Astarothi idapoolne ühendus


Kaananlased tundsid teda kui Astarte; sumerlased tundsid teda kui Inanna; babüloonlased tundsid teda kui Ishtar ning assüürlased ja akkadlased tundsid teda kui Ashtart, Ashtoreth, Asherah ja Astoreth. Egiptlaste jaoks oli ta tuntud kui Isis, Ashet ja Aset ning foiniiklaste jaoks kui Tanit-Ashtart ja Ashtaroth. "Ashta" ja tema nimede variatsioonid tähendavad sanskriti keeles [üks vanimaid keeli] "kaheksa". Jnana Yoga [Inanna] on "teadmiste tee".

Number 8 on küljele pööratuna  lõpmatuse ja surematuse sümbol.

Enamik meist, kes on joogaga tuttavad, on kuulnud "kaheksakordsest" teest. Kahjuks on suur osa sellest pärast algsete õpetuste hävitamist kristliku ja moslemi saastaga reostatud. Kaheksa-kordsel Teel ei ole midagi pistmist isikliku käitumise või "moraaliga".

"Ma luban igaühel järgida oma loomuse diktaati, kuid kes mulle vastu hakkab, kahetseb seda väga."

- Saatan, Al Jilwahist

Tegelikult on Kaheksa-kordne Tee järgmine, mis tugevdab oluliselt meele ja hinge jõudusid:

1. Asanad - keha füüsilised asendid, nagu näiteks Hatha-jooogas, Kundalini-joogas, viies tiibeti joogas ja Tai Chi's. Tuleb töötada ja tugevdada füüsilise minaga õrnade venituste ja lülisamba manipuleerimise kaudu, et hõlbustada mao ohutut tõusu. Füüsiline keha peab olema vaba ja paindlik, muidu võib energia jääda lõksu. Kui inimene teeb järjepidevalt jõumeeditatsioone, tõstab ta üles äärmuslikke koguseid energiat, mis peab olema õigesti suunatud ja ennekõike vaba.

2. Pranayama - hingamisharjutused 

3. Dhyana - meditatsioon

4. Mantrad - jõusõnade vibratsioon teatud eesmärkide ja/või isiklike võimete saavutamiseks.

5. Yantrad - meditatsioon sigilite ja teatud sümbolite üle [kasutatakse koos mantra vibratsiooniga maksimaalse tõhususe saavutamiseks].

6. Mudrad - Teatud pitsatid, näiteks käte asendid, mis aktiveerivad vril [chi/ nõiavõime].

7. Bandhas - energialukud, mis stimuleerivad ja suunavad madu

8. Maithuna - Seksuaalne tegevus, kas koos partneriga/partneritega või üksi. Orgasm on väga vajalik nii elujõu aktiveerimisel kui ka võimendamisel. Seetõttu on kristlik kirik ja moslemite programm, püüdes eemaldada kõik vaimsed teadmised ja jõud, alati hukka mõistnud ja kehtestanud piiranguid seksuaalsele tegevusele.


Kõike ülaltoodut harjutades suurendatakse ja võimendatakse oluliselt oma võimeid ning lühendatakse aega jumaluse saavutamisel.

Lisainfo Astarothi kahekstatipulise Tähe kohta, mida tuntakse ka kui "Sigil of the Beast". 

 

TAGASI EDENENUD SATANISMI PÕHILEHELE 

 

© Copyright 2009, 2013, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457