Veel näpunäiteid teismelistele


Olen saanud palju privaatseid e-kirju noortelt, kes elavad kodus vanematega või teistelt, kes saaksid sõna otseses mõttes insuldi, kui avastaksid, et need lapsed on satanistid. See artikkel on mõeldud ka teistele, kes peavad oma uskumusi saladuses hoidma

Isa Saatan ütleb Mustas Raamatus, et me peame hoidma tema saladusi. Alla 18-aastaste puhul on paljud teist sunnitud minema kirikusse ja/või osalema kristlikel tseremooniatel. Isa Saatan mõistab ja teab, et te ei ole vaba, kuna olete alla 18-aastane. Kui inimene on 18-aastane või vanem kui 18-aastane, on ta USA-s täiskasvanud isik ja see on hoopis teine ​​asi.

Need, kes on alla 18-aastased, kui nad on sunnitud kirikusse minema, keskenduge lihtsalt Isa Saatanale. Ärge osalege üheski palves. Kui olete sunnitud võtma armulauda võõrustajalt, võite seda suus hoida, paluda tualetti kasutada ja sülitada tualetti.

Lugege iga päev jutlusi ja positiivseid kirjutisi Saatana kohta, sest see aitab teid mitmel viisil rõhumise ees.

Mis puutub üle 18-aastastesse USA-s, siis on teil seaduslik õigus teha oma asju. Võite viisakalt keelduda kõigest, mida nad teile peale suruda üritavad. Kui olete 18-aastane, tegutsete omal valikul ja see on hoopis teine ​​asi. Satanistid on tugevad ja kui tagajärjed pole tõsised või eluohtlikud, tuleks avalikult keelduda. Pühade ajal võib rahu säilitamiseks lihtsalt vaikida, kui teised nõuavad palvetamist. Võite ka vaikselt saatana poole palvetada.

Kui olete Saatanas tõeliselt tugevaks saanud, muutuvad kristlikud sümbolid, palved ja sellega seonduv väljakannatamatuks ja sõna otseses mõttes haigeks. Selle põhjuseks on kõrgendatud teadlikkus, kus me tunneme nendes kogu negatiivset ja hävitavat energiat. Satanistlike sümbolite läheduses viibides tunnevad kristlased ka äärmist rahutust ja isegi õudust, kuna saatanlikud ja kristlikud energiad on teineteise vaenlased.

Pidage meeles, et kristlus on valereligioon, millel on valejumal. Tõepoolest, kristlus on tõesti programm, mitte religioon, kuna selles pole midagi vaimset. Kui sa tõesti tead tõde, pole kristlusel sinu üle võimu.

-Ülepreestrinna Maxine DietrichTagasi näpunäited teismelistele pealehele