Deemonitest


**[2002. aasta lõpust kuni 2003. aasta kevadeni] mina ja veel kolm ülempreestrit ja üks ülempreestrinna tegime energiatööd deemonite kallal. Nad EI ole koletised. Paljud neist on tuntud ja populaarsed EGIPTUSE JUMALAD. Sajandeid on neid vaimselt kuritarvitatud, kasutades vaenuliku jumala nimesid, üheksajalgseid ringe ja hulgaliselt jumalateotusi ja solvanguid. See on põhjus, miks paljud ilmusid koletistena. DEEMONID on kõik eelkristlikud JUMALAD; ORIGINAALSED PAGANLIKUD JUMALAD.

- Ülempreestrinna Maxine Dietrich, mai, 2003

DEEMONID EI OLE KURJAD! Kuna peavoolu religioonid ja ühiskond üldiselt moonutavad head ja kurja, on paljud inimesed segaduses.

See tsitaat katoliku entsüklopeediast on väga paljastav:

Samamoodi võisid kreeklased ja roomlased kummardada oma jumalusi, uskudes siiralt, et nad on head. Kuid kristlikud pühakirjad kuulutavad, et kõik paganate jumalad on deemonid.

https://www.newadvent.org/cathen/04767a.htm
DEEMONID ON PAGANATE JUMALAD!!!!

Ei ole mingit põhjust karta Saatana deemoneid. Kui neid kohelda austusega ja läheneda neile ausate kavatsustega, on nad tõeliselt imelised.

Nende suurem eesmärk on õpetada inimkonda. Mis puutub kättemaksu ja vaenlaste karistamise eesmärkidesse, siis on õiglus oluline. Teise põse pööramine tekitab tõelist seadusetust, kaost ja lõpuks tsiviliseeritud ühiskonna kokkuvarisemist. Kättemaks ja õiglus on vajalikud, sest ilma parandamiseta; õigusrikkujad ainult jätkavad oma kuritahtlikku käitumist ja kuritarvitavad vabalt teisi.

Kui me sõbruneme deemonitega, siis külastavad nad sageli kättemaksu neile, kelle kavatsus on meid väärata, ja nad hoiavad ka meie selja taga. Ma olen näinud oma vaenlasi ja oma lähedaste vaenlasi karistatuna, enne kui ma isegi pidin paluma.

Paljud deemonid on spetsialiseerunud eetika õpetamisele. See siinkohal annab tunnistust reaalsusest, et Dementsed ei ole kurjad. Vastutus vastutustundlike ees. Au ja tõde on Saatanale väga olulised. Saatan vaatab vihkamisega nende peale, kes on argpüksid ja liiga nõrgad, et võtta vastutust oma tegude eest. Saatan esindab tugevaid ja õiglasi.

Deemonid on nefilased, [ürgjumalad] iidsed tulnukad, kes tulid Maale kulda kaevandama tuhandeid aastaid tagasi. Nad on intellektuaalselt, füüsiliselt ja vaimselt väga arenenud. Paljud neist võtsid endale inimestest naised/mehed ja teised Jumalad, kes olid neid selle eest neednud, olid vastu kõigele, mis kasvataks või tõstaks inimese loomast kõrgemale. Inimesed olid mõeldud orjadeks ja kui kaevandusprojekt oli lõpetatud, tuli nad hävitada. Deemonid sõbrunesid inimestega ja soovisid, et me muutuksime nagu Jumalad, nii nagu Isa Saatan püüdis tuua inimestele jumalikku teadmist ja võimu. Selle eest olid nad neetud ja karistatud.

Deemonid on väga inimsõbralikud. Mul on olnud au lasta neil minuga töötada ja mind õpetada. Olen sõlminud tõelise sõpruse mitme deemoniga, kes on mind mitmel viisil aidanud. Ma olen oma deemonlikelt õpetajatelt nii palju õppinud. Arvestades, et kristlased hävitasid iidsed raamatukogud ja õpikeskused, on nii palju teadmisi igaveseks kaduma läinud. Mõnikord võivad Deemonid olla ranged, julgustades meid ennast parandama, kuid see on meie enda heaolu ja arengu huvides. Saatan väidab Al Jilwahis: "Ma viin sirgele teele ilma ilmutatud raamatuta."

Populaarsed grimoirid ja okultistlikud raamatud, mis on saadaval tavapärastes raamatupoodides, on suur probleemiallikas. Grimoire'id kirjutasid juudi rabid ja kristlased. Deemonid EI ole "tühjad kestad", nagu väidavad vaenulikud kabbalistid. Nad ei ole "qlippoth". Deemonid, kellega ma olen töötanud, on väga võimsa, positiivse energiaga ja nad on väga elusad. Kuna me tegime nendega energiatööd, siis on nende võimsus drastiliselt kasvanud. Paljudel neist on nüüd väga heledad aurad.

Mis puutub vampiirlusse ja "qlippothi", siis kristlik "Jumal" on mõlemat eeskujuks, sest enamik kristlasi on vaimselt kurnatud. Vaadake katoliku paavsti [Johannes Paulus II], ta on tühi kest. Vaenulike programmide õpetused, mis propageerivad askeesiat, eneseeitust ja muid inimesele kahjulikke eluvastaseid tavasid, esindavad "qlippothi". Õpetused, mis puudutavad qlippothi, on veel üks viis, kuidas vaenlane meie jumalaid halvustab ja rüvetab.

On olemas deemonite madalam klass. Neil on tulised punased silmad ja kummist tiivad. Nad teenivad selliseid eesmärke nagu kaitse või vaenlase vaimude eemaleajamine ja on kõrgema astme deemonite abilised. Nad on ET-de rass ja on abilised.

Kui me kutsume deemoneid, ilmutavad nad end mõnikord astraalprojektsiooni kaudu. Tavaliselt suhtlevad nad meiega telepaatiliselt.

 

© Copyright 2002, 2003, 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457


Tagasi: Deemonid, põrgujumalad