Põrgu Armee 666 Oluline teave: 1/Jaanuar/2015

Pange tähele, et mõned harjutused Põrgu Armee 666 raames on väga arenenud. Kannatlikkuse ja visaduse korral leiate, et mõnedes te hiilgate, kuid teistes, mis nõuavad palju rohkem aega, mitte. See on normaalne. Ärge kunagi heidutage ega pettuge endas. Isegi väga arenenud hingedel ja niinimetatud "meistritel" on nõrgad kohad. Nende harjutuste eesmärk on tutvustada teile oma hinge erinevaid võimeid. Uute inimeste puhul on enamik neist uinunud. Ei eeldata, et te suudate, rääkimata sellest, et omandate kõik harjutused etteantud aja jooksul. Kannatlikkus ja ennekõike püsivus toovad edu, mis ületab teie ootusi

LISAKS... Mudrad [käeasendid] tšakrate avamiseks ei ole ühegi harjutuse puhul vajalikud. Need on vabatahtlikud ja neile, kellel on suuremad käed, võivad mõned mudrad osutuda võimatuks. Mis ON oluline, on õiged vibratsioonid.

Ka sügav transs ei ole vajalik. See ei ole alati võimalik. Oluline on sattuda rahulikku ja lõdvestunud olekusse ning anda endast parim antud harjutustega. Ma olen teinud üsna palju harjutusi, näiteks elementide kutsumist ilma sügavasse transsi sattumata. Nagu kõik muu, tuleb ka võime end transsi viia kannatlikkuse, püsivuse ja ajaga.

Esitage alati kõik küsimused, mis teil on, või postitage kõik mured Joy of Satan e-rühmadesse ja foorumitesse. Ma vabandan, et ma ei ole seda JoSi veebilehe osa uuendanud. Palun mõistke, et meil on vähe töötajaid, põrgujumalad kuhjavad meile pidevalt rohkem tööd, sest asjad on kriitilises staadiumis ja kiireloomulised. Meil on ka palju igapäevaseid majapidamistöid ja muud sellist, millega tegeleda. Kellelgi, kes on tõeliselt pühendunud Saatanale, ei ole palju vaba aega.

 

Tagasi põrguarmee 666 juurde 

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457