Kuuenda tšakra avamine

Kolmas silm on kuuenda tšakra laiendus, mis asub otse kroonitšakra all, otse aju keskel.


Leidsin selle alles hiljuti oma meditatsioonikogemuste kaudu. Kõik raamatud, mida olen lugenud [palju], keskenduvad kolmandale silmale, mitte 6. tšakrale, mis asub otse kolmanda silma taga. Olen oma kogemuste kaudu leidnud, et 6. tšakra on otseselt seotud käbinäärmega ja aktiveerib seda. Kuues tšakra näib olevat palju võimsam kui kolmas silm. Käbinääre eritab eliksiiri ja on seotud füüsilise surematuse saavutamisega. Koos päikesepleksi 666 tšakraga [Luciferi Graal]; need mõlemad on kõige võimsamad hinge tšakrad.

1. Selle tšakra avamiseks vibreerige YAUM 16 korda. Keskenduge vibratsiooniga oma aju keskmesse, otse kolmanda silma taha. Pikendage M-M-M-M-M, kuni olete täielikult väljahinganud.

Kliki siin YAUM Mp3 audio jaoks 

2. Tehke ülaltoodud 16 korda järjest ja seejärel lõdvestuge.


3. Nüüd joondage oma kuues tšakra õigesti, visualiseerides selle punkti otsaga allapoole, nagu on näidatud eespool. Kuuenda tšakra värv on sinakas-violetne.


4. On väga oluline, et ülaltoodud harjutust tehtaks Seitsme järjestikuse päeva jooksul, eelistatavalt 24 tunni vahega.


Kuues tšakra on õndsuse tšakra. Kui see on aktiveeritud, tunnete seda kindlasti. Kirjeldamatult intensiivne õndsus. (vibreerige heli üks kord väljahingamise kohta, nagu jooga "sumiseva hingamise" puhul) ja püüdke kontsentreerida vibratsioon oma 6. tšakrale.

See võib võtta paar sekundit, et kohandada seda nii, et te tunnete seda oma 6. tšakras, ärge muretsege, jätkake lihtsalt. Püüdke saavutada õige vibratsioon, kus te tunnete seda oma aju keskel. See võib nõuda mõningast katsetamist. Tehke lihtsalt oma parim, mida suudate. Võib-olla peate proovima koguni kümme kuni viisteist korda või rohkemgi, et seda õigesti saavutada.


TAGASI HINGE AVAMISE JUURDE 

TAGASI JÕUMESITATSIOONI PEALEHELE 

 

© Copyright 2009, 2018, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457