Enda kaitsmine


Paljud inimesed on mures maailma asjade pärast, mis lähevad iga päevaga hullemaks, nagu majandus ja sellega seonduv.

Ainus, mida saate teha, on hoida oma hingeenergiat üleval ja töötada nende võimendamiseks. Olenemata sellest, mida teete meditatsioonide jaoks [oleme kõik indiviidid], pärast meditatsiooni/jooga seanssi jne, peaks inimene olema täiesti vaikne ja kogema seda, mida ma nimetan "energiasuminaks". See on koht, kus sa tunned, et hõõgud energiast, vibreerid sellest või kõikjal, kus saad tunda oma hinge energiat, mida võimendas just tehtud töö.

Kogenud mediteerijad teavad seda tunnet. See tuleb mõni minut pärast joogat, pärast hingamisharjutuste tegemist, päikesest energia ammutamist ning mitu korda pärast aura ja tšakrate puhastamist. Lihtsalt paigal istumine ja selle energiasumina üle mediteerimine aitab seda võimendada. See on teie energia; teie jõud. Kui teil on see pärast meditatsiooni/jooga seanssi, on aeg oma kinnitused teha. Afirmatsioonide esitamisel peaksid need olema olevikuvormis, lühike fraas, mis on asjakohane. Näiteks: "Mul on turvaline ja ma olen igati kaitstud." "Olen oma töös edukas." "Minu töö on turvaline ja igati kaitstud." "Mul on nüüd kindel töökoht ja palk on minu jaoks piisav."

Kõik kinnitused tuleb esitada olevikuvormis, kuna mõistus/hing ei mõista tulevikuvormi nagu "juhtub". Visualiseerige valge-kuldne valgus kõikjal enda ümber, sest see on astraalenergia, mis töötab teie kinnituste avaldamiseks. Ehitage see astraalenergia. Lõdvestuge, kuid kinnitage kavatsuse ja keskendumisega. Kui teie mõtted lähevad rändama, ärge ärrituge, vaid tooge nad tagasi.

Kui see pole väga tugev, tuleks töid teha iga päev umbes 40 päeva järjest. 40 on saatana arv. Kahjuks on see number, nagu ka number 7 [tšakrate jaoks], varastatud ja vaenlase poolt rikutud, kuid jätke see tähelepanuta ja kasutage seda. See on seotud kuu tsükliga.

Ärge alustage tööd tühjal kuul. Kasvava kuu ajal tuleks alustada töid, millesse soovitakse meelitada olukorda, projekti kasvu ja muud sellist. Praegused kuuandmed on kõikjal Internetis ja nendes rühmades on alati abi inimestele, kes sellest palju ei tea. Tööd, mis on suunatud lõpule, tuleks teha kuu kahaneva faasi ajal.

Ma tean kedagi lähedast, kellel olid kohutavad planeedid selles mõttes, et Saturni läbiminek muutis enamiku tema isiklike planeetide suhtes tugevaid tagasiminekuid, ja lisaks sellele oli Saturni transiit tema esimeses majas [üks halvimaid aegu kellegi elus ]. Ta mediteeris järjekindlalt igapäevaselt [ta töötas umbes 60 tundi nädalas, nii et tal polnud palju vaba aega], kuid ta teadis, kui halvad on tema planeedid ja keskendus positiivsete kinnituste andmisele, nagu ma mainisin eespool. Samuti kutsus ta esile päikeseenergiat. Mida säravam on energia, seda tugevam see on. Uskumatu, et ta pääses vigastusteta. Ilmnesid väikesed probleemid, kuid ei midagi laastavat.

Tahaksin veel midagi lisada seoses oma kogemusega. Sõitsin ja lähenesin ristmikule vaiksel tänaval. Sekundi murdosa jooksul vajutasin ilma igasuguse põhjuseta pidurile. Ülekäigurajal tuli kihutades auto ja sõitis üle stoppmärgi. Mul polnud mingit põhjust aeglustada või pidurit vajutada, sest mul oli eesõigus. Kui ma ei oleks pidurit vajutanud, oleks stoppmärgi ületanud auto mu autoga kokku põrganud. See sõitis umbes 50+ miili tunnis 25 miilise tunnikiiruse tsoonis.

Ärge oodake, kuni teie elu läheb kontrolli alt välja või kus probleemid on nii tõsised, et olete sügavas jamas. Tean aastatepikkuse kogemuse põhjal vaimse tähelepanu olulisust konkreetsele probleemile, näiteks tervenemisele; kui see tabatakse väga varajases staadiumis, kulub kontrolli alla saamiseks palju vähem energiat ja vähem aega. Kui miski saab sinu elus nii-öelda tugipunktiks, siis sellega spirituaalne tegelemine, oma jõudude kasutamine võib olla palju aeganõudvam ja keerulisem ning see nõuab palju rohkem energiat.

Ärge kartke maailma olukorda ega kahtle kunagi oma töös. Proovige mõelda muudele asjadele ja suunake oma mõtted oma tööst kõrvale, et see saaks oma tööd teha. Hingeenergia sarnaneb säästudega. Enamikul inimestel on mingisugune rahaline toetus. Sama tuleks teha ka hingeenergiaga.

Samuti tahan siia lisada – meditatsioonide vahelejätmine, juhuslik mediteerimine, juhuslik töö tegemine ja muu selline; sest kõik saab alguse meelest – teie arvutist, mida te kasutate, toolist, millel istud, lauast, millel arvuti on sisse lülitatud, tänavatest, hoonetest, supermarketitest, akendest, peaaegu kõigest siin maailmas, mis on materiaalne – IDEE OLI ENNE MATERJAALSET ILMUMIST! Keegi mõtles midagi välja ja kujundas selle oma mõtetes enne, kui ta selle teoks tegi.

Sama kehtib teie töö kohta astraalil. Te loote endale olukorra, olgu selleks siis kindel töökoht, isiklik edu, kindel rahaline olukord, isiklik kaitse või mis iganes. Kui teie energiad langevad, nagu meditatsioonide vahelejätmise või juhuslike meditatsioonide puhul, avab see kahjuks teie elus ukse kahetsusväärseteks sündmusteks ja asjaoludeks. Ärge lubage sellel juhtuda. Hoidke oma energiat kõrgel ja kõik see läheb hästi.

Hatha [füüsilise jooga] regulaarne harjutamine aitab avada meelt ja tugevdada intuitsiooni. Teie intuitsioon ja sisetunne on samuti asendamatuks abiks, et saaksite vigastamata üle selle maailma rasketest aegadest.

Lõpetuseks pidage meeles, et telepaatiline suhtlus on allutatud igasugustele häiretele, mis ei erine Ouija tahvlist. Toetuge eelkõige oma võimetele. Liiga paljud inimesed sõltuvad deemonitest ja vaimudest. Põrgujõududel on nüüd käed tööd täis. Satanismi sõnum on olla tugev. Meditatsiooniprogrammist rangelt kinni pidamine nõuab palju isiklikku jõudu ja iseloomu. Muutke see harjumuseks.

Konfutsius ütleb: "See, kes on iseenda suhtes range, ebaõnnestub harva."

 

© Autoriõigus 2011, 2013, 2015, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457