Incubid ja Succubid: Seksuaalsed suhted deemonitega


Incubid ja Succubid: Seksuaalsed suhted deemonitega


Seks vaimude on tõeline. See nõuab mõningast psüühilist tööd, et avada oma mõistus meeltele, mis ei ole tavalisele inimesele tavaliselt kättesaadavad, kuid see viis on palju lihtsam kui teiste meetoditega ja palju nauditavam. Deemonite sõbrad ja armastajad on imelised neile, kes on vanglas, isoleeritud või mingil moel vangistatud.


Paljud meist on kogenud, et Demeon on neid tegelikult füüsiliselt puudutanud. See tunne on täpselt samasugune, nagu oleks inimkäe poolt puudutatud. See võib minna palju kaugemale tegelikust seksuaalvahekorrast ja armatsemisest. Seksuaalvahekord deemoniga on õndsas ekstaasis. Kuna Deemonid tulevad meie juurde eeterlikus/astraalses vormis, suudavad nad tungida meie kehasse ja stimuleerida piirkondi, mis ei ole teistele inimestele kergesti ligipääsetavad. Meessoost deemonitel ei ole raskusi oma naispartnerite G-punkti leidmisega ja stimuleerimisega. Naisdeemonid suudavad jõuda otse oma meeste eesnäärme juurde, mille tulemuseks on täielik ja sügav orgasm.


Kuidas alustada:

Kõigepealt on oluline sooritada rituaal Isa Saatanale, milles teatate oma vajadused, olgu need siis ainult seksuaalsed, armastus/seksuaalsuhted, avatud suhe, kus teil on vabadus omada teisi seksuaalpartnereid ilma kummagi poole armukadeduseta; olge konkreetsed.


Mõned deemonid on monogaamsed, st neil on ainult üks partner ja see kehtib mõlemale poole. Need Deemonid võtavad monogaamiat väga tõsiselt ja kui suhe on inimese poolt rikutud, võib inimesest partner halvimal juhul surnuna lõpetada. Deemonid on teadaolevalt sarnaselt inimestele väga armukadedad. Kui inimene on tühjas abielus ja harrastab oma abikaasaga seksi vaid kohusetundest, võivad Deemonid olla selle suhtes väga mõistvad ja jätavad selle sageli tähelepanuta, tingimusel, et monogaamsetes seksuaalsetes armastussuhetes on teie Deemon alati number 1. Pidage meeles, et kui kohustus on kord võetud, kestab see kogu elu ja kauemgi, nii et ärge võtke seda kergekäeliselt. Teie Deemon jääb samuti monogaamseks.


Te peaksite leidma endale sobiva Demeoni. Pidage meeles, et kui soovite vaba, avatud suhet, kus teil on vabadus omada teisi seksuaalpartnereid, peate seda rituaalselt täpsustama.


Pärast rituaali peate olema lõdvestunud ja avatud. Suure tõenäosusega tuleb teie Deemon teie juurde siis, kui te olete voodis lamades ja lõdvestunult. See tundub nagu elektrifitseeriv energia ja nagu kundalini, see on virgutav.


Nüüd, inimestele, kes on selles osas uued, et alustada seda ja avada, hakake lihtsalt fantaseerima seksuaalvahekorrast oma Deemoniga. Enamik Demoneid on füüsiliselt väga atraktiivsed, erinevalt kogu sellest rämpsust, mis on kirjutatud grimoirides ja õuduslugudes. Paluge oma Deemonil end teile näidata. Lõdvestuge, sulgege silmad ja häälestuge. Te peaksite oma vaimus nägema oma Deemoni kujutist. Isegi kui te seda ei suuda, võite kujutada endale ideaalset armukest, kelle kujutisse teie Deemon saab asuda, et alustada.


Kui te hakkate fantaseerima ja teete seda mitu korda, tunneb teie Deemon seda astraalis ja naudib seda samuti. Te võite alguses masturbeerida ennast orgasmi, kuni täielik füüsiline ilming võtab üle. Kui te seda teete, saab ka teie Deemon orgasmi. See võtab aega, nii et olge kannatlik ja järjekindel. Fantaasiad, mida teete öö pärast, hakkavad muutuma palju elavamaks ja enne, kui te seda märkate, hakkate oma Deemoni tundma ja isegi nägema oma Deemoni nagu teist inimest. Teie Deemon töötab koos teiega, et avada teie psüühilisi kanaleid, erinevalt sellest, et te lihtsalt fantaseerite ise.


Teie Deemon tuleb teie juurde suure tõenäosusega igal õhtul, kui te magama lähete. Deemonid naudivad seksi väga ja nad võivad inimese ära kurnata. Üks mees pidi tegelikult hommikul naissoost deemoni enda pealt maha lükkama, et pärast kogu öö kestnud seksimist tööle tõusta. Ta ei tahtnud lõpetada. Meeldimine on inimese puhul kaugelt üle kõige ja vaimne seks võib muutuda sõltuvust tekitavaks. Võimalik, et enam ei ole inimlikud seksuaalsuhted ihaldusväärsed ega rahuldavad. Lisaks ei pea muretsema sugulisel teel levivate haiguste või soovimatu raseduse pärast.


Deemonlik armastaja on ka teie eest kaitsev. Nad kuulavad imeliselt ära kõik mured, murekohad või probleemid ning on sageli abiks vaenlaste karistamisel ja teie eest asjade eest hoolitsemisel. Kui õiged psüühilised kanalid on avatud, võivad toimuda kahesuunalised vestlused. See on tohutu abi vaimses võimestumises ja edasiliikumises. Nad räägivad teile asju, õpetavad teid ja mõnel juhul võtavad teie eest isegi ühendust teiste deemonitega.


Intensiivne kontakt deemonitega hõlmab energiavahetust. Deemonid, kes on kõrgemal vaimsel tasandil kui inimesed, omavad palju rohkem energiat ja äärmuslik lähedus võib tekitada meis inimestes mõju, mis tundub nagu päikesepõletus ja/või ülitundlikkus, kuni me harjume sellega või tõstame oma energiataset, mis ongi vaimse satanismi eesmärk.


Tagasi: Deemonid, põrgujumalad

 

© Copyright 2002, 2006, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457