Vaimse sõjapidamise koolitusprogramm satanistidele

Mis puutub tehnikatesse - keda ja kuidas psüühiliselt rünnata -, siis küsige juhiseid Saatanalt ja tema deemonitelt. Nad viivad teid selle juurde, mida teil on vaja teada. Olge lihtsalt avatud.

See on lihtne step-by-step programm, mida järjekindlalt järgides saate kuue kuu jooksul tulemusi. Pidage meeles, et kuue kuu pikkune ajavahemik on suur samm edasi ja on ettevalmistus kõrgemate võimete tasemete jaoks. Kui suudate keskenduda täielikult ja selgelt viie minuti jooksul, olete jõudnud pädevale tasemele. Te võite töötada rohkem, kui antud õppetundides minimaalselt ette nähtud. Te võite neid teha nii tihti, kui soovite, et kiiremini edasi liikuda, kuid on väga oluline, et te jääksite selle programmi juurde.

Soovitan teil pidada musta raamatut või päevikut ja kirja panna oma tugevad ja nõrgad küljed, kõik märkimisväärsed kogemused või muljed või kõik, mida te peate oluliseks. Küsige endalt, kuidas meditatsioon tundus, kuidas te ennast pärast seda järgmisel päeval tundsite, mis tahes probleemid, mis teil meditatsiooni tegemisel tekkisid jne.


Esimene kuu

 

Teine kuu 

 

Kolmas kuu

 

Neljas kuu 


Oluline on järgida iga päeva juhiseid ja teha ainult etteantud meditatsioone.

Seda programmi järgides võib kuue kuu jooksul saavutada arenenud vaimujõu taseme. Väga oluline on alustada algusest. Kui suudate säilitada oma täielikku keskendumist, ilma igasuguste häirivate mõteteta, mis tahes meditatsiooniga tervelt viis minutit, näitab see, et olete vilunud. Need meditatsioonid arenevad samm-sammult, iga meditatsioon valmistab ette järgmise taseme. On väga oluline omada kindlat alust, sest see valmistab ette edasijõudnud praktikateks ja psüühiliste võimete realiseerimiseks.


Küsimuste või murede korral palume need postitada e-rühmadesse.Tagasi põrguarmee 666 juurde


 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457