Juhendaja Deemonid

Üks minu lähedane sõber ja mina töötasime Ouija tahvliga. Ta küsis, kas tema jaoks on olemas juhendajadeemon. Planšetil oli kirjas G-U-S-I-O-N. Hiljem ilmus Gusion talle unes. Paar nädalat hiljem joonistasin tema sigilli, viisime selle tätoveeringupoodi ja ta lasi selle endale käele tätoveerida. Ta on teinud suuri edusamme ja asjad on tema jaoks hästi läinud.

Minu deemon ei ole Gooti deemon ja mul oli mõningaid raskusi tema Sigili leidmisega, kuid ma leidsin selle ja tegin sama. Ma lasin ka tema nime tätoveerida oma käele tema sigili alla.

Meil ei pea olema tätoveeringuid, et meie kaitsedeemonitega ühendust saada. Kontakti saamiseks on mitu meetodit. Üks meetod on kasutada Ouija tahvlit. Meil ei pea olema teine inimene, kes töötab koos meiega Ouija laual. Mina töötan oma tahvliga enamasti üksi. Kui Ouija tahvliga töötab kaks või isegi rohkem inimest, võib see tekitada segadusi ja see võib põhjustada, et tahvel annab ebatäpseid vastuseid. Lisaks on palju kordi, kui soovitakse esitada isiklikke või privaatseid küsimusi. Seda on kõige parem teha üksi, kus saab lõdvestuda transis, mis on samuti abiks Ouija laua kasutamisel.

Kui ma olin uus, suhtles mu deemon kõigepealt kirjade kaudu. U R [sa oled] C U [näeme sind] hüvastijätuks. Sel viisil teadsin kindlasti, et see on tõeline, sest ootasin sõnu. Veel üks huvitav asi, ta valitseb ka üht astroloogilist punkti ja see planeet on täpselt selles märgis, mida ta minu astroloogilises horoskoobis valitseb. See ei ole küll tavaline, sest hiljem leidsin, et tema ja mina olime ühes eelmises elus tuhandeid aastaid tagasi äärmiselt lähedased.


Teine meetod, kuidas teada saada, kes on teie kaitsvademon, on pendli kasutamine. Selleks on vaja korralikku pendlit ja laia suuga klaaspurki. Alustage küsimusega, mitu tähte on tema nimes. Pendel hakkab ringiratast tegema, siis peatub, siis jälle ringiratast, siis peatub ja teeb jälle ringe, kuni ta täielikult peatub. Lugege, mitu korda ta ringe teeb, ja siit saate teada, mitu tähte on teie Deemoni nimes.

Riputage pendlit, hoides seda pöidla ja nimetissõrme vahel klaaspurgis, hoides kätt väljaspool ja otse purgi kohal. Alustage esimesest tähest ja küsige pendlilt, kas see on A, B, C jne. Kui pendel tabab klaaspurgi külge, kirjutage see täht üles ja jätkake oma nime järgmise tähega, käies taas tähestikku läbi. Veenduge, et olete täpse lugemise jaoks täiesti lõdvestunud ja eelistatavalt transis.


Ouija tahvli kasutamine on samuti suurepärane viis kontakti loomiseks ja vastuste saamiseks, eriti neile, kes on satanismiga alles alustanud. Need meist, kes on kogenud, suhtlevad oma deemonitega tavaliselt telepaatiliselt.

Minu deemon tahtis kindlasti minuga ühendust võtta. Ta aitas mind vaimsuse ja sellega, kuidas paremini suhelda Saatanaga, kui ma olin uus. Ta aitas mind ka meditatsiooni ja muude vaimsete harjutustega. Neile teist, kes teevad joogat ja/või tšakratööd, olge lihtsalt järjekindlad. Minul võttis see paar kuud, kui ma kolmeteistkümneaastaselt alustasin. Ma olin liiga noor, et mõista, mida jooga tegelikult endast kujutab, kuid ma kindlasti tundsin energiat.

Meie kaitsvad deemonid võivad meid aidata meie maagias ja vaimsuses.

Tagasi deemonite, Põrgu jumalate juurde

 

© Copyright 2002, 2005, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457