Lisateave elementide kohta

Vastupidiselt vanemates meditatsioonitekstides sisalduvatele rohketele hoiatustele, tuleks järk-järgult suurendada oma sallivust elementide suhtes. Oleme leidnud, et need hoiatused ei ole usutavamad kui "kolmekordne" jama. Mõned meist, mina kaasa arvatud, on hinganud tules tublisti üle 100 hingetõmbe, AGA, me töötasime selle tasemeni kannatlikult teatud aja jooksul. Selleks, et teha tulemaagiat hirmsa intensiivsusega, peab inimene olema võimeline hoidma tuleelementi suures koguses ja taluma seda. Sama kehtib ka teiste elementide kohta. See, kes suudab hoida oma tuleelementi, on võimeline musta maagia loitsu ohvrit, kellel puudub selle elemendi suhtes tolerantsus, täielikult ära põletama. See tuleb aja jooksul.

Akasha/Eeter/Kvintessents, mille me oleme leidnud, on aluspõhi. Kvintessents intensiivistab igasugust töötamist. See element on tihedalt seotud tulega ja kui sellega igapäevaselt töötatakse, tõuseb kehatemperatuur. Kehatemperatuuri tõus näib olevat püsiv. Kui midagi tahta, võib see kvintessentsile sisse imbuda, muutes selle palju võimsamaks. Kvintessentsi, mis on ultraviolettvalgus, neelamisel on üks võimalus visualiseerida "musta valgust", mis oli populaarne 1970ndatel, et panna plakatid helendama. Musta valguse värvus on kvintessentsi värv.

Lisateavet elementide ja nende konkreetsete kasutusviiside kohta on tulemas. Vaadake uuenduste kohta peamist meditatsiooni lehekülge [link allosas].


© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457


TAGASI JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE