Vaimne satanism uutele inimestele

Kui te olete uus satanist, julgustame teid lugema kõike, mis sellel veebilehel on. Mõned artiklid on vananenud. Me töötame nende ülevaatamise kallal, kuid suurem osa teabest on iseenesestmõistetav.

Liikmelisus Saatana Rõõmus on avatud ja tasuta. Tänu annetustele on meil võimalik teha teadmisi avalikult ja vabalt kättesaadavaks, samal ajal kui me teeme uurimistööd. Me hoiame kõiki kursis uute teadmiste ja materjalidega.

Me julgustame teid liituma meie e-rühmadega. Klõpsake siin
Võite vabalt esitada küsimusi ükskõik millises grupis, kuid palun lugege ja uurige siin, sest paljudele küsimustele saab vastata isikliku õppimisega. Satanism on teadmised ja õppimine.

OLULINE INFO UUTELE INIMESTELE - PALUN LUGEGE

Kui olete seda veebilehte uurinud, kui te tõsiselt tahate pühenduda Saatanale, siis on see teie sissejuhatus Vaimsesse Satanismi.

Pärast seda, kui olete sooritanud oma pühendumisrituaali, peaksite alustama jõumeditatsiooni programmi.
Jõumeditatsioon on Vaimse satanismi alus. E-rühmadest leiate abi kõigi küsimuste puhul, mis teil võivad olla seoses meditatsioonikogemuste ja muu taolise kohta. Paljud vennad ja õed Saatana rühmades on nendes küsimustes asjatundlikud.

Siin on mõned vastused küsimustele, mis sageli tulevad rühmades esile seoses Vaimse satanismiga:


1. Kogu nõusolekuga seks on satanismis vaba - hetero-, gei-, bi-seksuaalne, grupiseks jne. Teie seksuaalelu on teie isiklik asi. See hõlmab ka neid, kes otsustavad jääda seksuaalselt mitteaktiivseks või kes on a-seksuaalsed. Teie seksuaalelu, kuidas iganes te seda elate, on teie enda asi!


2. Harrastusnarkootikumide tarvitamine on teie enda asi ja teie enda otsus. Vastutate enda eest ise. Vaimne satanism propageerib hinge võimestamist ilma kunstlike stimulantide või meelt muutvate ainete kasutamiseta, kuid see on igaühe enda otsustada.


3. Saatan ei nõua orjalikku kummardamist. Ta ei oota, et me "kahetseksime". Saatan annab meile teadmisi ja ootab, et me rakendaksime neid teadmisi oma jõudude ja hinge edendamiseks. Saatan tahab, et me kasvaksime, areneksime ja muutuksime iseseisvaks.


4. Saatanlik palve on energia saatmine. Näiteks kui lähedane inimene on haige, saadame talle tervendavat energiat.

Et suhelda Saatanaga ja tema deemonitega, teeme seda telepaatiliselt. Selline asi tuleb koos jõudemeditatsiooni ja meele avamisega. Saatan KUULAB meid, kui me temaga suhtleme.


5. Iganädalased rituaalid on uute inimeste jaoks suurepärased hingede avamisel Saatana energiale, mis on väga ilus.


6.Inimesed, kes tulevad siia, kes olid endised kristlased, peavad lugema läbi Kristluse paljastamise.
Lugedes artikleid läbi, näete tõde. Maailma on kristluse ja selle kaaslaste kaudu sajandeid indoktrineeritud ja sunniviisiliselt valedega toidetud. Kristlus on vale ja mitte midagi muud kui programm vaimsuse eemaldamiseks. Satanismi juurde tulles leiate, et vaimumaailm ja teie hing on väga reaalsed. Vähesed on kogenud tõelist vaimsust, hinge võimestamist ja nii edasi, tänu sajandite pikkustele valedele. Õppimise ja enese võimestamise kaudu on ärevused ja hirmud pagendatud ning me muutume tugevaks tarkuses ja teadmistes. Enamik sataniste on vaimselt enesekindlad ja võimekad ning ei karda nn "üleloomulikku" ega surma.

7. Kui te olete alaealine ja elate kristlikus kodus, mõistab Saatan. Tehke oma parima, kuni olete täisealine ja saate oma usku vabalt praktiseerida. Saatan tahab, et tema inimestel oleksid turvaline. Saatan väidab Al-Jilwas:
"Ärge mainige minu nime ega minu omadusi, et te ei kahetseksite seda, sest te ei tea, mida need, kes on ilma, võivad teha."

8. Satanismis ei ole vahendajaid. Palun lugege järgmist artiklit:
Ei ole vahendajaid 

TAGASI SATANISM UUTELE INIMESTELE PEALEHELE

 

© Copyright 2007, 2012, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457