitab Aphrodite ja armastuse tunde valitsemine varjatud vaimset protseduuri, mis on Vaimse Alkeemia kaudu Vaimu ühendamine.

Platon kirjutab Phaedro kohta kahe armastuse liigi eristamisest: Eroos, millest tänapäeval on tekkinud sõna "erootiline"] ja vaimne armastus [hingeühendus]. Need armastuse liigid on põhilised ellujäämisel ja inimese sigimisel, kuid samal ajal viib sama vaimne jõud ka valgustatuseni. [9]

Vaimulikus mütoloogias on Astarte'il palju armastajaid, sealhulgas esimeste inimtsivilisatsioonide loojad nagu Dumuzid või kuulus müüt Afrodite ja Adonis. Need on vaid mõned nimed. Nende mütoloogiate taga peitub väga oluline tähendamissõna, mis selgitab, et jumalanna jõud tegutseb otseselt inimkonna ja lihtsate surelike abistamiseks. Nende kahe vahel üles ehitatud idülliline armastus ei keskendu mitte erootilisele aspektile, vaid hinge sidumise aspektile. Inanna laskumine allmaailma, et päästa müütiline kangelane/jumal Dumuzid, on sünonüümne Demeteri vaimse allegooriaga ja Persefoni laskumisega allmaailma. [10]
Adonise ja Aphrodite lugu on sellest hoolimata läinud ajalukku kui üks ilusamaid armastuslugusid, mis on kunagi olnud.
Samamoodi esindab Astarte germaani rahva jaoks kõike seda, mis on siin leheküljel tema nime all Freya nime all öeldud, sealhulgas armastust ja sigimist. Encyclopedia Britannica selgitab lähemalt: "Nagu Egiptuse jumalanna Isis ja kreeka Aphrodite, rändas Freyja läbi maailma kadunud abikaasat otsides ja kuldseid pisaraid nuttes." [11]
See aga viib meid automaatselt jumalanna jumalannade analüüsi järgmisele astmele.


"Artemis" või Neitsi aspekt - õiglus ja vaimne jõudArtemisena on Astarte võimu sümboliks Kuuketas, aga ka tema võimsad võimsused, olles Apollo kaksikõde [Azazel ja Astarte on kaksikud]. Artemis elab metsas, kõrbes, ja valitseb Kuu ja selle tsüklite üle. Selles suhtes on tema valitsemine Kuu üle taas Kuu naiselike jõudude esindaja.

Nagu Azazeli, nimetatakse teda "heledaks" [Phoebia], mis viitab tema vaimsele auastmele ja jõule. Teine Artemise ühine võim on see, et Artemis võib nõuda erakordset karistust jumalate vaimsete käskude rikkumise eest, nagu seda teeb Apollo. Kui Astarte tahab karistada, kirjeldab üks sõna, mida need karistused endaga kaasa toovad: "hirmutamine". [12]

Ka Vana-Spartlased kummardasid Veenust sõdalase aspektis, ja sama kehtib ka babüloonlaste ja assüürlaste puhul Inanna kohta, sest Astarte on nende jaoks sõjajumalanna ja viljakusejumalanna.

Vana spartalaste sõjamasin, mida kõik maailma rahvad tunnevad ja mida tänapäeval isegi kogu maailmas imetletakse, oli Aphrodite nende peamine linnriigi jumalanna. Selle all nimetati teda "Aphrodite Areia" [Arya]. Sparta oli tuntud selle poolest, et käsitles naisi kui spartalaste pupilli ja silmi. Samal ajal vastasid spartalased naised sellele käitumisele, olles kõrgete kiidusõnade väärilised ja luues uut elu. [13]Artemise sümboli süütuse või neitsilikkuse olemus tuleneb sellest, et Kuu ehk hinge sisemine osa jääb neitsiks ja puutumatuks. See on see osa hingest, mida me iga elu jooksul kanname ja mis määrab, kes me oleme. Veatut ja neitsi ei puuduta mitte ainult seksuaalsuhteid, vaid seda, kuidas inimene peab hoidma oma hinge ja vaimu puhtana välise kurjuse ja negatiivsete mõjutuste eest.

Sellega seoses muutub võime võidelda ebaõigluse ja negatiivsuse vastu üsna vajalikuks. Artemis on jumalanna üleloomuliku tarkuse ja hävitava võimekuse jumalanna ja Artemis esindab sõjapidamise otseseid aspekte, mis tegelevad otsese hävitamisega, mis ei erine Aphrodite aspektist, nagu eespool selgitatud.

Artemis on, peale jahimehe, ka looduse, metsloomade kaitsja ja oli Vana-Kreekas maarahva jaoks kõige enam austatud jumalanna. Nagu Azazel/Apollo, kaitseb ta lapsi, noori ja süütuid, samal ajal kui ta lööb surma ja haigusega neid, kes hävitavad seda, mis on püha. Teda kutsuti aunimetusena "kõigi loomade perenaine". [14]

Tuleb meeles pidada, et loomad ja loomne elu on vaimse satanismi pühad ja kuigi Artemis sümboliseerib kariloomade tapmist tarbimise või jahipidamise eesmärgil, loob ta ka tasakaalu elava elukeskkonnaga, mille saavutamine peab olema inimkonna eesmärk. Artemis on eluslooduse kaitsja.


Isis või Demeter - Maa ema, jumalate ja maailmaaspekti emaDemeter on saagijumalanna, kes tegeleb viljakuse ja ema Maa loomisega. Toidutootmine, elu ja surma seadused, aga ka Vana-Kreeka naispreestrite ja Eleuseni müsteeriumide sügavad okultsed müsteeriumid on loodud Astarte õpetuste alusel. Need olid ühed kõige salajasemad müsteeriumid antiikmaailmas, kus initsiaadid õppisid siddhisid ja said valgustuse. [15]

Oma aspektis Demeterina on Astarte kõige apokrüüfilisem ja salajasem tema aspektidest. Vasakpoolsel kujutamisel on meil sellel maalil kaks varjatud okultset tähendust. Üks sõna kirjutab "ΕΝΙΑΥΤΟΣ", mis tähendab "Sisemine mina" või "Tõeline mina". Teisel sõnal on kirjas "ΕΛΕΥΣΙΣ", mis tähendab "Tulevikku" või "Saada". Demeter näitab siinkohal õpilasele saladusi, mis toovad kaasa kõrgema mina sündimise ehk "Teise sünni".

Sama lugu kordub tema identiteedis kui Danu, iiri folklooris ja mütoloogias. Danu'na eelneb ta Tuatha De Danannile. Tuatha De Danann on iiri folkloori ajalugu jumalate ja inimeste kohta, kes eksisteerisid Iirimaal enne praeguste iirlaste asumist sinna, kes ilmutasid äärmuslikke vaimseid ja hingelisi võimeid, kuid olid kõige teadlikumad jumalate vaimsetes kunstides. Dana [Astarte] on siin näidatud ka nende emana. [16]Tema müsteeriumide sügavus on ulatuslik ja nende müsteeriumide tähtsus oli "Allmaailma laskumine", millega on seotud jumalanna Demeteri kõige kuulsam allegooria. Allmaailm, sümboliseerib astraaltasandit ja surnute valdkondi, aga ka hinge taasühendamist oma vaimse võimega.

Selles müüdis laskub Demeteri tütar Persephone allmaailma, et lõpuks pääseda ja taas oma ema juurde jõuda. "Laskumise" müüt, mis on tuntud ka Sumeri ja Ugariti Astarte ajaloos. Seda lugu nimetati "Astarte allmaailma laskumine" ja see kujutab endast langenud madu väe [viljakuse väe] taastamist ja selle väe taasühendamist jumaliku emaga ehk Demeteriga [vaimse praktiku peaga].

Kui see vaimne protsess on lõpule viidud, toimub "kevad", mille kreeka sõna on "Aneksis", mis tähendab "avanemist", ja inimene avab lõpuks oma vaimsed võimed, mis võimaldavad inimesel minna edasi-tagasi "surnute maailma" ehk astraaltasandile ja füüsilisse maailma. Toimub hinge kevad ja õitsemine, kuna tšakrad on ka tavaliselt kõigis paganlikes traditsioonides kujutatud lilledena, ning siis inimene lõpuks õitseb ja naaseb "Jumaliku Ema" ehk Demeteri juurde.

Teadmatult räägime tänapäeval inglise keeles Demeteri nimest "The Mother", mis on häälduselt lähedane sõnale De-mater. Kaasaegses saksa keeles nimetatakse "The Mother" endiselt "Die Mutter", mis on veel üks muudatus sõna Demeter viimasest aspektist. Tema seotus maa, saagi, perekonna ja majapidamisega, aga ka maa ja mullaga iseenesest, pani teda aja jooksul kandma nimetust "Maaema". Nagu Isis, on ta emalik kuju, kes varustab inimesi kõigega, mida nad eluks vajavad.

Tema Egiptuse varjunimes Isis kujutatakse Isist kui "Päästja Horuse ema", kellelt "Päästja Jeesuse ema Püha Maarja" varastati. See on üks suurimaid jumalannavastaseid jumalateotusi ja rikkumisi. [17]


Astarte jumalikud sümbolid: Astarte sigili jõudTäht kui okultistlik sümbol on selgelt illustreeritud Astarte sigili puhul. Seda sümbolit nimetatakse ka "Pythagorase täiuslikkuse sümboliks", mida sageli seostatakse ka Saatanaga enesega, kujutab 5 elemendi ühtsust inimeses.

Vee, tule, õhu ja maa elemendid esindavad keha ja madalamaid funktsioone, samas kui eeter ehk 5. element esindab hinge peenemat ainet ja kõigi teiste elementide ühendajat.

Selle sümboli jõud on väga sügav, universaalne ja üks tähtsamaid pühi geomeetrilisi kujundeid. Asjaolu, et üks pentagramm võib lõpmatult minna teise pentagrammi sisse, esindab kosmose loova energia lõpmatust, mida kujutatakse inimestes kui sigimise ja elu ajendit iga järgneva põlvkonnaga.

Tema sigil esindab juhtumit, kus vaimne alkeemiline mõiste sigili sees on ülevoolav. Ei oleks liialdus öelda, et enamik, kui mitte kõik inimhinge müsteeriumid on seletatud just tema sigilis.-Ülempreester Hooded Cobra 666Allikad/Bibliograafia:

1. Ettevaatust, sest see on vaenulik allikas, kuid see lihtsalt näitab selgelt, et juudid teavad kõike, mida mittejuudid ei tea: Astarte on Suurim ja ainus Hea - kõik halb sellest on lihtsalt juutide poolt loodud laim. "Juudi naiste arhiiv: Astarte: Piibel" - https://jwa.org/encyclopedia/article/astarte-bible

2. Vana-kreeka keele sõnaraamat, sõna "Astro", J. Stamatakos.

3. Ibid 2, "Astroos" sõna.

4. Ibid 2, "Feron".

5. Kreeka ja Rooma mütoloogia entsüklopeedia, Luke Roman ja Monica Roman

6. Ibid 5, lk 343

7. Ibid 5, jaotis "Eos".

8. Selle teema kohta vt lähemalt Platoni ja Sokratese "Sümpoosion" [väga keeruline tekst, sügavalt filosoofiline, nõuab põhjalikku analüüsi, et seda täielikult mõista].

9. Ka Platoni "Phaedrus" selgitab filosoofilise armastuse mõistet. Olge teadlik, et kultuuriliste erinevuste ja tähenduste rüvetamise tõttu [enamasti kiriku või rumalate analüütikute poolt, kes ei tea midagi vaimsest alkeemiast] on tähendusi üsna moonutatud. Tekst ise on sellest hoolimata väga väärtuslik.

10. "Laskumine allmaailma müüdi" - Kõige kuulsam muinasaegsete inimeste okultistlik müüt - Viide: https://en.wikipedia.org/wiki/Inanna#Descent_into_the_underworld

11. Encyclopedia Britannica, peatükk "Freyja"

12. Ibid 5, "Artemis" jagu

13. Täiendav lugemine: "Arvatakse, et Afrodite sõjameelne kujutamine kuulub tema kõige varasemate akoliitide ja kultuste juurde Küprosel ja Kütheral, kus oli orientaliseerumise perioodil tugev idamaine mõju." See kujutamine võib jälgida Afrodite põlvnemist vanematest Lähis-Ida jumalannadest, nagu Sumeri Inanna, Mesopotaamia Ištar ja Foiniikia Astarte. [4][5] Küprosel nimetati Aphrodite'i ka epiteediga "Aphrodite Encheios" (Aphrodite koos oda) ja on oletatud, et see kultus toodi Küproselt Sparta'sse.[3] Selle nime all tunti teda ka Areopagil ja Korintos[6]." - Aphrodite Areia Vikipeedia leheküljelt

14. Ibid 5, lõik "Artemis"

15. The Routledge Handbook of Greek Mythology, "Kuidas Hades röövis Persephonese oma pruudiks, kuid oli finally kohustatud teda jagama oma emaga", lk 125

16. Encyclopedia Britannica Online: "Tuatha De Danann" & "Goddess Dana".

17. "Kristus Egiptuses": D. M. Murdock: "The Horus-Jesus Connection", D. M. Murdock: "The Horus-Jesus Connection".


*Saatanalt otse ülempreestrile Hoodedcobrale

Tagasi kõrgemate jumalate ja põrgu kroonitud vürstide juurde 

 

© Copyright 2021, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457