Enamik töid ei ole lihtsalt "ühekordne tehing"

Kahjuks on vaimse jõu ja selle hankimise ja kasutamise kohta nii palju valeinformatsiooni. Näiteks tööloitsude puhul, mis iganes need ka poleks, 99% juhtudest ei ole see "ühekordne" tehing. Tõtt-öelda ei ole enamikul inimestel vaimset jõudu, kuna nende hing pole piisavalt tugev, nagu jumala oma, et ühes töös midagi olulist korda saata. On üksikuid, kes on edukad, kui üks kord töötab, mõnikord on planeedi energiad joondatud teatud viisil, kus üks tabab, kuid see pole norm.

Teised tegurid, näiteks rühm, on suureks abiks eeldusel, et kõigil liikmetel on tugev hing.

Enamiku inimeste jaoks peab olulise töö tegemisel esinema kordamist. Mida võimsam on hing, seda vähem kordamist, kuid harva piisab ühest korrast. Energia ehitab. Seetõttu põhjustab meditatsiooni või töö vahelejätmine suuri probleeme.

Lugedes läbi iidseid kirjutisi loitsutööks, nagu 1586. aasta Necronomicon, kasutatakse sõna "graveerimine" laialdaselt. Samuti "metall". Tõde on teada, need on vaimsed koodid, mitte sõnasõnalised tähendused. Azazel on alati olnud tuntud kui metallitöö meister. "Metalll" on seotud hingega. Igal seitsmel peamisel tšakral on konkreetne metall, näiteks:


1. Alus = plii

2. Sakraal = raud

3. Päike = kuld

4. Süda = vask*

5. Kurk = elavhõbe*

6. Kuues = hõbe

7. Kroon = tina


*Pange tähele, et ülaltoodud loend on traditsiooniline metalli tšakra sümboolika. Me seame need õpetused kahtluse alla ja kahtlustame, et osa neist on rikutud, kuna südametšakra on neutraalne ja teistest tšakratest erineva kujuga, mis on osa mehe ja naise paarist, nagu mehelik põhi ja naiselik kroon. Küsimus on selles et kurgutšakra, mitte südametšakra on "emotsioonide asukoht". Samuti valitseb südant elavhõbe ja kõri vask. Olge avatud eksperimenteerimiseks ja tehke oma meditatsioonikogemuste kohta isiklikke märkmeid. Aktiivne kogemus on kõige olulisem, mitte ainult teooria; see on viis, kuidas inimene õpib.

Nüüd tähendab millegi "metallile graveerimine" tegelikult graveerida hinge valgust korduvate kinnituste kaudu. Valgus võib olla valge-kuldne või mis tahes muud värvi, kuna hing on tehtud valgusest. Selle kohta lisateabe saamiseks vaadake: JoS-i uudiskiri – sõnum 284

Ühest korrast ei piisa. Et oma saatust tõeliselt muuta, eriti siis, kui sellega on seotud ka teiste saatused, näiteks paljud inimesed püüavad praegusel majanduslikult raskel ajal endale korralikku sissetulekut kindlustada, tuleb olla tugev. Sinu hing peab olema tugev. See saavutatakse teie tšakrate, Hatha [füüsilise jooga] või tai chi või muude sisemiste võitluskunstide ja hingamisharjutuste kaudu. Energiat tuleks iga päev tõsta ja hoida tugevana.

Saatanlik roosikrants sobib ideaalselt igaks tööks, mis nõuab palju energiat. Roosikrantsiga saab kindlasti teha kinnitusi, ükskõik mis keeles sa räägid. Samuti tahaksin siia lisada, et mitte teemast kõrvale kalduda - kogu telepaatiline suhtlus on universaalne selle poolest, et võõrkeeled ei sega, kuna mõistus ja hing töötlevad suhtlust, kõik, mis nende kaudu telepaatiliselt antakse, tuleb teieni selles keeles, mida te teete. Välja arvatud juhul, kui võõrkeel on tahtlik. Nii et olenemata sellest, kas keegi, kellega suhtlete, räägib teist keelt või mitte, kuulete neid oma keeles. Vaim ja hing edastavad seda sel viisil. Tean seda oma kogemusest.

Tulles tagasi saatanliku roosikrantsi juurde, tuleks korrata kinnitust – lühike, olevikus ja asjakohane; kõik 108 helmest. Seda tehes keskenduge oma valitud valgusele või värvile, mis täiendab töötamist kõigega, mida soovite saavutada, kuna see annab sellele jõudu. Täielik keskendumine on siin hädavajalik. Mis puutub transsi, siis avastate, et ainuüksi ülaltoodut tehes olete hetkega transis, kuna kõik helid on ebamugavad, nagu siis, kui inimene on magama jäänud.

Ka mõistuse tugevus on loitsutöös väga oluline. Sa ei saa lihtsalt tegevusetult kinnitusi korrata ja lasta oma mõtetel rännata. See vähendab drastiliselt kõike, mida proovite saavutada. Keskendunud meel on nagu laser. Hajutatud energia, mis on hajutatud, saavutab vähe, kui üldse midagi. See tuleb aja, kannatlikkuse ja järjekindlusega. Ärge heituge. Järjekindlalt oma mõtteid rakendades paraneb teie keskendumine. Mõned inimesed, näiteks need, kellel on tugev Skorpioni rõhk või Merkuuri/Pluuto aspektid, tuleb seee loomulikult. Teised inimesed peavad sellega tegelema, aga kõik alustavad kuskilt. [Planeet ülal, pärineb eelmistes eludes tehtud tööst.]

Mõnikord on teil oma mõtte keskendumisega tavapärasest rohkem probleeme, kuid siiski lõpetage töö. Märkimisväärsete tööde jaoks tuleks neid iga päev teha 40 päeva jooksul. 40 on Saatana arv, nagu ka number 9; 108 [helmed saatanlikus roosikrantsis]; [1 + 0 + 8 = 9]. Need numbrid on väga iidsed ja olulised, kuna kannavad erilist vibratsiooni.

Iga päev aitavad kinnitused koos visualiseeritud valgusenergia ja meele fookusega teie isiklike eesmärkide saavutamisel palju ära teha. Ärge kunagi kahelge oma töös, isegi kui midagi on tagasilöögiks. Jätkake energia rakendamist igal viisil. Mõnikord kulub teie hinge tugevusest olenevalt rohkem kui nädal, enne kui suured asjad teie töös muutuma hakkavad. Kunagi ei tohi päeva vahele jätta, sest see võib kogu töö rikkuda.

Näiteks kaitseaura ehitamisel kandke endale valge-kuldset energiat, tehes samal ajal 108 korda kinnitust, kasutades saatanlikku roosikrantsi 40 päeva jooksul. Teatud töid, mis nõuavad väga palju energiat, tuleks korrata veel 40 päeva. Avastate, et suudate oma saatuse ja elu üle ise juhtida, kuid see nõuab palju pühendumist ja tööd.


© Autoriõigus 2013, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457