Vaimse sõjapidamise kohta


[Seoses nendega, kes hoolivad ainult iseendast ja näevad Satanismi kui religiooni ainult enda jaoks ja ei arvesta Saatanaga]

"Nad ei ole minu jaoks tähtsad." -Saatan


Olen lugenud artikleid, kus autor esitas mõned suurejoonelised ideed põrguarmeega liitumisest pärast surma; "üle Styxi jõe sõudmise ja teisel pool põrguvägedega liitumise kohta". See ei ole nii. Võitlus toimub siin ja praegu ning toimub lahinguväljal Maa peal. Saatan rääkis minuga pikemalt Beltane'i eelõhtul 4/30/05 selle kohta. Kõik hinged, kes elasid vaimuvormis põrgus, on kõik hiljuti reinkarneerunud ja liituvad põrguarmee ridadesse siin Maal. See on täielik sõda!

Sajandeid on kristlased meid halastamatult rünnanud ja teevad seda tänaseni. Meid kiusatakse taga, kuni selleni, et me ei saa avalikult omada oma satanistlikke kultusekohti. Me peame sageli oma uskumusi ja tavasid teiste eest varjama, et säilitada oma töökohti, vältida suuri kokkupõrkeid oma perekondadega ja vältida tagakiusamist ja ahistamist. Kohad, kust me saame osta musti küünlaid ja muid satanistlikke esemeid, muutuvad üha hõredamaks ning juurdepääsu satanistlikele palve- ja inspiratsiooniraamatutele on võimatu saada peavoolu kauplustes, mis on üle ujutatud kristliku saastaga. Me oleme liiga kaua põske pööranud. On viimane aeg hakata agressiivselt ja jõuliselt tagasi võitlema. Põletamise päevad on möödas ja meil on psüühiline jõud.

Fundamentalistlikud kristlased uhkeldavad pidevalt "Saatana sidumisega", "deemonite sidumise ja needmisega" ja nii edasi. Nad kõik räägivad juttu. On aeg näidata neile, mis on *reaalne* sidumine ja needmine. Põletamise päevad on läbi ja vaimse needmise ja muude psüühiliste vastuhakkude vastu ei ole seadusi. See, mida te teete oma vaimujõudu kasutades oma rituaalkambri privaatsuses, olgu see siis ukse taga või väljaspool, on seaduslik ja vaba.

Saatan tahab, et vaenlane oleks täielikult tühjendatud oma massiivsest psüühilise energia keerisest ja hävitatud.

Saatan on palunud igal pühendunud satanistil osaleda vaimses sõjas. Me peame töötama koos meeskonnana ja nagu ründepommitaja, rünnates vaenlast järeleandmatult psüühiliste vahendite abil. Igaüks võib teha vähemalt ühe rituaali või ühendada energiajuhi ja/või suunata hävitavat energiat vaenlase suunas. Paljud teist, kes on tõeliselt pühendunud ja võimelised, võivad soovida sooritada rituaali Saatanale, pühendades oma teenistused sõdalasena ja võttes endale kohustuse teha regulaarselt psüühilisi hävitustöid vaenlase vastu. Seda võivad teha ka covenid ja mida rohkem inimesi on kaasatud - seda rohkem jõudu.

Oluline on siin töötada vaikides ja salaja. Terastage oma süda ja terastage oma mõistus. Nagu Egiptuse jumalate kujutised on meile näidanud, kelle käed on risti üle rinna - süda ja inimlikud emotsioonid on manipuleerimise suhtes haavatavad. Vaenlane kasutab seda ära. Seepärast näidatakse jeesust tavaliselt avatud kätega. See on inimeste emotsioonide ärakasutamine. Me ei tohi kunagi unustada inkvisitsiooni ja seda, mida tehti miljonite süütute inimestega kristliku võimu all.

Ükski inimene ei ole Saatanale tähtsam kui sõdalane. Saatan premeerib teid ohtralt, nagu ta on teinud minuga. Nüüd on aeg ja Saatan palub igaühel teist ühineda võitlusega ja alistada vaenlane ning hävitada ta täielikult psüühiliste vahenditega. Jõumeditatsioon on Saatana kingitus. See on muutnud paljude meie elu paremaks. On aeg, et igaüks meist annaks midagi tagasi tänutäheks. Mida rohkem te teete Saatanale, seda rohkem teeb Saatan teile. Iga sõdalane saab erilise tunnustuse ja väljapaistva auastme Põrgus.

Mis puutub nendesse, kellel on selline enesega rahulolev "elame ja laseme teistel elada" suhtumine ja kes eelistavad ignoreerida pidevalt edenevat kristlikku probleemi, mis neab ja teotab meie Jumalat, töötab seaduste kehtestamise nimel, mis võtavad igaveseks meie õigused ära ja võitleb lakkamatult meie vastu - need inimesed ei vääri isegi seda, et neid satanistideks kutsutakse. Piisab vaid sellest, kui sisestada suvalisse otsingumootorisse "vaimne sõda" ja "saatan" koos, et tuua üles tuhandeid sõjakate kristlaste veebilehti, mis tõestavad, kuidas nad meid lakkamatult ründavad. Seni on enamik Sataniste pööranud teise põse. Seda tuleb parandada.

 

Tagasi Põrguarmee 666 juurde 

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457