Keerukamad mõttevormid/teenrid

Protseduur on järgmine:

1. Sisene keskmise sügavusega transi seisundisse ja visualiseeri end keset säravat valge-kuldset valgust, nagu oleksid päikese sära sees. Valge on universaalne, kasutada võid ka värve.

2. Vormi sellest valgusest valguskera, tõmmates ja surudes kerasse üha rohkem valgust kuni kera diameeter on umbes 25 kuni 40 cm. Kera peab välja nägema nagu säravalt kiirgav päike. Mida eredam kera, seda võimsam see on.

3. Nüüd programmeeri teener tegema seda mida soovid. Soovi kirg peab olema tugev (südame ja päikesepõimiku tšakrad) ja tunneta seda intensiivselt kinnituslausete lausumise ajal. Kinnitus peab olema lühike, lakooniline lause oleviku vormis. Korda seda mitmeid kordi.

4. Anna teenrile nimi ja ütle seda mitu korda, programmeerides nime sellesse.

5. Hinga sisse ja seejärel puhu jõuliselt välja, saates kera teele.

6. Unusta teenri olemasolu ja rituaal. Lase sellel tööd teha.

Teener ei tunne aega ega ruumi. Musta maagia ettevõtmiste puhul on oluline kasutada välist energiat. Samamoodi pead talitama olukorras kus pead ise jääma mõttevormist täielikult eraldatuks. Lihtsamate mõttevormide/teenrite korral võid energia läbi enda juhtida.

Oluline on teenrit “toita”. Selle eesmärk pole mitte ainult teenri tugevana hoidmine vaid ka see, et teener oleks missiooniga programmeeritud. Sel moel jääb see truuks teenriks ning seda pole tarvis hävitada. Nõiad on pidanud selliseid teenreid läbi sajandite. Mõned sellised suhted on kestnud mitu eluaega. Selle saavutamiseks kutsu teenrit nimepidi, hinga sellesse valguse energiat, kinnita üle selle missioon või programmeeri uus mission ning saada see uuesti teele (või lase sellel puhata – vt. allpool).

** Kui teener peab olema jõudeolekus, võib see asuda nukus, spetsiaalses “majas” nagu nukumaja, urnis, suures raamitud pildis või maalis seinal või mis tahes füüsilises esemes. Seda eset peaks kasutama ainult teenri hoidmiseks ja mitte millekski muuks.

Teenrid on väiksemad hinged, neis on mingil määral intelligentsust ja teadvust. Teenrid on võimelised täitma teatud missioone ja ilmselgelt võivad need olla truud ja sõnakuulelikud teenijad. Lisaks sellele võivad teenrid ilmuda sinu juurde järgmistes eludes ja pakkuda uuesti oma teeneid. Paljud neist jäävad oma loojate juurde läbi mitme eluaja.

Teenri abil saab mõjutada teiste meeli, tugevdada või nõrgendada teise inimese mentaalseid ja intellektuaalseid võimeid, kaitsta ennast või teisi negatiivsete mõjutuste eest, põhjustada vastasseise ja vaenulikkust teiste vahel või mõjutada rahulikke suhteid. Teenrit saab kasutada soosiva õhkkona loomiseks teistega suhtlemisel ning selle abil saab allutada teisi sinu mõjule ja kontrollile tingimusel, et oled piisavalt tugev. Ettevõtja saab suurendada teenri abil oma klientide arvu ja teener võib olla talle kasulik ka mitmel muul moel. ¹

Viide:

¹ Initiation into Hermetics, Franz Bardon

TAGASI SAATNALIKU NÕIAKUNSTI LEHELE 

TAGASI SAATANLIKE JÕUMEDITASIOONIDE LEHELE