Deemonid ja bioelekter

Deemonitel on võimas energia, mis ületab kaugelt keskmise inimese energia. Kui me kutsume neid esile või oleme nendega lähedases kontaktis, võivad toimuda mitmesugused asjad. Deemoni bioelektriline energia sulandub meie omaga. Me kõik oleme indiviidid ja meie elujõud on individuaalne; tegutseme erinevatel intensiivsuse tasemetel. Mida üks inimene võib kogeda, võib teine kogeda või mitte. See sõltub paljudest erinevatest asjadest, näiteks meie hinge eelnevatest energiatasemetest. Mida võimsam on teie enda energia, seda rohkem energiat te suudate taluda väheste häirivate mõjudega või üldse mitte. Oma praegune füüsiline tugevus ja kehaehitus määravad samuti selle, kui palju energiat me suudame taluda. Inimesed, kes on heas vormis või füüsiliselt tugevamad, suudavad taluda rohkem energiat, mis pärineb nende endi tööst või väljastpoolt tulevast energiast.

Inimesed, kes teevad regulaarselt ja intensiivselt füüsilist treeningut, leiavad, et nad suudavad toime tulla suurema energiatasemega ja arenevad kiiremini oma bioelektrilisuse suurendamisel. Kõik see nõuab aega ja kannatlikkust. See on nagu mägironimine, kus inimene peab enne ülespoole liikumist aklimatiseerumiseks telkima teatud kõrgustes mitu päeva kuni kuu või rohkem, või muidu kogema väga ebameeldivaid ja mõnikord eluohtlikke tagajärgi, nagu näiteks tõsine mäehaigus. Me kõik oleme indiviidid ja peame liikuma oma tempos.

Tavalised tundmused pärast Deemoni kutsumist on nahatundlikkus, kihelus, sisemuse vibratsioon või sügelus; valulikkus liigestes [neil, kellel on madalam bioelektriline tase], tunne, nagu hõõguksite ja/või hõljuksite, mõnikord ärevustunne, kuumuse või külma tunne, vaimustustunne, intensiivsed unenäod, hüperaktiivsuse või närvilisuse tunne, unetus ja muud tundmused. Mida madalam on teie enda eluenergia tase, seda rohkem erinevaid mõjusid võite kogeda. Ükski neist ei ole midagi, mille pärast peaks muretsema või muretsema, sest see möödub. Eelnev sõltub ka sellest, kui lähedane on kontakt deemoniga. Lihtne telepaatiline suhtlemine deemoniga tekitab harva nii võimsaid mõjusid, kui seda teevad intiimsed suhted.

Ma kutsusin mitu korda Demeoneid ja mu nahk kipitas pärast seda paar päeva, tunne oli nagu päikesepõletus ilma valuta, lihtsalt äärmuslik tundlikkus. Deemonite kutsumine enne magamaminekut võib põhjustada unetust, sest deemoni energia võib teid ärkvel hoida, sest see on intensiivne ja võimas. Enesevõimestumisega ja meie enda bioelektrilisuse suurendamisega saame alati tunda Demeoni ja tunda mõningaid järelmõjusid, kuid need on minimaalsed, kuna me muutume tugevamaks.

Kundalini tõusu tundmine, kui me ei mediteeri, näitab sageli, et kohal on deemon. Deemonlik energia tundub paljuski nagu meie enda oma. See nõuab kogemust, et määrata, kas deemon on kohal või tunneme lihtsalt omaenda energiat. See tuleb aja jooksul ja korduva kokkupuute korral Deemonitega.

- Ülempreestrinna Maxine Dietrich


 Tagasi: deemonid, põrgujumalad 

 

© Copyright 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457