Tõelise satanismi juured ja päritolu 

Pärast aastatepikkust satanismi uurimist oleme leidnud, et selle päritolu on Kaug-Idas. Satanismi uurimist alustades vaadatakse tavaliselt lääne okultismi poole. Lääne okultism on põhjalikult rikutud ja nakatatud juudi mustusest. Peaaegu kõik lääne okultismi juured on Kaug-Idas.

Lääne okultism on täis heebrea tähti, numeroloogiat, ingleid ja muud roppust. Meie algupäraseid jumalaid, kes andsid meile vaimseid teadmisi, teotatakse ja neist tehakse kohutavad koletised. Kui seda kõike uurida Kaug-Ida päritoluni, austatakse meie sanskritikeelseid jumalate nimesid, mida nad väärivad. Nimi "Saatan", mis tähendab heebrea keeles "vaenlane", tähendab sanskriti keeles TÕDE ja LOOJA JUMALA. Muidugi peavad valeinimesed TÕDE oma surmavaenlaseks. "Saatan" on heebrea keeles: Sin, Tet ja Final Nun. Heebrea keelt loetakse paremalt vasakule [inglise keelest tagurpidi].


Kui keegi peaks selles kahtlema, otsige heebrea sõnastikust ülalolevaid tähti ja leiate, et need tähendad "vaenlane" ja "paharett". Samuti tahaksin lisada siia vastuseks valeinformatsioonile [mul oli see viga, kuna arvasin, et see on seotud hatha joogaga, kuni ma õppisin heebrea keelt], mõned väidavad, et "Ha Saatana" ja "Saatana" vahel on erinevus, näiteks need on kaks erinevat tegelast. Mitte nii. "Ha" tähendab heebrea keeles "the". Nii et tõlkes on meil Vaenlane [Saatan] ja Vaenlane [Ha Saatan] ja ei midagi enamat. Lisan selle teabe sellesse artiklisse, kuna selle kohta on aastate jooksul JoS-i e-gruppides tekkinud küsimusi.

Tsivilisatsioon ei alanud Lähis-Idas, nagu me arvame. Sumeri, Egiptus ja teised iidsed tsivilisatsioonid said oma vaimsed õpetused ja okultistlikud teadmised Kaug-Idast. Necronomiconi kaasaegne pehmekaaneline väljaanne; eessõnas tunnistavad toimetajad isegi, et see tekst on pärit sanskriti keelest. Kõik, kes oskavad sanskriti keelt, näevad, et see on tõsi paljude selle raamatu sõnade ja nimede puhul.

Reichsführer Heinrich Himmler, kes oli satanist, teadis tõde meie vaimse päritolu kohta Kaug-Idas ja saatis ekspeditsiooni Tiibetisse, kus sakslased võeti väga hästi vastu. Ekspeditsioon tõi Berliini tagasi umbes 30 Tiibeti budistlikku munka, kes kõik surid 1945. aasta kevadel koos Kolmanda Reichi langemisega grupi rituaalse enesetapu käigus.

Tõelist satanismi võib leida Kundalini [mao] joogast ja vasakukäelise tee tantrast. Kahjuks, nagu kõige muuga, on ka ülalnimetatud distsipliinides esinenud mõningaid korruptsioone, kuhu on tunginud juudi kristluse tööriist, kuid enamik teist, kes on pühendunud Saatanale, tunneb põhiõpetustes tõde. Teadmiste omandamine tähendab räbu välja sõelumist.

Oma obsessiivses ja järeleandmatus maailmavalitsemise ja meie tõelise Looja Jumala asemel, keda tuntakse Saatana, on juudid kasutanud kõik endast oleneva, et hävitada, moonutada ja rikkuda kogu tõeline vaimne teadmine. Paganatest preestrite ja tarkade massimõrvad, mis tahes ja kõigi silmapaistvate okultistlike paganate organisatsioonide, nagu vabamüürlus, [mis on nüüd veel üks juudi kommunismi tööriist], süstemaatiline hävitamine sisseimbumise kaudu, jättes maha pika verise raja ning rohkesti mõrvu ja valesid, et varjata kogu selle kohutava koššerkorruptsiooni lehkavat haisu. Lõpptulemuseks on result is kommunism, mis on kogu spirituaalse/okultistliku teadmise lõplik eemaldamine mittejuudi-rahvalt, samal ajal kui juudi meistrid võtavad 'Jumala' positsiooni.

Selleks valmistudes on peaaegu igal juudi/kristliku piibli leheküljel sõna „juut”, „juudid” ja/või „iisrael”. Nende tegevuskava põhineb nimede, kohtade, oluliste kuupäevade ja kontseptsioonide võtmisel paganatelt ning nende asendamisel nende väljamõeldud tegelaskujude, arhetüüpide ja rikutud õpetustega, et meid vaimselt desarmeerida. Nad kasutavad neid valesid, et väita, et nad olid kogu religiooni, tsivilisatsiooni ja vaimsete õpetuste rajajad. Suurim nende valedest on olla "Jumala valitud". Suur osa sellest on ka alateadlik. Ainult juudi koole, kus juudid õpivad vaidlema ja omandavad teadmisi, mida neil on vaja mittejuutide hävitamiseks, nimetatakse "šivadeks". Nimi varastati naiseliku Shakti kaaslase Kundalini mehelikust jõust. Teisisõnu, ajud, mis suunavad vaimset jõudu avalduma materiaalsel tasandil kindlal viisil. Need, kes on siin teadlikud, näevad seost kergesti.

Paljud õpikud, isegi kolledži tasemel, väidavad, et judaism on vanim religioon, mis on VALETAMINE. Eeskuju fiktiivse ajaloo kasutamisest on Palestiina. Nad said Iisraeli valede kaudu. Sellest ajast peale on Palestiina rahvas kohutavalt kannatanud. Bandiitliku Iisraeli riigi loomisest pole Lähis-Idas kunagi rahu olnud. Need valed on andnud juudi rahvale erilisi privileege ja ajaloo, millele neil EI OLE õigust.

Okultistlik jõud on meis kõigis. Eemaldades need teadmised ja hoides need endale, võivad juudid needuse peale heita kellele iganes, ja mittejuudist ohver on abitu, ilma igasuguse teadmiste ja vaimse jõuta. Nad on isegi kiitlenud selle ja muuga Siioni Tarkade protokollides, märkides kaitseaurat, mille nad on pannud kogu oma rahva ümber, nii et kui jama tõesti langeb kõigi mittejuutide peale [võideldes üksteisega, juutide õhutusel], kaitstakse nende omasid.
Kristlus mitte ainult ei eemalda vaimseid teadmisi ja asendab need juudi valedega, vaid ka püsib ennast usklike energiate kasutamise kaudu. See võimas juudi tööriist tuleb hävitada, kuna selle lõpptulemuseks on juudi kommunism, nagu võib hästi näha piiblisõnumist tervikuna ja juutide väljamõeldud jeesuse jutlustest.

"Maya" tähendab sanskriti keeles "illusiooni". Paljud on mures maiade kalendri pärast, mille lõpp on 2012. aastal. Arvestades minu tehtud uuringuid [ma pole veel kaugeltki lõpetanud], on paljude tsivilisatsioonide, eriti paljude iidsete tsivilisatsioonide nimed pärit sanskriti keelest. , nagu Sumeria/SumerAryan. Maiade ühendus tundub loogiline. Usume, et 2012. aasta võib olla aasta, mil mittejuudid tervikuna ärkavad kristluse juudi loitsu ja pettuse peale.

Üks juudi rabi väitis kord, et heebrea täht 'Vau', mis on nende numeroloogias kuus, on ka semiidi WWW [World Wide Web of the Internet] võrdub '666'ga, mida juudid on nimetanud metsaliseks. Internetis leiduvat teavet ei saa kontrollida. See on nende tühistamine.

Lõpetuseks tahaksin lisada mõned väga olulised andmed idapoolsete õpetuste kohta, mis meil on praegu kättesaadavad. Nagu enamiku asjadega, on suur osa sellest, mis meil praegu on, nakatatud kristlike valedega, mis ei erine New Age õpetustest, milleks on kristianiseeritud paganlus ja nõidus. Kundalini joogat ja vasakukäelist tantrat uurides võib näha olemust, sümboleid, mantraid, sõnu ja tehnikaid, siinset saatanlikku olemust ja alust.

 Kõige olulisem, mida joogast lugedes teha saab, on mõista, et suur osa sellest, mis meil praegu on, on rikutud. Vaimseid teadmisi on kohutavalt rüvetatud ja teotatud kristlike varjundite ja sellega seotud hinge saastamisega. Seadusi kui selliseid ei ole. Kogu jama tsölibaadist, teatud toitude söömisest hoidumisest, teatud vooruste järgimisest, iha puudumisest ja eraldatusest ning sellega seonduvast pole mitte ainult rämps, vaid mitmes mõttes väga kahjulik nõuanne. Neid piiranguid koos nendega seotud nõuannetega mao kasvatamise, tšakrate avamise, tšakrate joondamise ja palju muu kohta on sihilikult rüvetatud, et VÄLITADA enamikul inimestel jumalikkuse saavutamist ja väikese protsendi jaoks, kes suudavad neid energiaid kasvatada. Enamik nagu Gopi Krishna on kokku puutunud väga tõsiste probleemidega ja paljud ka isikliku katastroofiga. Olen selle teadmiseks piisavalt õppinud ja isikliku kogemusega. Lisaks on see "soovide puudumine", mis paljudes idamaistes õpetustes [mis on rikutud kristliku räpasusega] ja nagu näha, on täielik jama ja vale. Soovi täielik puudumine = surm. Kui inimesel tegelikult poleks "soove", siis ta ei mediteeriks ega töötaks oma mina edendamise ja valgustatuse otsimise nimel. Siis oleksid surnud. Need valeõpetused on selleks, et desarmeerida ja takistada neid, kes omandavad võimu ülaltoodud distsipliinidelt, seda kasutamast. Vaenlane kardab kõige rohkem oma jõudude kasutamist nii valge kui ka musta maagia kaudu. Seetõttu on need õpetused rikutud.

Tõeline vasakukäeline tee Tantra toimib elu täiel rinnal nautides, töötades samal ajal valgustumise nimel läbi meditatsiooni ja teadmiste – saatanlikul viisil. Paljud joogat käsitlevad raamatud on üksteisega vastuolus, mis paljastab rikutud teavet. Peate oma meele avama kõigele lugemisele – lugege seda saatanlikul viisil – välja sõeluma kristliku jama, mis kahjuks on nakatanud peaaegu kõike.

Endale jõudu andes tuleb tõde välja ja ma räägin siin oma kogemusest:

Ainus, mis nende distsipliinide puhul asjakohane on, on JÄRJEKINDEL PRAKTIKA ja ei midagi enamat. Nende õpetuste põhiolemus seisneb mõistuse ja hinge jõudude arendamises, mis on avatud kõigile universumis. Sa ei pea elama oma elu teatud seaduste järgi. Energia teeb seda, mida tal kästakse. Ainus, mida inimene vajab, on täpsed teadmised. Teadmised selle kohta, kuidas sinna jõuda ja kuidas olla kõige võimsam.

Satanistidena töötame selle nimel, et:

ENAMUS MUINASTE RELIGIOONIDE ÕPETUSEST JA DOKTRIINIDEST ON RIKUTUD. Ignoreeri NEID. HARJUTUSED, NAGU HATHA JA KUNDALINI JOOGA, HINGAMISHARJUTUSED, VÕITLUSKUNSTIDE HARJUTUSED JNE, ON TEINE ASI JA NEED ON VÄGA VÕIMSAD NÕNDANIMETATUD NÕIAVÄE ARENDAMISEL. SEE ON SATANISMI TUNNUS.

SOOV on tõhusa nõiakunsti toimimise võti. Kui meie mõistus ja hing muutuvad meditatsiooni, jooga ja mantra abil võimsaks, ilmneb see, mida me SOOVIMME, sageli meie elus, isegi ilma igasuguse töö või rituaalita. Tean seda oma isiklikust kogemusest. Ainuüksi SOOV toob selle ellu, kui selleks on jõudu.

 

© Copyright 2009, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457