Satanismiga tegelemine


Satanism erineb selle poolest, et ta ei segune. Näiteks satanismi ja kristluse segamine on nagu vee ja elektri segamine. Ma olen näinud ja lugenud aruandeid, kus teatud inimesed, kes olid huvitatud satanismist, olid ikka veel kristlusega seotud. Neil olid ikka veel tugevad alateadlikud sidemed kristliku religiooniga, mis tulenesid intensiivsest indoktrinatsioonist. Enamik meist on pärit kristlikust taustast ja paljude puhul on ikka veel mõningaid püsivaid probleeme ja kinnipidamisi. Kristlik programmeerimine on väga intensiivne ja arvestades äärmiselt suuri koguseid psüühilist energiat, mis on läinud sisse sajandite pikkuste kristlike palvete ja uskumuste kaudu, on palju negatiivset programmeerimist, millest tuleb üle saada, et olla täiesti vaba.

Lisaks sellele on kristlus nakatunud ja imbunud peaaegu kõigesse. Suur osa sellest on alateadlik. Lisateavet selle kohta leiate sellelt veebilehelt: 

Miks võib olla raske deprogrammeerida kristlikust indoktrinatsioonist. 

Inimesed, kes on oma uskumustes ebakindlad ja kellel on ikka veel tugevad sidemed kristluse või muude sellega seotud programmidega, kas teadlikult või paljudel juhtudel alateadlikult, võivad end väga hirmutavate ja negatiivsete psüühiliste kogemuste jaoks ette valmistada.

Deemonite kutsumine ja sügavale okultismi minek võib tuua kaasa mõned väga ootamatud negatiivsed kohtumised diletantidele. See on vaenulike võõrolendite töö, kes kasutavad hirmu, et hoida inimesi eemal Saatanast. Enamikul juhtudel see toimib, sest see tekitab debüteerias hirmu ja tavaliselt jookseb ta tagasi kristlaste juurde ning süüdistab Saatanat. Soovitan tungivalt, et need, kes soovivad nii kaugele minna, muutuksid kõigepealt tugevaks Satanismis. Seda saab teha, uurides ja lugedes kõike sellel veebilehel olevat.

Väga, väga vähesed, kui üldse, edenevad jõus, kui neil ei ole võimsat kaitsjat. Kui keegi, kes on tõsine vaimu jõudude arendamisel, jõuab mis tahes hirmsale tasemele või omab tõsiseid võimeid, siis pöörduvad tema poole võimsad olendid, kes paluvad tal vaimse sõja poolele asuda. Tõeliselt andekad, kes käivad üksi, ei ela tavaliselt väga kaua siin maa peal ilma kõrgema väe kaitseta.

Ma tunnen, et on oluline hoiatada neid, kes on otsustusvõimetud või leiged, et nad hoiduksid eemale deemonite kutsumisest või vaimolenditega kontakti võtmise katsetest, kuni nad on vaimselt valmis. Kõik on siin teretulnud, pühendunud ja uudishimulikud.

Teadmised peaksid olema avatud ja kättesaadavad kõigile. On siiski mõned asjad, mis on edasijõudnutele ja millega peaks ootama, enne kui nende praktikategas tegelema hakatakse. Mingil hetkel on väga oluline samm satanismis katkestada mis tahes sidemed kõigi teiste religioonidega. Selle tegemisest hoidumine on katastroofi kutsumine. Seda tuleb teha hingest, et ei tohiks olla otsustamatust või segaseid tundeid. Kui on segaseid tundeid, siis tuleb oodata, sest see on püsiv samm.

Isegi nende jaoks, kes on juba pühendusrituaali läbi viinud, on ikkagi oluline deprogrammeerida end igasugusest kristlikust indoktrinatsioonist.

Tagasi jutluste lehele 

 

© Copyright 2003, 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457