Saatana Rõõm uuendused

9/detsember/2021:

Viimased uuendused:6/November/2021:

Viimased uuendused:

Uuendatakse deemonite sektsiooni.


12/Oktoober/2021:

Viimased uuendused:

Azazeli leht Ülempreester Hooded Cobra 666-lt on nüüd saadaval. Kliki siia, et lugeda rohkem teavet Suure Azazeli kohta.

Väike retušeerimine deemonite indeksilehel [rohkem on tulemas].

10/oktoober/2021:

(uuendatakse veel paljude saatanlike sümbolite ja nende selgitustega)- kliki siia.
Väike värskendus 2: Lord Azazeli lehekülje esimene värskendus (Suur värskendus edasiste teadmiste ja hieratilise teabega on tulemas lähipäevil) - kliki siia.


17/September/2021:
Ameerika Ühendriikides ja läänemaailmas toimuvate ähvarduste tõttu meie vabaduste ja finantsvabaduste vastu, võtab Saatana Rõõm nüüdsest alates vastu annetusi krüptoraha kaudu. Ameerika Ühendriikides ja läänemaailmas üha suurenev tsensuurioht kasvab aja jooksul eksponentsiaalselt. Saatana Rõõm ei karda tõde välja öelda ja see ei muutu kunagi. Satanism tähendab vabadust.

Ülaltoodud reaalsuse tõttu on krüptovaluutad nüüd eelistatud viis annetamiseks. Kõigil soovitatakse kasutada selle asemel krüptoraha ja hakata selleks peavoolu protsessoritest eemale liikuma. Krüptoraha on väga lihtne osta, saata, annetada ja säilitada.

Kui soovite meid annetusest teavitada, küsida mis tahes seotud küsimust annetamise viisi kohta või kui soovite annetada muudes krüptovaluutades kui allpool toodud, siis kirjutage meile julgelt aadressil jos.donations@protonmail.com.

Annetamiseks klõpsake siin.


29/August/2021:

Sõnum ülempreestrilt Hoodedcobra 666-lt:

Kogu veebilehe sisu uuendatakse ja ajakohastatakse nüüd järk-järgult. See sisaldab ka uut ja olulist teavet, mis täiendab JoSi, meditatsioone, juhiseid, teadmisi Jumalate kohta jne.

Viimane uuendus:


Sõnum ülempreestrilt HoodedCobralt 666:

Kogu sait on uuendatud. Lisaks paljudele grammatilistele parandustele on tehtud ka mõned suured struktuurilised uuendused. See on olnud alus ja raamistik, mille alusel nüüd jätkame kõige oodatavamate sisu uuendustega.

Me täname kogu südamest venda Soaring Eagle 666, sest ta tegi suurt tööd, et see projekt saaks aktualiseeritud. Lydiat, teisi liikmeid, kes on aidanud kaasa vigade leidmisega, ja muidugi Satanic Eagle'i graafika eest, mis on ümber tehtud ja lihvitud.

See peaks olema tunnistus ja näide sellest, mida me ühiselt suudame saavutada. Enamik ei mõista seda tohutut töömahtu, mida see inimestelt nõudis, eriti Soaring Eagle, kes lõi täiusliku back-end'i kõigi HTML-lehekülgede, otsingu jne jaoks.

Ma jälgisin operatsiooni ja hoolitsesin selle eest, et kujundus ja kõik, mis tegi JoSi ilusaks, klassikaliseks ja andis sellele iseloomu, oleks jäänud muutmata. Veebileht on nüüd ka telefonisõbralikum, atraktiivsem ja ilusam, ilma et see oleks kaotanud oma klassikalise iseloomu. [pooled internetikasutajatest kasutavad telefoni].

Ametlikku teadaannet uuenduse kohta saab lugeda siit .

HAIL SATAN!!!!1/Jaanuar/2020:

Ülempreestrinna Maxine Dietrichi sõnum:

See on kurb tõsiasi, et mõnedel idiootidel pole oma ajaga midagi paremat teha ja neil pole oma tõelist "elu", et nad peavad panema energiat, aega ja vaeva minu kehastamiseks internetis.

Endised Joy of Satan Yahoo grupid ei ole enam töökorras. Me ei saa neid enam modereerida, Yahoo on kõik need grupid hävitanud.

Joy of Satan Ancient Forums: https://www.Ancient-Forums.com on avatud kõigile. Te ei pea registreeruma, kuna need on avalikud.

28/Märts/2019:

Lycos/Angelfire'i server sulges kogu Joy of Satan'i peamise veebisaidi. Serverite väljalülitamine ei ole meile midagi uut. See seletab kõiki katkisi linke, sest mul on aastate jooksul olnud piisavalt mõistust, et mitte panna kõike ühele veebilehele, vaid võimalikult paljudele. Nii ei lähe nad kõik maha. Me töötame nende parandamise kallal. Me teeme kõik, mis võimalik, et kõik jälle tööle saada. Vaenlane on meid halastamatult rünnanud, kui me neid paljastasime. See hõlmab ka seda, kuidas nad 2006. aastal minu auto alla pommi konksu panid.

Saatan ütles mulle 30. aprillil 2004: "Teie elu vastu tehakse palju katseid. Enamikust neist ei saa te kunagi teada. Ükski neist ei õnnestu. Aga teadke ühte asja: NAD KÕIK SAAVAD MIND TUNDA."

Lisaks sellele ärkasin ühel hommikul mitu aastat tagasi oma elutoas häälte peale. Seal olid FBI agendid, kes vestlesid mu abikaasaga, jutustades, kuidas nad peatusid vaenlase, kes kavatses meid mõlemaid mõrvata.

Tagasi veebilehtede juurde tulles, kui arvutil tekib tsükkel või kui teie brauser suunab teid angelfire'i lehele, peate tühjendama oma vahemälu. See on kurb tõsiasi, et vaenlane teeb ja on teinud kõik endast oleneva, et haarata kontroll interneti üle ja seda hävitada. Vaenlasel on aastakümneid olnud kontroll 96% meedia üle. Alles alates internetist on olnud võimalus tõeliseks sõnavabaduseks. Palju aastaid tagasi, kui internet oli üsna uus, umbes 2002. aastal, kui ma esimest korda "Joy of Satan" veebilehe üles panin, oli kõik nii erinev. Kõik oli kasutajasõbralik, alates Yahoo e-rühmadest kuni tasuta ja lihtsasti kasutatava veebipõhise e-postini. Ka veebiserverid olid tol ajal palju teistsugused. Enamikul oli kergesti kättesaadav HTML-koodimine ja muu kodeerimine, mis pakkus kasutajasõbralikkust ja paindlikkust veebisaidi loomisel. Kõik see on muutunud halvemuse poole. See hõlmab ka personaalarvuteid. Aastaid tagasi võis osta uue arvuti, tuua selle koju, sisse lülitada ja konfigureerida jne. Nüüd tuleb "registreeruda" ja anda igasugust nõutud isiklikku teavet, et saada isegi mingit funktsionaalset juurdepääsu sellele, mille eest on makstud. JUUT NÕUDAB TEADMIST!

"Nii nagu [JHVH] rahvas ei näe teid, ei näe ka teie neid, kuid nad ilmnevad otseselt, kui Maa läheneb meie asja kulminatsioonile."

- Amdusias (üks meie paganlikest jumalatest)

Tema isiklik avaldus, mis on antud Saatana Rõõmu Ministeeriumile 2003. aastal.

See, mida Lucifuge Rofocal (Üks meie Paganlikest Jumalatest) hiljuti Ülempreester Hooded Cobrale rääkis, oli väga murettekitav. Lucifuge Rofocal'i planeet hävitati. Nad kõik said implantaadi. Kui see välgupunkt toimub, on kõik kadunud. Lucifuge Rofocalil õnnestus koos mõne teisega põgeneda. See seletab, miks hallidel tulnukatel on nende peas silmatorkav mikrokiip, mida sügavas meditatiivses seisundis olevad inimesed näevad, kui vaatavad nende suurtesse putukasilmadesse.