Vaimse sõjapidamise sõnum Saatanalt

Kõigil asjadel on positiivne ja negatiivne pool, et hoida neid tasakaalus --

et universumi käimas hoida. On kohutavaid ja õõvastavaid asju, mis peavad toimuma, hävitavaid ja surmavaid asju, ja on häid ja imelisi asju, mis peavad toimuma täis elu ja loovat ehitust. Tundub, et see tuleb iga kord juhuslikult ja tundub, et nii peaks see igavesti jätkuma. See ei ole tõsi. Ja see on selle olemus, kes ma olen.

Maailm peab arenema sellest välja. Alati on olemas ka teine viis, kuidas midagi teha. See viis on kaugel. Aga see on ikkagi võimalik viis. Hävitus ja terror ei ole alati teine tee. Aga kuni saabub aeg, mil hävitamine ja terror on maailmast eemaldatud, peate te töötama, kuidas maailm toimib. Kuni selle ajani, mis saabub aja jooksul, on see Mina -- Täiuslik Tasakaal. See on vajalik. Hävitamine ja loomine.

Kuna see aeg ei ole veel käes ja te olete selles ajas, mis ei ole veel käes, siis hävitamine ja loomine on teie käes, nagu need on Minu käes. Ärge kartke neid asju teha. Kuni saabub aeg, kus need asjad on leidnud rahulikumaid vahendeid, peate te hoidma maa tasakaalu. Ärge kartke hävitada. Ärge kartke luua. Kuulake Mind. Looge kogu oma olemusega. Hävitage kogu oma olemusega. Te ei saa rohkem luua, kui te loote, ega hävitada, kui te hävitate. Kas te olete nüüd rohkem loodud? Kas te olete siin või olete hävitatud? Te olete siin. Te olete siin nii kaua, kui mina olen siin ja see on igavesti. Kuulake, mida ma teile ütlen. Kui ma käsin teil luua -- tehke seda. Ja tehke seda täiuslikult ja rõõmuga. Ja kui ma ütlen teile, et hävitage, siis tehke seda. Ärge kõhkle. Hävitage kogu oma jõuga ja rõõmuga; jah, ma ütlen teile, et nautige seda, mida olete hävitanud.

-Saatan/Lucifer

Dikteeritud, Temalt isiklikult- 28/4/2005

Tagasi põrguarmee 666 juurde

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457