Retsiteerimine

Kogu universum vibreerib teatud sageduse järgi. Kõik koosneb vibreerivatest molekulidest, mis on häälestatud teatud sagedusele. Maailmavõimud on sellest teadlikud ja teatud valitsusasutused on nende sagedustega eksperimenteerinud. Helid, mida me tavaliselt ei kuule, võivad mõjutada meie mõtteid, meeleolusid ja emotsioone, samuti meie psüühilist ja füüsilist mina.

Meie tšakrad on väga tundlikud vibratsioonide suhtes ja konkreetsed laulud, mis on seotud iga tšakraga, stimuleerivad tšakrat lisaks visualiseerimis- ja hingamistehnikatele. Iga tšakra puhul peaks laulu toon muutuma kõrgemaks, alustades algtšakrast, kus lauldakse madalal toonil. Retsiteerimine teeb palju ära tšakrate stimuleerimisel ja avamisel.

Jumala nimede vibreerimine ja laulmine on samuti väga võimas. Me võime laulda Saatana ja deemonite nimesid, visualiseerides nende värve ja keskendudes teatud deemonite omadustele, mida me soovime endale saada. Sigilite visualiseerimine on samuti väga võimas. Eenokia võtmed on väga võimsad, kui neid rituaali ajal monotoonselt retsiteerida.

Retsiteerimine toob töötegemisse rohkem jõudu. Heli võib purustada klaasi või muuta inimese sisemuse tarretiseks, tappes ta koheselt, see on heli jõud. Vihatud inimese nime õigel toonil skandeerimine nuku piinamise ajal lisab töötlusele jõudu. Meie mõistus, kui see on treenitud, saadab välja tugevaid elektrilisi impulsse, molekulide vibreerivate lainete mõttevorme, mida suunatakse/saadetakse rituaali ajal läbi intensiivse keskendumise. Heli lisamine intensiivistab mõttevormi.


© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457

TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE