Kuidas kutsuda deemoneid

Märkus, 24. veebruar 2015:

See artikkel on algselt kirjutatud üle kümne aasta tagasi. Sellest ajast on palju juhtunud. Sellest ajast saadik on Joy of Satan toonud tuhandeid inimesi Saatana juurde, et õppida tõde ja areneda vaimses mõistmises ja võimetes. Kui ma 2002. aastal satanismiga alustasin artikleid ja jutlusi kirjutades, oli meie tollane väike publik enamasti juba satanistid ja mõned teised okultismiga kursis olevad inimesed. Sellest ajast alates on publik muutunud ja Joy of Satan Ministries'i kaudu on satanismi juurde tulnud inimesi igasuguse tausta ja eluvaldkonnaga. Mõned teist ei ole tuttavad vanade grimoiride ja teiste okultsete kirjutistega, mis on ja on olnud äärmuslik meie Jumalate rüvetamine ja teotamine. Ma jätan suure osa sellest artiklist puutumata, kuid palun pidage meeles, et kui te olete uued ja/või ei ole tuttavad mõne allpool oleva sisuga, siis olge lihtsalt teadlikud, et see on algselt kirjutatud publikule, kes on kõigest sellest mõnevõrra teadlik. Põhjalikuma teabe saamiseks ülaltoodu kohta külastage palun veebilehte Vaimu kuritarvitamise kohta. 

— Ülempreestrinna Maxine Dietrich

 

Kõige tähtsam, mida te saate teha, on unustada kõik, mida teile on õpetatud deemonite kohta allikatest, mis on satanismile vaenulikud.

Enamus kergesti kättesaadavatest ja populaarsematest kirjutistest ei sisalda midagi muud kui valeinformatsiooni. Enamikus grimoirides kirjutatud juhiste järgimine ei ole mitte ainult vale, vaid võib olla ka väga ohtlik.

Minu enda kogemus erinevate deemonitega on see, et nad on väga uhked ja nende suhtes on väga oluline olla lugupidav.

[2002. aasta lõpust kuni 2003. aasta kevadeni] Mitmed ülempreestrid ja ülempreestrinnad tegid energiatööd paljude erinevate deemonitega, sealhulgas kõigi Goetia deemonitega. Kõik 72 Goetia deemonit on vabastatud, nagu ka paljud teised. Me leidsime enamiku nende deemonite tegeliku identiteedi. Paljud on kasutanud erinevaid varjunimesid, et vältida julma kuritarvitamist. Erinevalt paljudes vanades grimoirides esitatud kirjeldustest ei ole need deemonid koletised. Nad on ilusad, populaarsed ja tähtsad jumalad.

Märkus: Sõjapidamine enamikus teistes maailmades [eriti nendes, mis on arenenud] on vaimne. See ei ole relvad, pommid ja muud meetodid, mida siin planeedil Maa kasutatakse.

ASMODEUS ÜTLES SOLOMONILE:

"NII ET ÄRGE KÜSIGE MINULT PALJU ASJU, SEST KA SINU KUNINGRIIK ON MÕNE AJA PÄRAST HÄIRITUD JA SINU HIILGUS ON VAID AJUTINE JA LÜHIKE ON SINU TÜRANNIA MEIE ÜLE."

Deemonid on surematud; "hooaeg" on nende jaoks vaid paar tuhat aastat. Kristlik "Jumal" kaotab võimu. Isa Saatan on mulle teatanud, et meie pool on võitnud. Me hoiatame kõiki: vanade grimoiride vaimselt kuritarvitavate meetodite kasutamine ei ole mitte ainult rumal, vaid toob paratamatult kaasa isikliku katastroofi. Deemonitele tuleb alati läheneda äärmise aususe ja austusega. Vaenlase "Jumala" nimede, inglite, üheksajalgsete ringide, ähvarduste ja muude destruktiivsete ja kuritarvitavate meetodite kasutamise päevad on möödas. Ärge öelge, et teid ei hoiatatud.....

Kui me oleme uued, on enamik deemonitest valmis meid aitama. Satanismi eesmärk on saada nagu jumal. See tähendab eneseteostust järjepideva meditatsiooni kaudu ning oma mõistuse ja hinge jõudude kasutamist oma eesmärkide ja isiklike soovide saavutamiseks.

Kui me oma jõupingutuste kaudu edeneme, muutume üha osavamaks ja osavamaks. Me peaksime suutma toetuda omaenda jõududele, mitte teiste, meist väljaspool asuvate jõududele. Deemonid on parimad, kui tegemist on teadmiste ja tarkuse edasiandmisega, et me saaksime õppida ja edendada omaenda võimeid.

Kui me edeneme, peaksime olema võimelised olema pädevad kõigis maagia aspektides ja suutma mõjutada teisi ja oma keskkonda iseseisvalt, ilma igasuguse välise abita. Kuigi isegi adeptiga võib esineda olukordi, kus probleemid võivad olla üle jõu käivad ja on vaja deemoni abi. Vaimse juhendamise eesmärgil on Demeonid siin meie jaoks kõigil tasanditel, alates neist, kes on alles alustanud, kuni nende juurde, kes on juba edasijõudnud.

Oma kogemuste põhjal soovitan neile, kes soovivad tõsiselt vaimselt edasi areneda, luua lähedane ja tugev suhe deemoniga, kes on valmis teiega töötama ja teid mööda vasakpoolset teed juhatama. See võib olla pehmelt öeldes väga rahuldust pakkuv kogemus. Palun pidage meeles, et me kõik tuleme siia maailma erineva tasemega psüühiliste võimetega, mis on päritud meie eelmistest eludest. Mõned teist ei pruugi olla piisavalt avatud, et olla võimelised tajuma deemoni. Olge lihtsalt kannatlikud, avatud ja aja jooksul, järjepideva meditatsiooniga, teie psüühika avaneb. Olen ka otsesest kogemusest leidnud, et verbaalne telepaatiline kommunikatsioon võib olla välja lülitatud, see võib olla avatud teistele ja mõnikord soovimatutele astraalsetele mõjudele ning võib olla ka allutatud sellele, mis on meie enda mõtetes. Teatud tugev intuitsioon asjade kohta [sisetunne], ideed, mis meile pähe tulevad [eriti need, mis on kasulikud], ja kasulikud tungid tegutseda millegi järgi, mis aitab probleemi lahendada, ning võimalused on sageli tingitud sellest, et Deemon valvab meie üle. Deemonid, erinevalt vaenulikest vaimudest, ei anna kunagi negatiivset ennustust. Pidage seda alati meeles.

Kuidas kutsuda:

Käsitlege deemoneid alati ausalt ja lugupidavalt. Ärge kunagi käskige, nõudke ega püüdke neid mingil viisil ära kasutada.

Õiged meetodid deemoni kutsumiseks:

1. Teadke, millist deemonit te kavatsete kutsuda. Sellel veebilehel on loetletud erinevate Deemonite omadused ja olemasolevad teadmised. Kõik gooti deemonid on inimsõbralikud, nagu me kogemusest teame.

2. Oluline on, et teil oleks konkreetne eesmärk; te peate täpselt teadma *milleks* te konkreetset deemoni kutsute.

3. Kui me palume deemonilt abi, siis on kohane pakkuda midagi vastutasuks. Olge valmis midagi vastu andma. Selles peaksid nii teie kui ka deemon kokku leppima. Pidage meeles, et Vanemad Jumalad hindavad kõige tähtsamaks oma sõna, ausust, ausameelsust ja au. Ärge kunagi nõustuge millegagi, millest te teate, et te ei suuda seda ellu viia. Millegi andmine tähendab sageli mingil viisil vaenlase vastu võitlemist.

Üks tähtsamaid samme teile veel tundmatu deemoni kutsumisel on minna läbi Saatana.

Selle põhjused on tõsised. Mitte kõik Deemonid ei ole inimeste suhtes sõbralikud ega ka kõik Saatana Deemonid. Saatanal on võim kõigi gooti Deemonite üle. Enamik Deemoneid on sõbralikud, kui neid koheldakse austusega ja suhtlemine toob kaasa positiivse kogemuse. Ma olen leidnud, et paljud Deemonid, kes on tekitanud kõrvalistele inimestele probleeme, on sageli sõbralikud pühendunud satanisti suhtes.

Ma olen palju õppinud läbi oma suhtlemise deemonitegaa ja teiste, nii JoSi liikmete kui ka ministeeriumi liikmete paljude kogemuste kaudu. Kogemus on, nagu alati, parim õpetaja.

On olemas erinevad kogemuste tasemed, kui keegi võtab ühendust deemoniga:

1. Deemon räägib meiega meie mõtete kaudu [telepaatia]. Telepaatia puhul jõuavad deemoni sõnad meie mõtetega meieni. Alguses võib neil, kes ei ole nii tundlikud või kellel puudub psüühiline võime, olla raske eristada teise olendi suhtlust omaenda mõtetest. Jõumeeditatsiooni ja kogemuste abil muutub see aja jooksul palju lihtsamaks.

2. Me näeme ja kuuleme deemoni. See on inimestega, kes on rohkem psüühilised ja avatud.

3. Me kutsume esile deemoni energiat. See on võimas ja elektriseeriv. Meid ümbritseb tugev aura. Selle aja jooksul kuuleme sageli, kuidas deemon meiega räägib, ja me võime lisaks näha deemonit.

4. Tegeliku kutsumise ajal ilmub deemon ja räägib meiega peeglisse, suitsus või mõnel muul viisil. See on parim neile, kes on uued. Kui me oleme piisavalt tundlikud, siis võime sageli tunda, kuidas deemon meid puudutab, kui ta seda teha soovib.

5. Käegakatsutav kontakt; meie ruumides olevad esemed liigutatakse, on olemas tegelikud füüsilised tõendid selle kohta, et deemon on kohal olnud.

[Minu enda kogemuse põhjal on see erakordselt haruldane. Mõnes raamatus ja sellises on olnud sellest juttu. Ma olen viimased viisteist aastat olnud sügavalt seotud telepaatilises suhtluses Saatana, Lilithi, Azazeli ja teiste Deemonitega, kuna ma töötan nende heaks. Ma kogesin seda ainult väga harva, eriti kui ma olin uus satanist].            

Populaarsetes raamatutes on kirjeldusi äärmiselt võimsate energiate kohta, millega on kokku puututud deemoni esilekutsumisel. Minu teada ei ole keegi, kes kasutab sellel veebilehel kirjeldatud meetodeid, kunagi kogenud midagi negatiivset või ülekaalukat. Ma olen mitu korda kutsunud Deemoneid [vt Invocation & Evocation] ja energia ei olnud kunagi üle millegi, millega ma ei suutnud toime tulla või mis tahes viisil ebamugav.

Ametlikud meetodid:

Kopeerige, printige välja või joonistage puhtale paberile selle deemoni sigil, keda soovite kutsuda. Oluline on, et teid jäetaks üksi ja et teid ei häiritaks mingil viisil. Sulgege silmad ja visualiseerige sigilit oma mõtetes nii hästi kui võimalik. See on okei, kui te need avate ja vaatate Sigilit uuesti [nii mitu korda kui vaja], et saada selgem pilt. Visualiseerimise ajal lausuge või lauldage korduvalt deemoni nime kas mõtetes või valjusti.


Lausuge järgmine palve:

Anna mulle, Issand Saatan, sinu armu läbi, ma palun sulle jõudu, et ma suudaksin oma mõtetes ette kujutada ja teostada seda, mida ma tahan teha, eesmärki, mille ma sinu abiga saavutaksin, oo vägev Saatan, ainus Tõeline Jumal, kes elad ja valitsed igavesti ja igavesest ajast igavesti. Ma palun sind, et sa inspireeriksid [deemoni nimi] ilmutama minu ees, et ta annaks mulle tõese ja ustava vastuse, et ma saaksin saavutada oma soovitud eesmärgi, tingimusel, et see on tema ametile kohane. Seda palun ma lugupidavalt ja alandlikult Sinu nimel, Issand Saatan, peaksid Sa mind selle vääriliseks, Isa.


Deemon võib avalduda eri viisidel.

Valmistage oma ala ette. Teie esimesed kutsumisrituaalid tuleks läbi viia öösel. Selle põhjuseks on see, et öösel on energiad teistsugused kui päeval ning on lihtsam olla üksi ja häiretest vaba. Kui on loodud suhted teatud deemonitega, ei ole enam vaja sooritada ametlikku kutsumisrituaali. Deemon võib meile ilmuda nii öösel kui päeval ja kõik, mida me peame tegema, on keskenduda, et nendega telepaatiliselt ühendust võtta. Selleks visualiseerime deemoni [kui suudame] ja/või keskendume temale ja kutsume tema nime meeltes.

Te vajate:

Kui olete sigiliga valmis, leidke selle hoidmiseks turvaline koht, eelistatavalt oma mustas raamatus või päevikus. Käsitlege seda paberit/sigilit ALATI äärmiselt lugupidavalt ja ärge kunagi põletage seda! Sigilli võib uuesti kasutada.

Üheksajalgset ringi või kolmnurka ei ole vaja. Deemonid *vihkavad* ringe ja "lahkumisluba" ei ole vaja, kuna mõlemad on solvavad. Käsitlege deemoneid austusega ja te omakorda saate sama.

Pärast saatanale esitatud palvet, peaksite tundma tema positiivset energiat. See on hea märk ja edasiminek. Kui deemon mingil põhjusel ei vasta, proovige teinekord. Paljudel juhtudel ilmub Deemon küll, kuid need, kes on kutsumisega alles alustanud, ei ole psüühiliselt piisavalt avatud või kogenud, et teda tajuda. Enamik inimesi on pidanud kutsumisrituaali läbi viima rohkem kui üks kord, et deemon ilmuks.

Sageli vastab deemon, kuid paljud ei ole sellest teadlikud. Otsige positiivseid kokkusattumusi ja tavapärasest erinevaid asju. Teadlikkus on siin kõik.

Pakkuge alati tänu ja tänulikkust oma teenuste eest. Mõned ideed on deemoni propageerimine, töö vaenlase vastu, töö satanismi edendamiseks või mis tahes teenus, milles te mõlemad saate kokku leppida.

Palun lugege KORDUMA KIPPUVAID KÜSIMUSI, kui olete uus.

Inimesed küsivad e-rühmades ikka ja jälle samu vanu küsimusi. Enamusele küsimustele saab vastuse, kui klõpsate ülaltoodud lingile ja võtate aega informatsiooni lugemiseks.

Kui teil on olnud probleeme deemoni ilmumisega pärast mitmeid kutsumise katseid, KLIKI SIIA.

Seoses vaimude kuritarvitamisega.


Tagasi: Deemonid, põrgujumalad 

 

© Copyright 2002, 2003, 2004, 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457