Satanismi juured


"MINU TEADMISTE SALADUSES EI OLE TEIST JUMALAT PEALE MINU"

-SAATAN

"Rahu olgu temaga"

Tänu sajandite pikkusele valeinformatsioonile, valedele ja teadmiste süstemaatilisele eemaldamisele mõistavad või teavad tänapäeval vähesed inimesed, mida "satanism" tegelikult endast kujutab.

Kristlusel on olnud vabadus ilma igasuguse vastuseisuta dikteerida, mida nad väidavad, et satanism on. Selleks, et seda saavutada, tuli tõde hävitada. Katoliku kirik (algne kristlik kirik, millest kõik kristlikud sektid on välja arenenud), piinas julmakt surnuks ja mõrvas massiliselt miljoneid süütuid mehi, naisi ja lapsi, mida tunti kui "Inkvisitsioon ." Mõned lapsed, kes põletati surnuks niinimetatud "nõiamajades", olid kõigest kaheaastased.¹

Kristlased kaebavad igavesti "uue maailmakorra" üle, kus kõik identiteedid, kultuurid, isiklikud privaatsused ja vabadused kaovad ja inimkond, pärast süstemaatilist triipkoodiga varustamist, koondatakse ühte maailma orjariiki. Mida nad ei näe, on see, kuidas nende enda niinimetatud "religioon" ja piibel on alati olnud ja on selle režiimi juured ja plaan. Kõik juudi/kristlikus piiblis sisalduv on varastatud ja rikutud religioonides, mis eelnesid judaismile,  kristlusele ja islamile sadu kuni tuhandeid aastaid. Judaismi ja selle tööriista kristluse kaudu on kõik algsed vaimsed õpetused kogu maailmast (mis on KONTSEPSIOONID) varastatud, kokku pandud "ühte" ja rikutud juudi arhetüüpideks ja tegelasteks ning väljamõeldud kohtadeks. See on andnud juudi rahvale tervikuna vale ajaloo, poliitilise võimu ja "vaimse" autoriteedi, millele neil ei ole õigust.

Piibel on väga võimas alateadlik vahend masside kontrollimiseks. On näha, et tegemist on inimese loodud teosega, sest selles on lõputuid vastuolusid. Piiblit on rahvale süstemaatiliselt sisse trambitud juba väga varasest east peale. Valet tuleb alati peale suruda, vastupidiselt tõele, mis võib iseenda eest seista. Kuna vaimsed teadmised ja okultistlik võim on eemaldatud ja hoitud väheste "väljavalitute" käes, siis on teadmatu rahvas olnud selle vastu abitu. Siin on päevakorras ühe maailma orjariigi loomine, mille tipus valitsevad "valitud" vähesed. Kurjategijad süüdistavad muidugi Saatanat, et luua vajalik tähelepanu kõrvalejuhtimine, samal ajal kui nad kasutavad oma eesmärkide saavutamiseks okultistliku võimu. Neil on ajalugu selles, et nad varastavad ja süüdistavad oma vaenlasi kõiges, mis nad tegelikult on ja teevad, hoides samal ajal alati ennast kõige kõrgemas lugupidamises ja süütuses. 

Esialgsed religioonid, mida nüüd tuntakse "satanismina" (muide, "saatan" tähendab heebrea keeles "vaenlane"), põhinesid kõik sellel, mida tuntakse "Magnum Opus" või Suure Töö nime all. See, keda tuntakse kui "Saatan", on meie Tõeline Looja Jumal. Teda takistasid teised Jumalad oma tööd inimkonnaga, seda jumalatööd, lõpetamast. Jumalatöö on füüsiline ja vaimne täiuslikkus. Kui te nüüd edasi loete, siis ma tõestan seda.

Madu on kõikjal näha iidsetel säilmetel ja ehitistel. Madu peeti pühaks kõigis antiikmaailma piirkondades. Saatan on jumal Ea ehk ENKI, üks esimestest nefilastest, kes saabus sellele planeedile ja rajas esimese tsivilisatsiooni. Sumeri mütoloogias oli Enki sümboliks alati madu.

Madu esindab DNA-d, elujõudu ja kundalinit ning on säilinud Ameerika Meditsiiniliidu ja veterinaarmeditsiini embleemina, kus see sümboliseerib elu ja tervendamist. Alles juudi/kristluse tulekuga on seda püha sümbolit rüvetatud ja teotatud.

Peaaegu kõik meist on tuttavad terminiga "langenud". Seda sõna on kristlikud vaimulikud kasutanud ohtralt, et viidata Saatanale ja tema deemonitele. Tegelikult puudutab "langenud" kundalini-madu (mida on alati seostatud meie Loojajumalaga Saatanaga), mis on langenud kogu inimkonnas ja lebab nüüd lülisamba jalamil. Selle tõttu on inimkond tervikuna väga madalal vaimse mõistmise tasemel. Laste ja loomade mõtlematu väärkohtlemine, mõttetud sõjad, julmus ja lõputu korruptsioon on langenud mao tagajärjed.

"Elupuu", mis varastati iidsetest paganlikest religioonidest ja leidis tee Piibli Moosese raamatusse, oli näha mitmel pool iidses maailmas friisidel iidsete templite seintel ja mõnes hauakambris. "Elupuu" on tegelikult inimhinge kaart. Tüvi on selgroog ja oksad on chi (bioelektri) teed. 

Madu on see, mis annab hingele jõudu, tuues kaasa kõiketeadva ülitunnetuse seisundi, mida tuntakse "samadhi" nime all. "Päikese-Jumal" on tegelikult kondenseeritud chi (bioelektri) pall, mida visualiseeritakse ja ringleb läbi iga tšakra (jumala), et võimestada ja puhastada hinge, kasutades spetsiifilisi meditatsioone. See on Magnum Opuse esimene etapp.

Juudi-kristlikus Piiblis sisalduvad varastatud kirjeldused inimeste sajandite või rohkemate aastate pikkusest elust on võetud Magnum Opuse eesmärgist. Siia viib kogu nn "nõidus" - hingede alkeemia. See on inimmeele kõrgeim ja kõige sügavam töö, see on jumaluse saavutamine, mis on meie sünnipärane õigus, mis on meile antud meie Loojalt Saatanalt.

Paljudel maalidel näha olev halo on tõusnud kundalini nõiavägi. Kristlased varastasid selle kontseptsiooni algsetest religioonidest, nii idast kui läänest. Näiteks Buddat on näha haloga, nagu ka paljusid hinduistlikke jumalaid. 

Ajastu, mil algsed religioonid valitsesid, oli tuntud kui "kuldne ajastu". Umbes 10 000 aastat tagasi jätsid jumalad meid maha. Selles artiklis ei ole kavas minna üksikasjadesse, kuidas või miks. Seda käsitletakse eraldi artiklis. Jumalad on maaväline olendite rass. Tegelikult on siin planeedil Maa elanud mitu erinevat tulnukarassi, kes on tundnud huvi inimeste vastu, kas sõprade, vaenlaste või neutraalsetena.

Peamised jumalad, kes suhtlesid inimkonnaga ja on meie loojad (geenitehnoloogia kaudu), on jumalate rass, mida tuntakse Põhjala rahvana. Nad elavad kogu galaktikas mitmes erinevas päikesesüsteemis. Nad on väga arenenud teadmiste, intelligentsuse ja vaimu poolest. Mõned neist on inimestele abiks, nagu ka Saatan ja Vanemad Jumalad, keda on nimetatud "deemoniteks". Mõned on neutraalsed ja teised töötavad ja on töötanud meie hävitamise nimel. Loomingut puudutavat tausta saab üksikasjalikumalt lugeda eraldi artiklitest sellel veebilehel. Inimkonna üle on käinud sõda, milles Saatan ja tema Deemonid soovivad anda meile teadmisi, et tõsta end vaimse ja füüsilise täiuslikkuseni, samas kui vaenlane soovib hoida meid vaimselt teadmatuses, et kasutada meie elujõudu (hingi) vaba energiavarustusena.


Paljudes vaimse või okultistliku iseloomuga kirjutistes on seitsme tšakra kirjeldamiseks kasutatud ka mõistet "Jumal" või "jumalad". Tänu sajanditepikkusele tagakiusamisele nende vastu, kellel olid vaimsed teadmised, sisaldasid õpetused palju allegooriaid ja koodisõnu. Number "seitse" kordub lõputult juudi/kristlikus piiblis. See on seitsme hinge tšakra moonutus. 

Esialgne rist oli võrdse harudega, nagu on näha paljudes deemonite sigilites, mille punktid (mis esindavad tšakraid) olid väljapoole suunatud. Teised tuntud näited on natside raudrist ja mootorratturite rist. Tegelikult on see inimhinge kuju ja esindab nelja elementi (tuli, maa, õhk ja vesi), millest inimhing koosneb.
Number neli varastati ja rikuti juudi/kristlikus Piiblis, nagu ka number seitse, kõige otsesem näide on neli evangeeliumi.

Taro, mis pärineb Egiptusest ja põhineb tähtkujudel (Egiptus oli vaimse alkeemia keskus), on arenenud kaardipakiks, millest tänapäeva mängukaardid on tekkinud pärast trummi kõrvalejätmist. Tarotil on varjatud sõnum ja juhised Magnum Opuse sooritamiseks. Tarost varastati juutide leiutatud "Toora", mille algsed õpetused on põhjalikult rikutud. Juudi "Toora" on tuntud ka kui "Moosese viis raamatut" (veel üks väljamõeldud juudi tegelane, mis põhineb Sargonil ja Thutmosel) või "Pentateukki". Need viis raamatut olid kopeeritud Taro viiest värvist: Vardad/Rudad (tule element), Pentaklid/Mündid (maa element), Karikad (vee element) ja Mõõgad (õhu element), kusjuures trump on eeter või kvintessents. Kõik viis elementi moodustavad inimhinge olemuse (viies element kvintessentsus hoiab neli elementi koos) ja neid kasutatakse Magnum Opuse töös.

Kõik juudi tegelased ja arhetüübid Piiblis on paganlikelt jumalatelt varastatud pettused. "Jeesus" ei ole tõeline olend, vaid KONTSEPTSIOON. Need eksitatud kristlased, kes usuvad, et nad on "Jeesust" tegelikkuses kogenud, suhtlevad räpaste maaväliste olenditega. Aleister Crowley joonistas transiseisundis olles pildi sellest, mida tuntakse kui "Jehoovat" (mis on "JHVH" moonutus, veel üks nelja nurga ja elemendi rüüstamine, mis teeb "nime" hääldatavaks) ja joonistas halli. Tol ajal ei olnud teadmised maavälistest olenditest laialt levinud ja fotod neist puudusid. Need samad olendid olevat teinud Vatikaniga tehingu: hinged vastutasuks rikkuse ja võimu eest väheste käes. Selle eesmärgi saavutamiseks tuli kõik vaimsed teadmised kõrvaldada. Ükski pettus ei saa õnnestuda, kui ohvril on teadmised. Selleks, et tõhusalt ohvriks saada, peab inimene olema teadmatuses. Saatan on teadmiste ja valgustuse tooja. Tal ei ole midagi varjata.

Tulles tagasi jeesuse juurde, mille risti ei nähtud üheski pühakojas enne üheksandat sajandit ja mis on järjekordne nelja nurga rüüstamine, on juudi arhetüüp "Jeesus/Jeshua" KONTSEPTSIOON. Need 33 aastat, mis ta olevat elanud, kujutavad inimese selgroo 33 selgroogu, millest kundalini tõuseb. Ristilöömine sümboliseerib Magnum Opust: piinamine, surm ja ülestõusmine. Seda tööd sümboliseerivate algupäraste hulka kuuluvad Egiptuse fööniks (tuhast uuesti sündinud), Egiptuse jumal Set, kes risti löödi Furkas, lugu Isisest ja Osirisest, kus Osiris sandistati umbes üheksaks osaks ja Isis äratas ta üles.

Juudi "Neitsi Maarja" on Astarothi võltsitud pettus. Peaingel Miikael on sammuti pettus ning varastati Mardukilt. Peaingel "Gabriel" varastati Egiptuse jumalalt Thothilt, Rafael varastati Azazelilt ja Uriel Beltsebubilt. Jällegi, järjekordne röövimine neljast nurgast.

Täiendava teabe saamiseks on selle artikli lõpus lingid.

Inimese seksuaalsus on alati olnud kristlikus kirikus rangelt reguleeritud ja taunitud. Seda seetõttu, et seksuaalsus ja orgasm kui elujõud on olulised vaimse arengu ja kundalini mao tõstmise jaoks. Kuna kirik ei suutnud seksuaalset tegevust kontrollida, siis kehtestasid nad äärmusliku terrorismi doktriini. Rahvas, kes oli ilma kõigist teadmistest ja vaimsest jõust (teadmatus = hirm), langes valede ohvriks. Esile kerkis "põrgu". Sõna "põrgu" on varastatud norra sõnast "Hel", mis tähistab norra allmaailma. Tegelikult on "Taevas" ja "põrgu" koodsõnad põhi- ja kroonitšakrate jaoks. Kirik tegi kõik endast oleneva, et asendada nende numbritega mis tahes vaimseid assotsiatsioone ja mis tahes olulisi numbreid, mis olid seotud inimhingega, nagu 144 000, mis on inimkehas asuvate elujõu kanaliseerimiseks mõeldud nadide arv. Number kaks sai Saatana sünonüümiks. Teine tšakra on oma olemuselt seksuaalne ja kontrollib inimese seksuaalsust, nii et loomulikult oli igasugune seos kahega paha. Teise tšakra blokeeringud hoiavad inimese vaimselt täielikult orjastatud, kuna elujõud jääb esimeses tšakras täielikult uinuma.

Hirmuga saab kontrollida inimeste uskumusi ja mõtteid. Inimkonda on pandud uskuma, et see kõikjal olev ja "kõikvõimas" "Jumal" võib teada iga nende väikestki mõtet ja tegu. Hirmu kaudu hakkasid inimesed oma mõtteid ja tegusid kontrollima. Katoliku kiriku seitse sakramenti (veel üks moonutus seitsmest tšakrast) sundisid ranget kontrolli inimese iga eluetapi üle. Kõige enam kontrolliti nn "usutunnistuse" sakramendi kaudu. Tunnistamise kaudu oli kirikul veel suurem kontroll, nimelt hirmutatud elanikkonna sügavaimate saladuste tundmine. See võimaldas valitseval vaimulikkonnal omada võimu kuningate, kuningannade ja muu ilmaliku monarhia üle. 

Saatan ütleb meile Mustas raamatus (Al Jilwah), et paljud kirjutised ja tekstid on muudetud. Uurides erinevate müütide ja religioonide päritolu, leian, et paljud autorid on eriarvamusel, nii religioossed kui ka ilmalikud. See on tingitud kristliku kiriku süstemaatilisest hävitamisest ja iidsete teadmiste eemaldamisest. Mis teeb asja veel hullemaks, siis paljud allesjäänud originaaldokumendid, mis pääsesid hävitamisest, on muudetud. 

Jumalad jätsid meile kivisse raiutud tõe. Püramiidid (püramiidid on tšakrate kujuga) on vastu pidanud ajale. On ilmne, et need iidsed monumendid ehitati tulevase inimkonna jaoks, need jätsid meile jumalad, kes teadsid meie saatust. Need monumendid räägivad enda eest. Need ehitati selleks, et peegeldada tähtede liikumist ja toimida kalendrina, et alustada Magnum Opuse üliolulist tööd. Magnum Opus algab tavaliselt kevadel, kui Päike astub Jäärasse, mida nimetatakse "kevadiseks pööripäevaks". Täpne aeg selle töö alustamiseks on kell 3 hommikul, mis on Saatana tund. See on tõeline tund. Fiktiivne jeesus olevat hukkunud kell 3 öösel. Kell 15 on tegelikult 15:00, mitte kolm ja seega vale.

"Sarvedega jumal" pärineb Sumerist. Sumeri jumalad kandsid sarvedega peakatet. See on tuhandeid aastaid varasem kui juutlus/kristlus. Paganlikud religioonid olid tuntud oma sarvedega jumala kummardamise poolest. Alles kristluse tulekuga suruti need korduvalt välja, kuid jätkasid taaselustamist ja ellujäämist. Jällegi, sarvedega Jumalat halvustati ja sildistati "kurjaks".

Sarvedega jumal on chi, bioelektrilise elujõu sümbol. Seda esindab Merkuur, kuna see on mööduv, kuni fikseeritakse Magnum Opuse kaudu. Planeedi Merkuuri glüüfil on sarved.

Templi seintele ja püramiididele kantud nikerdused ja hieroglüüfid on tänapäevalgi veel alles, tõendina tõe kohta neile, kellel on piisavalt vaimseid teadmisi nende tõlgendamiseks. Sellepärast on jumalad need kivisse raiunus. Satanism põhineb Magnum Opusel. Kõik satanistlikud sümbolid, rõhuasetus nõidusele ja teadmistele; kõik need esindavad jumala saavutusi. Magnum Opus on see, mida satanism endast kujutab: inimkonna füüsilise ja vaimse täiuslikkuse saavutamine.

Klõpsake allolevatel linkidel, et saada lisateavet satanismi päritolu kohta:

Satanismi varaseim päritolu on Kaug-Idas

Solomoni Tempel

Vaimse korruptsuooni paljastamine: Spirituaalne alkeemia ja piibel

Iidsed paganlikud rekigioosed tekstid: Asendatud rabiinliku jama ja juudi kirjandusliku saastaga

Baphometi ajalugu

Iidne Egiptus

Madu

Mendese Kits


Viited:


¹ Cassel Dictionary of Witchcraft by David Pickering, artikkel "Saksamaa", lk 108.


Zecharia Sitchini "The Lost Book of Enki; Memiores of an Extra-Terrestrial God".


Arthur Lyons'i "Saatan tahab sind", lk 24-26.


The Biography of Satan by Kersey Graves, lk 146- 147


The People of the Sea- The Search for the Philistines by Trude and Moshe Dothan, lk 185- 186

Osa 2: Satanismi varaseim päritolu on Kaug-Idas 

Osa 3: Satanismi varaseim päritolu on Kaug Idas II 

Tagsi eelmisele lehele