Astarothi täht/Mer Ka Ba meditatsioon
Azazeli ja Thothi poolt

Istu mugavalt, eelistatavalt rätsepistmes, kuid ka toolil istumine on hea, kuni selg on sirge. Minge transsi. Enne selle harjutuse alustamist peaksite võtma paar minutit oma aura puhastamiseks. Meditatsioon viiakse läbi 18 hingetõmbega. Selle meditatsiooni kohta teabe saamiseks klõpsake siin. 

TÄHELEPANU: SEDA MEDITATSIOONI ON VÄRSKENDATUD 15.10.12. KÕIGE VÕIMSAM TŠAKRA ON 3. [PÄIKE, 666, PÄIKE] TŠAKRA, MITTE SÜDAMETŠAKRA. KERA TULEB LIIGUTADA PÄIKESE TŠAKRA JUURDE, MITTE SÜDAMETŠAKRA JUURDE, NAGU ENDISES MEDITATSIOONIS 14. SAMMUGA. SELLE KOHTA LISATEABE SAAMISEKS KLIKI SIIA 

Kujutage end ette kahe püramiidi sees. Tavaline meditatsioon toimub valge-kuldse energiaga püramiidide sees, kuid saate värve muuta, kui saate kogenumaks ja teate, kuidas värvienergiaga ümber käia. Valge-kuldne energia on kõige võimsam energia.¹

 

1.
Puudutage pöialdega nimetissõrmi, hingake sisse 6 sekundit;
Hoidke hinge kinni 6 sekundit
Hingake välja 6 sekundit ja laulge kas valjusti või vaikselt oma peas:
SSSSAAAHHHH; ühe pika väljahingamisega, visualiseerides samal ajal mõlemat püramiidi täitumas särava valge-kuldse valgusega.

 

2.
Puudutage pöialdega keskmisi sõrmi, hingake sisse 6 sekundit;
Hoidke hinge kinni 6 sekundit
Hingake välja 6 sekundit ja laulge kas valjusti või peas: TTTTAAAHHHH; ühe pika väljahingamisega. Jätkake püramiidide täitmist ereda intensiivse ja võimsa energiaga.

 

3.
Puudutage pöialdega sõrmusesõrmi, hingake sisse 6 sekundit;
Hoidke hinge kinni 6 sekundit
Hingake välja 6 sekundit ja laulge kas valjusti või peas: NNNNAAAHHHH; ühe pika väljahingamisega. Jätkake püramiidide täitmist ereda intensiivse ja võimsa energiaga.

 

4.
Puudutage pöialdega väikeseid sõrmi, hingake sisse 6 sekundit;
Hoia hinge kinni 6 sekundit
Hingake välja 6 sekundit ja susise [üks pikk "S" heli väljahingamiseks]:
SSSSSSSSSSS; ühe pika väljahingamisega. Jätkake püramiidide täitmist ereda intensiivse ja võimsa energiaga.

 

5.
Jällegi, puudutage pöialdega nimetissõrmi, hingake sisse 6 sekundit;
Hoidke hinge kinni 6 sekundit
Hingake välja 6 sekundit, samal ajal visualiseerides, et mõlemad püramiidid täituvad särava valge-kuldse valgusega.
Selle sammu jaoks pole vaja laulda.

 

6.
Puudutage pöialdega keskmisi sõrmi, hingake sisse 6 sekundit;
Hoidke hinge kinni 6 sekundit
Hingake välja 6 sekundit, samal ajal visualiseerides, et mõlemad püramiidid täituvad särava valge-kuldse valgusega.
Selle sammu jaoks pole vaja laulda.

Edaspidi tõmbate meditatsiooni jooksul iga hingetõmbega sisse ja visualiseerite energiat, mis siseneb hingamistoru mõlemast otsast korraga.
Hingamistoru ulatub ühe käe pikkuse (mõõdetuna teie enda käe pikkuse järgi) üle teie pea ülaosa, alla läbi teie seitsme tšakra ja lõpeb ühe käe pikkusega teie sabaluu otsas asuvast alustšakras. Kui seisate, ulatub see ühe käe pikkuselt teie jalgadest kaugemale.
Teie toru on ümberringi sama suur kui ring, mis tekib, kui puudutate pöidlaga keskmist sõrme, ja kitseneb mõlemas otsas väikese avani. Toru on läbipaistev nagu klaas.
Järgmised kolm allolevat illustratsiooni on selguse huvides ilma püramiidita. [Sa peaksid alati kogu harjutuse vältel kujutama ennast püramiidi sees].

 

7.
Puudutage pöialdega sõrmuse sõrmi ja väikseid sõrmi, nimetis- ja keskosa sirutatud, nagu vasakpoolsel joonisel, hingake sisse ja hingake energiat kuueni, visualiseerides säravat valge-kuldset valgust, mis siseneb toru mõlemast otsast korraga. Kohtuvad oma 2. ja 3. tšakra vahel.
Hoidke hinge kinni 6 sekundit
Valgus moodustab greibi suuruse kera.
Hingake 6 sekundit välja ja kujutage ette, kuidas kera muutub energiaga heledamaks.

 

8.
Hoidke pöidlad puudutamas oma sõrmuse sõrme ja väikseid sõrmi, nimetis- ja keskosa sirutatud, nagu vasakpoolsel joonisel, hingake sisse ja hingake energiat 6 sekundit, kujutage ette, kuidas kera suurus kasvab, kuni see jõuab teie rinnakorvi põhja ja teie häbemeluu ülaosa.
Hoidke hinge kinni 6 sekundit.
Hingake välja ja kujutage ette, kuidas kera intensiivsusega heledamaks muutub.

 

9.
Jätkake pöidldega sõrmusesõrmede ja väikeste sõrmede puudutamist, kusjuures nimetis ja keskosa on välja sirutatud, nagu vasakpoolsel joonisel. Hingake sisse energiat 6 sekundit. Kujutage ette, kuidas kera muutub heledamaks ja kasvab kontsentreeritud jõuga.
Hoidke hinge kinni 6 sekundit, visualiseerides ja tunnetades sfääri heledust, intensiivsust ja võimsust.
Hingake välja 6 sekundit, visualiseerides, et kera muutub heledamaks ja heledamaks ning üha võimsamaks.

 

10.
Hoidke oma käsi vasakpoolsel joonisel näidatud asendis, hingake sisse energiat 6 sekundit. Kera saavutab maksimaalse kontsentratsiooni, süttib, muutes värvi valgeks/elektrisiniseks leegiks ja muutub säravaks säraks. Kuldseks nagu Päike.
Ümardage huuled puhumiseks.
Puhu väljahingamisel, loe kuueni. Kui puhute, kujutage ette, et kera laieneb ja ümbritseb kogu teie keha. Väiksem kera jääb endiselt alles ning on kontsentreeritum ja heledam kui suurem.
[Kujutage end ette, nagu puhuksite kera õhku.]

 

11.
Hoidke oma käed vasakpoolsel joonisel näidatud asendis, hingake energiat sisse, kuni loendini 6-ni. Kujutlege ja tundke, kuidas energia siseneb teie hingamistorusse mõlemast otsast ja koondub väiksemasse kerasse ning laieneb välja suuremasse kerasse.
Hoidke hinge kinni 6 sekundit.
Hingake välja 6 sekundit ja kujutlege, kuidas kontsentreeritud energia jätkab laienemist suuremasse kerasse, muutes selle heledamaks ja võimsamaks.
Selle sammu juures näete suure tõenäosusega, et väiksem kera hakkab keerlema. See võib pöörelda mõlemal viisil. Visualiseerige pöörlemist ja minge vooluga kaasa.

Sammud 12. ja 13. on samad, mis 11.

[Jätkake kera keerutamist.]

 

14.
Meeste puhul asetage vasak peopesa parema peopesa peale, mõlemad ülespoole suunatud. Naiste puhul asetage parem peopesa vasaku peale, mõlemad ülespoole suunatud.
Sissehingamise alguses liigutage väiksem kera oma 3. [SOLAR 666] tšakrani. Hingake sisse, loendades kuueni. Kogemustega saad palli liigutada ükskõik millisesse enda valitud tšakrasse. [Vaata joonist paremal.]

 

15. Hingake sisse, loe kuueni ja öelge endale mõttes "VÕRDNE KIIRUS".
Kaks püramiidi hakkavad pöörlema ​​vastassuundades. Ülemine püramiid pöörleb vastupäeva; alumine püramiid hakkab pöörlema ​​päripäeva.
Ümardage huuled ja puhuge nagu varem, loendades kuueni, keerledes ja tundes oma püramiidide pöörlemist vastassuundades. Nad liiguvad 1/4 valguse kiirusest. Pöörlemine tundub pulseeriva sensatsioonina.

 

16. Hingake sisse ja loendage kuueni ja öelge endale mõttes "POOL VALGUSE KIIRUST."
Ümardage huuled uuesti ja puhuge lugedes kuueni, pöörledes ja tundes oma püramiidide pöörlemist vastassuundades. Nad liiguvad 1/2 valguse kiirusest.

 

17. Hingake sisse ja loendage kuueni ja öelge endale mõttes "KOLM NELJANDIKKU VALGUSE KIIRUST."
Ümarda huuled uuesti ja puhu.
Kui nad lähenevad 3/4 valguse kiirusele, hüppab teie naba all asuv lame ketas välja ja laieneb umbes 55 jala läbimõõduga kaugusele. Kujutage seda ette nagu Sombeero Galaktikat, nagu on näidatud paremal oleval joonisel.
Jätkake jõuga väljapuhumist ja tunnetage, kuidas ketta kiirus suureneb ja stabiliseerub.

 

18. Hingake sisse, loe kuueni ja öelge endale mõttes "VALGUSE KIIRUS".
Kujutage ette oma ketast ja püramiide, mis pöörlevad nii kiiresti (valguse kiirus on 186 000 miili sekundis), et need eraldavad intensiivset valget valgust ja energiat, hoia kuus sekundit hinge kinni ja puhuvu kuus sekundit. See stabiliseerib ketta.
On tungivalt soovitatav jääda meditatsiooni, mediteerides pärast seda energiat 5-15 minutit, keskendudes ketta pulseeriva tunde tundmisele.

 Mudel: Sema-Tawy-Tefnakht, XXVI dünastia vaarao Psanatik I minister; 664–610 eKr.

¹ Valge-kuldne päikeseenergia on uskumatult võimas. Lisateavet ja huvitavat lugemist leiate raamatust: "Püha laeva kadunud saladused, Laurence Gardneri hämmastavad ilmutused kulla uskumatust jõust. Välja antud London: Element, ©2003. [See on astraalkuld, mitte pulber, nagu on mainitud artiklis raamat, kuid jõud on tõelised.]


© Autoriõigus 2005, 2012, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457