Satanism ja Kundalini madu

Bioelektrilisus, mis see on ja mida see teeb:


Bioelektrilisus on tuntud ka kui elujõud, chi, kehaelektrilisus, prana, aura, vaim, nõiavõim jne. Selle energia kohta on palju erinevaid nimetusi.


Meie keha töötab bioelektrusel. Mõtted on elektrilised impulsid ajus. Aju töötab bioelektriga. Kui see elekter muutub tasakaalustamatuks, tekivad krambid.


See, kui palju bioelektrit inimesel on, määrab tema füüsilise, psühholoogilise ja vaimse tervise määra. Inimestel, kes on haiged või depressioonis, on vähem bioelektrit. Depressioon iseenesest on liiga vähese bioelektrilisuse sümptom.


Bioelektrilisus suurendab meie energiat, meie immuunsust haiguste suhtes, meie karismaatilisust, sisendab positiivset maailmavaadet ja tugevdab meie mõttejõudu. Suurenenud bioelektrilisusega muutuvad meie mõtted (elektrilised impulsid) tugevamaks ja suudavad end reaalsuses paremini manifesteerida.


Mõned näited bioelektrilisuse kohta on järgmised:

Need, keda tuntakse kui jumalaid (väga võimsad ja arenenud maavälised olendid, kes on geneetiliselt muutnud oma DNA-d, et nad ei vananeks), omavad palju just seda energiat. Lutsifer on tuntud kui "särav". Paljud neist "deemonitena" tuntud jumalatest kiirgavad just seda energiat. Hieroglüüfid Egiptuse templite, haudade seintel ja Egiptuse püramiidide sees selgitavad, kui oluline on see energia Jumalaks saamisel.


Tõelise jumaluse saavutamine on raske ja nõuab järjepidevat rasket tööd ja pühendumist. Meele meisterlikkus on hädavajalik. Vaim, niikaua kui olete elus, on osa füüsilisest minast. Jah, paljud meist võivad astraalprojektsiooni teha (lahkuda oma kehast soovi korral), AGA, füüsiline mina toimib hinge võimestamiseks, niikaua kui me elame. Minu kogemus surnutega on see, et nad ei arene enam võimsuse poolest kaugemale sellest, mis neil oli, kui nad olid elus. Vaim jääb vaimuks, kuni ta füüsiliselt reinkarneerub. Ainult hinge jõu (võimsa bioelektri) kaudu tõuseb inimene jumalaks.


Kundalini ja tšakrad:


Kundalini on jooga kõrgeim vorm. See on jumala asi. Kõik jooga, budismi, hinduismi jne ja lääne religioonide õpetused jutlustavad abitust, õpetavad inimest olema täielik ohver ja püüavad tagada, et nende distsipliinide abil saadud tulemusi hoitakse range kontrolli all, kui neid üldse saadakse. Pühad kirjutised [hiero tähendab "püha" ja glyf tähendab "sümbol"], mis on meile Egiptusest [üks tõelise satanismi algsetest keskustest] jäetud, on juhised jumalaks saamise kohta.


Peavoolu religioonide, nii ida kui ka lääne, eesmärk on hoida inimkonda orjastatud ja jõuetuna. Need religioonid kasutavad hirmu vahendina. "Karma" seda ja "karma" teist. Satanism ei jutlusta abitust. Saatan on geniaalne, kartmatu, uskumatult tugev ja trotslik. Ta mässab vabadusele seatud piirangute vastu.


Tšakrad


On seitse tšakrat, mis asuvad piki selgroogu ja on kõige võimsamad. Need on "seitse pitserit", millest on kirjutatud kristlikus piibliraamatus "Ilmutus". "Need on "seitse tulelampi, mis põlevad Jumala trooni ees". Neid nimetatakse "pitseriteks", sest vaenulikud tulnukad pitseerisid need inimkonnas, et takistada meie jumaliku väe ja teadmiste omandamist. Meid on ära lõigatud vaimsusest ja astraalmaailmast. Tuhandeid aastaid tagasi olime nagu jumalad, kuni maad rünnati ja toimus "sõda taevas". Meie suletuks olemine on põhjustanud inimkonna degeneratsiooni. Tasakaalustamatus selles energias ja blokeeringud koos aukudega auras põhjustavad narko- ja alkoholisõltuvust, depressiooni, hoolimatust teiste inimeste ja teiste eluvormide tunnetest, kuritarvitavat käitumist ja palju muud, mis inimkonda vaevavad.


Kundalini


TULE MADU on kundalini sümbol. See lebab uinuvas seisundis, kokku kerituna selgroo aluses, Muladhara tšakra all. Eesmärk on tõsta madu [energiamajja] selgroo alusest läbi kõigi seitsme tšakra ja väljuda pea tipus asuva kroonitšakra kaudu. Selleks, et seda ohutult teha, peavad kõik seitse tšakrat olema täielikult avatud ja takistusteta.


Selleks, et suurel hulgal bioelektrikat ohutult käsitleda, peab inimese keha olema tugev ja kõik seitse tšakrat peavad olema täielikult avatud.


Kundalini on elujõud ja on oma olemuselt väga seksuaalne. See on põhjus, miks kristlik kirik ja teised paremakäe religioonid keelavad masturbeerimise ja kõik seksivormid. Seks on loov jõud; see on inimese elujõu kasutamine teise inimese loomiseks. Kui inimene on koolitatud ja osav, saab seda jõudu kasutada paljude teiste eesmärkide saavutamiseks.


Hatha [füüsiline] jooga võib olla suureks abiks tšakrate stimuleerimisel ja avamisel ning on väga soovitatav. Suurendades meie füüsilise paindlikkuse taset, voolab elujõud kergemini. Piisab, kui vaadata vanaduse jäikusele ja sellega kaasnevatele tervisehädadele, vanadus eelneb surmale.


Selle jõu äratamiseks on palju erinevaid meetodeid. Mõned neist on järgmised:


Suurenenud bioelektrilisus:


PIIRANGUD EI OLE OSA SATANISMIST.


Tagasi Oluline teave meditatsiooni kohta

 

© Copyright 2002, 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457