Vaimse sõjapidamise taktikad ja strateegiad


Me avaldame mõju. Meie needused ja teave avalikkusele avaldavad vaenlasele oma mõju. Me peame töötama järeleandmatult ja hoidma hoogu üleval. Langenud vaenlasele ei pöörata selga enne, kui ta on täiesti ja täielikult SURMATUD. Seda tehakse ja enamikul juhtudel saadakse nuga selga või läheb veel hullemini. Inimesed, kes pooldavad mitte millegi tegemist, kutsuvad Saatana viha esile. Nad on pehmelt öeldes väärtusetud.

On palju taktikaid, kuidas tõhusalt võidelda ja töötada vaenlase hävitamiseks. Siin on mõned viisid, kuidas saab töötada vaenlase hävitamise nimel. Samuti - ma tervitan mis tahes muud panust, sest see on väga tõsine:

Kristlikud traktaadid, piiblid ja muu selline, mida meile näkku surutakse, näiteks pesupunktides, haiglate ooteruumides jne, kirjutage või pange sinna oma infovoldikud: www.exposingchristianity.com ja jätke sinna "Kristlus on vale!". Või PETTUS!"

Kristlike infovoldikute virnad võib diskreetselt prügikasti visata. Mina sattusin mõni aeg tagasi ooteruumis suurele virnale. Viskasin need prügikasti, palusin vastuvõtutöötajalt suure tassi ja läksin naisterahva tuppa, kusin tassi ja tegin täiesti kindlaks, et infovoldiiud olid prügikasti kusega küllastunud, nii et ükski sitapeast kristlane ei saaks neid päästa.

Pesulas on mul alati pliiats käepärast, et ma saaksin kirjutada www.exposingchristianity.com kõikidesse Jehoova tunnistajate haigetesse rüvedustesse, mida nad on laiali visanud. Panen sinna ka muid märkmeid. Inimesed, kellele meeldib kritseldada, võivad ka seda rämpsu, näiteks jeesuse pilte, mis iganes moodi nad heaks arvavad, deformeerida. Mõte on selles, et me anname neile teada, et seda ei sallita, ja levitame oma tõesõnumit, mis vastandub nende valedele.

Meie saatanlikke infovoldikuid võib jätta ka raamatukogudesse, panna kristlikesse raamatutesse ja nii edasi. Vanasõna "Pliiats on vägevam kui mõõk" töötab, kuid selle koletisega peame tegema kõik, mis võimalik. Teave on olnud meie sõber ja tal on rohkem mõju, kui enamik usub. Ma tean seda ja olen näinud tõendeid selle kohta.

Et jaemüügipoodides, ettevõtetes ja mujalgi tuleb toime tulla kristlusega - KAEBA!!!!!!

Kristlased on sajandeid tegutsenud ilma vastuseisuta. Vaadake, et te kaebaksite juhile, piirkonnajuhile või kellele iganes, kes on võimul. Te vaikite ja ei ütle midagi- see on viis näidata, et te talute nende kohalolekut ja pealetükkivust. Mina kaeban ALATI. Ärge unustage olla professionaalne, ärge tõstke oma häält, ärge muutuge emotsionaalseks ega kasutage nn "räpaseid" väljendeid. Paljudes kohtades, näiteks siin Tulsas, Oklahomas, mis asub otse keset pasavööndit, on avalikus kohas "vandumine" tegelikult väärtegu. Nii halvad ja mädanenud on need kristlased, kes töötavad selle nimel, et võtta ära teie põhiõigused. Nende vastu tuleb võidelda igal sammul. Pidage meeles - meie vabadus on kaalul. Me ei saa endale lubada kaotust.

Olge kindlad ja otsekoheselt. Kui te ei saa positiivset vastust, märkige üles juhi nimi ja viige see kellelegi, kes on kõrgemal ametikohal, näiteks ringkonnajuhile, ning märkige kindlasti üles alluva juhi negatiivne vastus, tema nimi, kuupäev, mil te rääkisite, ja kõik muu oluline. Kirjutage kõik üles. Andke neile teada, et olete solvunud ja ei tee nendega enam koostööd, kui nad ei tegutse olukorra parandamiseks.

Kasutage internetti - seal on väga palju e-rühmi ja arutelufoorumeid - neid on tuhandeid. Yahoo-l on palju küsimuste ja vastuste foorumeid, näiteks "Yahoo Answers." Inimesed esitavad seal küsimusi religiooni, sealhulgas satanismi kohta. Andke neile teada tõde, et satanism EI tähenda elavat vereohvrit jne, nagu nii paljud ekslikult usuvad. Lihtsalt vastuseks kirjutades www.exposingchristianity.com on kiire ja tõhus viis teha avaldus ja paljastada, mida kristlus endast kujutab. Seda saab teha - lihtsalt kopeeri ja kleebi, lehekülgede kaupa. Kõik, mida inimesed peavad tegema, on lingile klõpsamine. Veebileht teeb ülejäänu ära. Kui ma olin uus satanist, töötasin ateistide foorumites, kus ma vaidlesin kristlaste vastu. Parem ateist kui kristlane. Töötasin ka teistes e-rühmades ja panustasin iga päev paar tundi võitluses kristluse vastu. Saatan on mulle aastate jooksul näidanud, et minu pingutused internetis ülaltooduga olid tõhusad ja mõjukad.

Kristlike e-rühmadega tee "copy and paste". Vähesed kristlased loevad tõesti piiblit. Külvake kahtlust, ärritust, pettumust ja kõike muud, mida saate, et tekitada hukatust kristlaste kogukondades. Internetis on paljudel juhtudel parem kopeerida ja kleepida, sest inimesed on altimad lugema seda, mis on neile näkku pandud, selle asemel, et lingile klõpsata, kuigi mõlemad on tõhusad.

Neetke vaenlast halastamatult! Neetud nende juhte! Olge ründav jõud. Ärge laske kunagi järele, kuni nad on täielikult ja totaalselt hävitatud. Meie needused toimivad ja on toiminud. Asjad võtavad aega ja neid tuleb korrata. Paljud needused selle vastikuse programmi vastu on pannud liikuma võimsad jõud. Olge kannatlikud. Kristkus on hiiglaslik koletis, millel on uskumatu rikkus ja võim. See ei kuku ühe päevaga, kuid see kukub aja jooksul. Arvudes peitub jõud. Nii nagu üks sipelgas ei ole suur oht, võtke sipelgate armee ja nad riisuvad väga lühikese ajaga terved viljapuuaiad.

Need, kes töötavad Saatana heaks, on tema kaitse all ja saavad suurt tasu. Saatan teatas mulle 30. aprilli 2008. aasta öösel, et ajad lähevad majanduslikult palju hullemaks. Ta ütles ka: "Paljud inimesed surevad". Need, kes ei tee midagi Saatana heaks, ei saa vastutasuks midagi oodata. Põrgujõud on praegu vaimse võitlusega seotud ja neil ei ole aega raisata nende peale, kes ei taha vaeva näha. Need meist, kes on sõdalased Saatana eest, ei saa mitte ainult isiklikku kaitset, vaid ka kaitset oma lähedastele. Mida rohkem me Saatana heaks teeme, seda rohkem teeb ta meile. Kõik põrguväed vabastati 2002. aasta lõpust kuni 2003. aasta kevadeni. Vaenlane on nüüd suures sõjategevuses. Looduskatastroofid, katkud ja kõikvõimalikud vastikused ilmnevad kõikjal maailmas. Inimesed, kes on need mõned valitud ja innukad kristlased, töötavad igal võimalikul viisil, et püüda seda piibliprohvetlikku jama reaalseks teha, et rohkem masside petmist saavutada.

Üksikisikutena peame tegema kõik, mida suudame. Inimesed, kes on VIP ja ei saa riskida oma mainega- kasutage oma mõjuala! Kui te kahtlete, mida teha, küsige Saatanalt juhatust. Te saate otseseid juhiseid, et töötada diskreetselt, mis iganes on teie amet või mis iganes, mida te saate teha, mis ei kahjusta teie staatust. Ma tean, et JoSil on inimesi igal pool.

Need teist, kes saavad teha isiklikke rituaale või osaleda grupirituaalides koos teiste Saatana vendade ja õdedega - tehke seda. Rühmade kuupäevad ja kellaajad ning rituaalid antakse JoSi gruppides ja pannakse välja Vaimse Sõja Teadetetahvlile.

Inimesed, kes töötavad selle nimel, et tekitada satanistides lahkarvamust, ahistades liikmeid, sõimates teisi saatanistlikke gruppe ja kõike muud, et tekitada probleeme satanistidele - olge hoiatatud. Mõned teist on ennast täis, sest teie surnud e-rühmad ja muud õnnetused ei paista ikka veel uppuvat. Teid peetakse põrguvägede vaenlasteks.

Markuse: 25

Ja kui maja jaguneb iseenda vastu, ei saa see maja püsima jääda.

26 Ja kui saatan tõuseb iseenda vastu ja on lõhestatud, ei saa ta püsima jääda, vaid tal on lõpp.

Inimesed, kes töötavad Saatanliku lahkarvamuse loomiseks, saavad põrguvägede poolt karistada.

Tagasi põrguarmee 666 pealehele 

 

© Copyright 2008, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457