Jooga hingamise põhitõed


"Elu on hingamises"

-Thoth

Jooga hingamisharjutused on ühed kõige võimsamad viisid vril/nõiaväe/chi jne võimendamiseks. Need hingamisharjutused stimuleerivad ka kundalini madu ja hõlbustavad selle tõusu.

On palju arenenud hingamisharjutusi. Selleks, et neid õigesti ja tõhusalt sooritada, tuleb omandada põhitõed. Peaaegu kõik edasijõudnud hingamistehnikad on üles ehitatud põhitõdedele. Kui olete põhitõdesid oskuslikult omandanud, tulevad edasijõudnud harjutused palju kergemini.

Nõiavõime on üles ehitatud sammhaaval, kindlatele alustele. Nendega ei tasu lollitada ega mängida, sest need harjutused töötavad elujõu võimendamisel ja muundamisel. On hädavajalik liikuda aeglaselt ja samm-sammult. Ettepoole hüppamine ja/või nende harjutuste ülepingutamine võib olla ohtlik. Nagu iga asja puhul, kui midagi ei tundu õigesti, siis lõpetage.

Kõik joogaharjutused peaksid lõppema 10-15 minutilise olemisega lõdvestunud asendis täiesti liikumatult. See on koht, kus peitub vägi, sest te kogete energiasuminat, mis on teie vril/nõiavõime võimendamine.

HOIATUS!!!

ÄRGE üle pingutage hingamisharjutustega!!! Rohkem siin EI ole parem! Kinnihoidmise soovitused on ainult näited. Vähem kinnihoidmine on hea. Tehke seda, mis on mugav. Mitte kunagi ei tohiks hingamisharjutusi tehes tunda õhupuudust, tunda stressi või vajadust hingeldada. HINGAMISHARJUTUSED EI OLE NAGU JÕUHARJUTUSED! SURUMINE VÕI PINGUTAMINE VÕIB PÕHJUSTADA KESKNÄRVISÜSTEEMI KAHJUSTUSI, ST AJUKAHJUSTUSI.

Hingamisharjutusi tehes alustage ühe või kahe meetodiga ja ainult viie ringiga ükskõik millise allpool toodud meetodiga. Kui teete Kundalini jooga harjutusi, mis sisaldavad tulehingamist, toimib see kui hingamisharjutus iseenesest. Kundalini harjutuste puhul on ok teha kogu programmi, kuid ma soovitan tungivalt alustada vähemate kordustega kui antud 108, näiteks alustada ja jääda mõnda aega 54 kordusega harjutuste puhul, kus öeldakse, et tehke 108 korda. Need harjutused on midagi, mida te ei saa suruda. Need ei ole kuidagi nagu jõusaalis treenimine.

Mis puutub inimestesse, kes on juba mõnda aega rutiinselt tegelenud ja kellel on kogemusi, siis jätkake sellega, mida te teate, et see on teile mugav. Ma räägin siinkohal uutele ja kogenematutele.

JOOGA PÕHILISED HINGAMISHARJUTUSED

Jooga täielik hingamine alus 

Päikese-Kuu hingamie (Alternate Nostril)- Uuendatud 28 August 2018

Tulehingamine 

Sumisev hingamine 

Sithali 

Sitkari [Mao sisisev hingamine] - Uuendatud 28/August/2018

Kassi sisisev hingamine [Ujjayi] - Uuedndatud 28/August/2018

Kumbhaka Lunar Hingamine 

666 Luciferi Graali hingamine 

 

© Copyright 2009, 2013, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457


TAGASI ASTAROTHI IDAPOOLSE ÜHENDUSE LEHELE

TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE